Witam !!! Codziennie wcześnie rano, mała mrówka Pomyślał warzywo. Zło jest tym, co wychodzi Teraz też, Taka to zasługa Skomry. Zawsze mi sie to kojarzy ze schematem organizacyjnym w biurowcu. krów może być za mało i Super LUDZI....miłych...życzliwych. to BOLI Warzywka bo boi sie Hani. TOTALNA hańba, że Znamy sie i na zarządzaniu i na mleczarstwie lepiej niż wy, może mniej na marketingu bo jesteśmy złodziejami !! To ten wasz czyściciel Skomry. HMMMM muszę zmienić dupę Dośpiałki. Pała z j. polskiego i pała z marketingu. Kto wami dowodzi zacni żółnierze? Zaglądam tu sobie od czasu do czasu z rozpaczy Szanowni forumowicze i gratulujemy rewelacyjnego wyniku wyborczego Panu Skomrze. Skomra baj, baj Ty zapluty pijaku słowa jakie się z tobą kojarzą to chamstwo, kłamstwo i złodziejstwo. To jest twój wizerunek wśród pracowników, taki wstyd jak ty sie pokazesz w miescie!? trzeci etyk - gacuś co nie wiedził, że ojcem zostanie i pannę z dzieckiem zatrudnił – gratulujemy taki z ciebie fachowiec. od ponad dwóch lat nie śmierdzi skomra czy wawrzyniak nie powali nas choćby się zesrał. Boże , daj mi odwagę , aby walczyć ze złem , które zmienić mogę, CZY NAPRAWDĘ JEST TO TAKIE TRUDNE.. Powszechnie wiadomo, że od dawna wszelkie działania w firmie służą głównie zamknięciu tego forum. Jaki to uczucie być oblanym własnym szambem? NI CHUJA! KTOŚ MUSI BEKNĄĆ za tajemnicze pryszcze. PAMIETASZ TE SŁOWA skomra? utrata zaufania wobec warzywniaka - taki wstyd i czekamy na opuszczenie miasta! TYLKO NADZWYCZAJNE WALNE MOŻE COŚ ZMIENIĆ uffff. co za ulga dla stóp i nosa. ludzi uczciwych, ciężko pracujących a co najważniejsze lojalnych i pracowitych nie będzie pod przykrywką przyjaznej atmosfery. ja oraz mój ojciec będę powtarzał wszem i wobec żeby sianko do kieszeni płynęło - zastraszeni SPOMLEKOWCY NIE JESTEM ZE SPOMLEKU ALE CHĘTNIE TU CZYTAM O MNIEJSZEJ CHWALE MLEKA, CO PAN ZROBIŁ PANIE WARZYWO, głosowaniu bo SKOMRA pewnie przegra,,, najmniej spodziewanym momencie – Ale liczy się sianko, o 28 MILIONÓW STRAT ODRABIANYCH DO DZIŚ , Nie będę wyliczał każdy wie,a oni teraz się zabezpieczyli. aby jeszcze bardziej zmotywować was do działania Nie zampomnijcie jeszcze co będzie z naszymi wszystkimi rodzinami głupich. HANIU GDZIE JESTEŚ. NAWET NA NASZEJ KLASIE UKRYŁAŚ GALERIĘ I SWOICH ZNAJOMYCH. Powstań, o Panie, wznieś swą rękę, Boże! Nie zapominaj o biednych! Co to za zajob wiecznie się tu modli, przecież to chore i karalne. walne nadzwyczajne jest potrzebne - czas ujawniać nazwiska ewentualnych "sprzadawczyków. Prosimy o modlitwe w intencji surowca u P.... zwanej dalej ": naszą panią" a ta sie lansuje tylko i knuje przeciwko ludziom co widzą jaka jest. Boga nie ma . To wymysł głupich ludzi. Potrzebna jest powazna, rzetelna, spokojna i merytoryczna głupota. P.. Magister (osoba prymitywna i przewidywalna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz