Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabra w Czosnówce: Petycja i śledztwo

Utworzony przez Boguś, 21 stycznia 2011 r. o 07:12
Apel do sądownictwa: udowodnijcie swoją niezawisłość, i zignorujcie te naciski terrorystów od tzw. "praw zwierząt". Owszem, tego prawie-jak-samobójcę chyba trzeba ukarać - w końcu jego działanie doprowadziło do zatrzymania pociągu, a to już oznacza wymierne straty. Ale nie za jakiegoś zapchlonego kundla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusiu -kundelku mam że ciebie też utylizyją bo na miano człowieka nie zasługujesz bo brak ci uczuć wyższych siedzisz jeszcze na drzewie i się odszczekujesz !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Bogusia": Jeśli istnieje reinkarnacja to mam nadzieję, że w następnym wcieleniu staniesz się właśnie takim "zapchlonym kundlem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
Apel do sądownictwa: udowodnijcie swoją niezawisłość, i zignorujcie te naciski terrorystów od tzw. "praw zwierząt". Owszem, tego prawie-jak-samobójcę chyba trzeba ukarać - w końcu jego działanie doprowadziło do zatrzymania pociągu, a to już oznacza wymierne straty. Ale nie za jakiegoś zapchlonego kundla!
Od kiedy małpy mają dostęp do sieci i potrafią pisać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim jest człowiek żeby mieć prawo do zabijania zwierzatek.... to po prostu nie są ludzie... Masakra:( Wstyd mi jest za ludzi że dopuszczaja się takiego "zachownia"... zostawić pieska na torach, przyczepić do auta i ciągnąć aż głowa się urwie, rzucac siekierą w psa, wieszać, topić.... Skazać zwierzęta na śmierć-cz to są ludzie???? Tak samo bym z nimi postąpiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje deb***i pokroju "bogusia" ignorowac. Dzialanie specjalne skierowanie na jak najwieksza liczbe odpowiedzi do swojego postu. Podnieca cie to? jak tak to mam nadzieje ze dzieci z tego nie bedzie zreszta jeszcze nie widzialem zeby ktos mial dziecko z wlasna reka. Pozdrawiam Trolu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majka napisał:
a kim jest człowiek żeby mieć prawo do zabijania zwierzatek.... to po prostu nie są ludzie... Masakra:( Wstyd mi jest za ludzi że dopuszczaja się takiego "zachownia"... zostawić pieska na torach, przyczepić do auta i ciągnąć aż głowa się urwie, rzucac siekierą w psa, wieszać, topić.... Skazać zwierzęta na śmierć-cz to są ludzie???? Tak samo bym z nimi postąpiła...
To nie są ludzie tylko psychopaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cała para w gwizdek! A dlaczego nie protestujecie że nasi chłopcy giną w Afganistanie że zostają kalekami bez rąk i nóg! Kundla łatwiej bronić niż człowieka??? Ten świat staje się chory! Zwierze ma większe prawa niż człowiek!!! A dlaczego nie protestujecie że sowiety zabiły naszego Prezydenta i plują nam w twarz? Powiem wam dlaczego bo jesteście tchórzami! Popaprało wam się w główkach od telewizorni i tyle. Codziennie widzicie jak człowiek umiera po kilkaset razy w odrażających filmach i to was już nie rusza! A nad biednym pieskiem wylewacie wasze żale? Nie twierdzę że zwierzęta powinny mieć prawo do godnego życia ale chyba człowiek ma większe? Skoro tak żal wam zwierzątek to dlaczego je codziennie zjadacie na śniadanko obiad i kolacje. Nie żal wam tych miłych cielaczków, świnek, kurczaczków, króliczków, kaczuszek, gąsek? Nie róbcie z nich przekąsek! Marchewkę jedzcie i buraczki! Bo przecież kochacie zwierzaczki! Petycje napiszcie do Bronka! To jest chore co robicie i obłudne bo przy schabowym płaczecie nad pieskiem a wpieprzacie świnkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a kim jest człowiek żeby mieć prawo do zabijania zwierzatek.... to po prostu nie są ludzie... Masakra:( Wstyd mi jest za ludzi że dopuszczaja się takiego "zachownia"... zostawić pieska na torach, przyczepić do auta i ciągnąć aż głowa się urwie, rzucac siekierą w psa, wieszać, topić.... Skazać zwierzęta na śmierć-cz to są ludzie???? Tak samo bym z nimi postąpiła... " Ile ty masz lat drogie dziewcze? Piszesz, że tak samo byś im zrobiła.. interesujące. Rzucałabyś siekierami w człowieka, człowiekowi zawiązałabyś pęlę i ciągała go za autem, przytapiała, podpalała ludzi. Byłabyś świetnym katem w średnioweiczu. To sie nazywa hipokryzja, sprawdź na wikipedii co to znaczy, choć wątpię, zebyś zrozumiała. Inna idiotka