Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

makijaż na sylwestra :)

Utworzony przez argema, 28 grudnia 2009 o 12:10
PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widze że wszyscy już maja ustawione wizażystki ale jak ktos by chciał to oczywiscie dajcie mi znac na forum. Cena napewno jest konkurencyjna jak w salonie . Mam jeszcze kilka wolnych miejsc w terminarzu , A W SALONACH MOZE BYĆ CISANO
0
argema napisał:
widze że wszyscy już maja ustawione wizażystki ale jak ktos by chciał to oczywiscie dajcie mi znac na forum. Cena napewno jest konkurencyjna jak w salonie . Mam jeszcze kilka wolnych miejsc w terminarzu , A W SALONACH MOZE BYĆ CISANO
witam;p jeśli byłaby taka możliwość to bardzo proszę jakiś namiar;)
0
Oczywiście ze była by możliwość to jest mój e-mail argema@wp.pl ... Tam już możemy porozmawiać o konkretach .
0
A jak tam studniówki??
0
Gość napisał:
A jak tam studniówki??
odpowiedź: "PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta"
0
Miazga napisał:
odpowiedź: "PERFEKCYJNY MAKIJAŻ NA SYLWESTER I KARNAWAŁ!!! Zbliża się Sylwester i jeśli marzysz o idealnym makijażu w tym wyjątkowym dniu to trafiłaś w dobre ręce. Jestem wizażystką, której make up jest największą pasją.a TAKŻE MOGE SIE ZAJĄĆ MAKIJAŻAMI : - wieczorowe - dzienne - ślubne - fotograficzne - studniówkowe Dojazd do klienta"
Dzięki Miazga za ta czerwień... tak oczywiście robię też makijaże na studniówki :) zapraszam chętnych
0
argema napisał:
Dzięki Miazga za ta czerwień... tak oczywiście robię też makijaże na studniówki :) zapraszam chętnych
Mazga a do klientek też dojeżdżasz czy tylko do klientów?
0
studniówkowa dziewoja napisał:
Mazga a do klientek też dojeżdżasz czy tylko do klientów?
Ja nie wiem czy zrozumiałaś sens poprzednich wypowiedzi. Przeczytaj wszystko od początku to może zrozumiesz o co chodzi. :/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: