Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryczne znalezisko na działce

Utworzony przez historyk, 19 kwietnia 2009 r. o 21:43
Pewnie jakieś niemiaszki, których zakopywano tam gdzie padli w nieoznaczonych mogiłach na wieczne zapomnienie. Jest wiele takich historii. Chociaż co starsi mieszkańcy wiosek pamiętają gdzie leżą żołnierze Wermachtu. Popytałbym miejscowych, może ktoś jeszcze coś pamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się najarałem informacja pana Czarka jest kosmiczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło,to i redachtór zza Buga?.A łuczył sie giełografii,ha? P.S.Ciekawe ską się biorą tacy redaktorzy.CZyżby najnowszy wypust ze słynnej rydzykówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historyk napisał:
Pewnie jakieś niemiaszki, których zakopywano tam gdzie padli w nieoznaczonych mogiłach na wieczne zapomnienie. Jest wiele takich historii. Chociaż co starsi mieszkańcy wiosek pamiętają gdzie leżą żołnierze Wermachtu. Popytałbym miejscowych, może ktoś jeszcze coś pamięta.
Ja właśnie jestem "starszym mieszkańcem wioski" Gnojno i mogę wam co nieco opowiedzieć np. że za stodołą u Mironiuka w 1940 zakopaliśmy 20 ssmanów, w dodatku żywcem. Nie pamiętam czy to było w 1944 czy w 1939, chyba jednak w 1945. Wiem że to była zima bo pamiętam że bzy już kwitły i żyto było po pas. Jak już ich zakopaliśmy w tym gnoju to poszliśmy wszyscy nad Bug łowić ryby, a może grzyby ? no nie pamiętam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...