pisze o reinkarnacji, wbacz, ale z fanatykami religijnymi nie da się dyskutować w sposób merytoryczny. Rozumiem, że sprawa jest oburzająca, ale komentarze są zupełnie niestosowne, pełne nienawiści i gróźb karalnych. Nie pochwalam takiego zachowania ani zachowania tego chłopaka, choć w tym przypadku sprawa może być bardziej skomplikowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano właśnie, tu dochodzimy do sedna zagadnienia: działanie dla "dobra" zwierząt jest doskonale nielogiczne i irracjonalne. Ludzie którzy kierują się logiką i działają racjonalnie nigdy nie będą zawracali sobie głowy "dobrem" niższych form życia - tym bardziej że samo pojęcie "dobro" jest wysoce względne, a skoro zwierzę nie jest w stanie określić co dla niego jest "dobre" to używanie tego pojęcia w stosunku do niego jest w ogóle nonsensem. Niestety, wiele ludzi tego nie rozumie, i stąd takie przedziwne i prześmieszne opinie jak to że zwierzę można zjeść ale nie wolno go zabić, albo że można je zabić ale nie można mieć z nim seksu, albo że zabójstwo zwierzęcia należy traktować jak zabójstwo człowieka, itp., itd. No cóż, pozostaje mieć nadzieje że postęp technlogii przyniesie jakieś urządzenia w stylu "rozruszników mózgu", "protez psychicznych" - wtedy to idiotyczne histeryzowanie nad czyimiś psami wreszcie by się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega Bodzia napisał:
A cała para w gwizdek! A dlaczego nie protestujecie że nasi chłopcy giną w Afganistanie że zostają kalekami bez rąk i nóg! Kundla łatwiej bronić niż człowieka??? Ten świat staje się chory! Zwierze ma większe prawa niż człowiek!!! A dlaczego nie protestujecie że sowiety zabiły naszego Prezydenta i plują nam w twarz? Powiem wam dlaczego bo jesteście tchórzami! Popaprało wam się w główkach od telewizorni i tyle. Codziennie widzicie jak człowiek umiera po kilkaset razy w odrażających filmach i to was już nie rusza! A nad biednym pieskiem wylewacie wasze żale? Nie twierdzę że zwierzęta powinny mieć prawo do godnego życia ale chyba człowiek ma większe? Skoro tak żal wam zwierzątek to dlaczego je codziennie zjadacie na śniadanko obiad i kolacje. Nie żal wam tych miłych cielaczków, świnek, kurczaczków, króliczków, kaczuszek, gąsek? Nie róbcie z nich przekąsek! Marchewkę jedzcie i buraczki! Bo przecież kochacie zwierzaczki! Petycje napiszcie do Bronka! To jest chore co robicie i obłudne bo przy schabowym płaczecie nad pieskiem a wpieprzacie świnkę!
Kiepski wywód!!! Nikt nie każe nikomu iść do wojska!!! Równie dobrze Ci co siedzą w Afganistanie mogli zostać kucharzami!!! I zapominasz, że człowiek może sie bronić, krzyczeć a i nie rzadko z własnej winy umiera czy wystawia sie na śmierć!!! A pies co może zrobić?! Zaufa takiemu bydlakowi jakim jest człowiek, wierzy bezgranicznie a ten go pod pociag wrzuca, albo ciagnie za samochodem aż głowe mu urywa!!! Piszesz, ze człowiek ma większe prawo do godnego życia?! W imię czego?! Jesteśmy najgorszymi bestiami pod słońcem!!! Idź na spacer albo do biedronki i skończ chrzanić farmazony!!! Takie samo prawo do życia ma zarówno człowiek jak i zwierze!!! A to, ze sie swinie je- taki podział w świecie zwierząt!!! A i dzisiaj piatek to sobie pierogi lepiej odsmaż!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JD napisał:
"a kim jest człowiek żeby mieć prawo do zabijania zwierzatek.... to po prostu nie są ludzie... Masakra:( Wstyd mi jest za ludzi że dopuszczaja się takiego "zachownia"... zostawić pieska na torach, przyczepić do auta i ciągnąć aż głowa się urwie, rzucac siekierą w psa, wieszać, topić.... Skazać zwierzęta na śmierć-cz to są ludzie???? Tak samo bym z nimi postąpiła... " Ile ty masz lat drogie dziewcze? Piszesz, że tak samo byś im zrobiła.. interesujące. Rzucałabyś siekierami w człowieka, człowiekowi zawiązałabyś pęlę i ciągała go za autem, przytapiała, podpalała ludzi. Byłabyś świetnym katem w średnioweiczu. To sie nazywa hipokryzja, sprawdź na wikipedii co to znaczy, choć wątpię, zebyś zrozumiała. Inna idiotka pisze o reinkarnacji, wbacz, ale z fanatykami religijnymi nie da się dyskutować w sposób merytoryczny. Rozumiem, że sprawa jest oburzająca, ale komentarze są zupełnie niestosowne, pełne nienawiści i gróźb karalnych. Nie pochwalam takiego zachowania ani zachowania tego chłopaka, choć w tym przypadku sprawa może być bardziej skomplikowana.
