Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

makijaż na sylwestra :)

Utworzony przez argema, 28 grudnia 2009 r. o 12:10
PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że wszyscy już maja ustawione wizażystki ale jak ktos by chciał to oczywiscie dajcie mi znac na forum. Cena napewno jest konkurencyjna jak w salonie . Mam jeszcze kilka wolnych miejsc w terminarzu , A W SALONACH MOZE BYĆ CISANO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
argema napisał:
widze że wszyscy już maja ustawione wizażystki ale jak ktos by chciał to oczywiscie dajcie mi znac na forum. Cena napewno jest konkurencyjna jak w salonie . Mam jeszcze kilka wolnych miejsc w terminarzu , A W SALONACH MOZE BYĆ CISANO
witam;p jeśli byłaby taka możliwość to bardzo proszę jakiś namiar;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście ze była by możliwość to jest mój e-mail argema@wp.pl ... Tam już możemy porozmawiać o konkretach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam studniówki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak tam studniówki??
odpowiedź: "PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miazga napisał:
odpowiedź: "PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta"
Dzięki Miazga za ta czerwień... tak oczywiście robię też makijaże na studniówki :) zapraszam chętnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
argema napisał:
Dzięki Miazga za ta czerwień... tak oczywiście robię też makijaże na studniówki :) zapraszam chętnych
Mazga a do klientek też dojeżdżasz czy tylko do klientów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studniówkowa dziewoja napisał:
Mazga a do klientek też dojeżdżasz czy tylko do klientów?
Ja nie wiem czy zrozumiałaś sens poprzednich wypowiedzi. Przeczytaj wszystko od początku to może zrozumiesz o co chodzi. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...