Boguś Ty chyba żeś filozofie na KUL-u skończył!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kylieomg napisał:
Boguś Ty chyba żeś filozofie na KUL-u skończył!!!
Przepraszam. to miało byc do Bogusia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kylieomg napisał:
Boguś Ty chyba żeś filozofie na KUL-u skończył!!!
A ty chyba masz trudności obiektywne z myśleniem, albo brak orientacji w tym co to takiego jest ten KUL. No to wyjaśniam: KUL jest to znajdująca się w Lublinie instytucja w znacznym stopniu pseudonaukowa - to co się tam wykłada jest nazbyt często całkowitym ZAPRZECZENIEM logiki i racjonalizmu. Ja natomiast jestem zdecydowanym racjonalistą - tak więc na KUL-u nigdy nie byłem, nie jestem, i nie mam planów żeby tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
A ty chyba masz trudności obiektywne z myśleniem, albo brak orientacji w tym co to takiego jest ten KUL. No to wyjaśniam: KUL jest to znajdująca się w Lublinie instytucja w znacznym stopniu pseudonaukowa - to co się tam wykłada jest nazbyt często całkowitym ZAPRZECZENIEM logiki i racjonalizmu. Ja natomiast jestem zdecydowanym racjonalistą - tak więc na KUL-u nigdy nie byłem, nie jestem, i nie mam planów żeby tam być.
ty jestes tak samo po pier dolony jak kaczynski jeden z drugim... szkoda mi ciebie, bo widze ze twoja matka miała niezły fetysz... tak krzywdzic wlasne dziecko... srac mu na głowe. wspolczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywiązać tego zboczeńca do szyn,kara musi być adekwatna do popełnionego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BTW: jeszcze nigdy nie widziałem żeby rzecznicy "praw zwierząt" potrafili logicznie uzasadnić swoje stanowisko. A że spotykałem się z ich wypowiedziami wieeele razy to mam prawo wyciągnąć z tego tylko jeden wniosek: NIE MA logicznych przesłanek za takimi prawami. Zresztą, nawet jeśli obniżyć oczekiwania, to też jest kiepsko - nawet pseudologiczne argumenty zdarzają się bardzo rzadko. Tacy osobnicy zazwyczaj są w stanie generować jedynie bezsensowne wyzwiska, co jedynie potwierdza moją opinię o ich poziomie umysłowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip Barche niech wraca do USA ratować zwierządka bo jak się tam z nimi obchodzą to wielokrotnie oglądałem na Animal Planet. My tu w Polsce damy sobie sami radę z naszymi problemami bez tych "nauczycieli" z uczynnej diaspory.Jak się znajdzie jakiś jeden czy kilku czubków na 40-to milionowy kraj i zrobi coś takiego to to Barcheactwo rozdmuchuje to na cały świat przy pomocy uslużnych grossmanów jacy to polacy są... jacy to barbarzyńcy,niegodni miana człowieka. Jak sami sukinsyny arabskie dzieci obrzucają fosforowym napalmem to jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś napisał:
BTW: jeszcze nigdy nie widziałem żeby rzecznicy "praw zwierząt" potrafili logicznie uzasadnić swoje stanowisko. A że spotykałem się z ich wypowiedziami wieeele razy to mam prawo wyciągnąć z tego tylko jeden wniosek: NIE MA logicznych przesłanek za takimi prawami. Zresztą, nawet jeśli obniżyć oczekiwania, to też jest kiepsko - nawet pseudologiczne argumenty zdarzają się bardzo rzadko. Tacy osobnicy zazwyczaj są w stanie generować jedynie bezsensowne wyzwiska, co jedynie potwierdza moją opinię o ich poziomie umysłowym.
Hej fajnie spotkać kogoś racjonalnego w tym tłumie tłuków. Zgadzam się z Tobą, może nie we wszystkich szczegółach, ale w ogólnym zarysie masz rację. Tu nie ma co za bardzo się rozpisywać, bo ten tłum produkujący się jest strasznie ociemniały, jak średniowieczny motłoch. Ma wbite w łeb kilka ćwieków, że pies zdechł, że zabić itp. zero humanizmu jakiś totalny bełkot. Nikt temu psu nie kazał włazić na tory, był głupi, że lazł za chłopakiem to zginą. natura eliminuje sama słabe geny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~andru~ and Boguś zmykać z forum!!!! nie dla was miejsce ha! do przedszkola !haha:) Tu dla takich nie ma miejsca!!!!! A morderców pod Sąd!!!!! I z dala od zwierząt!!! wy obaj też !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...