Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MARCIN DUSZEK NA BURMISTRZA M-CA

Utworzony przez komitet, 27 maja 2010 r. o 09:08
Marcin na burmistrza ! Zbieramy głosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on tu chce ? Chce być burmistrzem? Może on chce ale nie wiem czy ludzie chcą jego na to stanowisko - myślę że nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie jaj... Najpierw Mironiuk...................... teraz Duszek ... Koń by się uśmiał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet napisał:
Marcin na burmistrza ! Zbieramy głosy
A za odebarnim wyremontowanego przez mieszkańców i Fundację Pałacu po to aby go sobie Miasto odkupiło głosował razem z zieleniną międzyrzecką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie róbcie jaj... Najpierw Mironiuk...................... teraz Duszek ... Koń by się uśmiał....
Czy to byłyby większe jaja niż są obecnie? Jeżeli burmistrzem zostaje się dla jaj, to nam co pozostaje, patrzeć i podziwiać klejnoty włodarzy, czy efekty ich pracy? Może dość tego nabiału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
A za odebarnim wyremontowanego przez mieszkańców i Fundację Pałacu po to aby go sobie Miasto odkupiło głosował razem z zieleniną międzyrzecką!!!
NIe podobno sie wsytrzymał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie widze nic zlego w odkupie pałacu. bo po 1. kasa za palac zostanie w miescie 2. palac zostanie w miescie 3. samorzad bedzie sie musial wykazac zeby to zagospdarowac - moze wreszcie palac zacznie zyc a nie jak za sprawa fundacji byl martwym tworem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie róbcie jaj... Najpierw Mironiuk...................... teraz Duszek ... Koń by się uśmiał....
Kadencja pana Grzyba i PSL-u to czas minimalizmu w działaniu: - małe dotacje unijne - mała obwodnica - mała strefa gospodarcza - mini skatepark - mini port kajakowy - mini stok narciarski - mini kąpielisko miejskie - mini odśnieżanie miasta - mini wiązanka żałobna - mini znicze żałobne - mini uroczystości miejskie - mini bulwar nadrzeczny - mini maty antypoślizgowe - mały pomnik żydowski - mini żwirownia - ... itd. a tylko DŁUG MIEJSKI idzie maksymalnie w GÓRĘ... i oczywiście W GÓRĘ poszły ZAROBKI BURMISTRZA GRZYBA? KAŻDA INNA OSOBA BĘDĄCA NA MIEJSCU GRZYBA POTRAFIŁABY DOKONAĆ DUŻO, DUŻO WIĘCEJ DLA MIESZKAŃCÓW, NIŻ "DOKONAŁ" GRZYB. KAŻDY LEPSZY, BYLEBY NIE GRZYB! NIE DLA GRZYBA I PSL! STAWIAJMY NA LESIUKA, TO SPRAWDZONY CZŁOWIEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kadencja pana Grzyba i PSL-u to czas minimalizmu w działaniu: - małe dotacje unijne - mała obwodnica - mała strefa gospodarcza - mini skatepark - mini port kajakowy - mini stok narciarski - mini kąpielisko miejskie - mini odśnieżanie miasta - mini wiązanka żałobna - mini znicze żałobne - mini uroczystości miejskie - mini bulwar nadrzeczny - mini maty antypoślizgowe - mały pomnik żydowski - mini żwirownia - ... itd. a tylko DŁUG MIEJSKI idzie maksymalnie w GÓRĘ... i oczywiście W GÓRĘ poszły ZAROBKI BURMISTRZA GRZYBA? KAŻDA INNA OSOBA BĘDĄCA NA MIEJSCU GRZYBA POTRAFIŁABY DOKONAĆ DUŻO, DUŻO WIĘCEJ DLA MIESZKAŃCÓW, NIŻ "DOKONAŁ" GRZYB. KAŻDY LEPSZY, BYLEBY NIE GRZYB! NIE DLA GRZYBA I PSL! STAWIAJMY NA LESIUKA, TO SPRAWDZONY CZŁOWIEK!
lesiuk zrobiłby wszystko PONADCZASOWE Tak jak ruski chwalił sie przed amerykaninem, że u nich żyto tak jak słupy telegraficzne, - takie wysokie, - nie takie rzadkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy Marcin Duszek jest w stanie WYPROWADZIĆ MIASTO Z DŁUGU ? czy On da radę pozbyć się tego niepotrzebnego mieszkańcom długu ? jak myślicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PSL to najbardziej szkodliwa partia na polskiej scenie politycznej" - Kazik Staszewski w Radiu Wrocław. PSL na Południowym Podlasiu rządzi już 21 lat! Ten rok to "Dobry czas na Dobrą zmianę"! Dość już rządów PSL na Południowym Podlasiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie Marcin Duszek nie nadaje się na burmistrza. Jest to człowiek działający w swoim interesie, więc nie liczcie na poprawę sytuacji w mieście. Przykładem może być przejście z PSL do PiS, jak wiadomo PSL traci poparcie w bardzo szybkim tempie, więc Sz P Duszek wiedział gdzie i do kogo przytulić tyłek. Jeżeli chodzi o jego działanie na tle Międzyrzeca, też jest znikome. Jako radny powiatu nie robi nic w celu poprawy sytuacji w mieście, udziela tylko głupiej, bezsensownej krytyki poczynionych inwestycji na terenie miasta (przeszkadza mu nowo otworzony Skate-Park), a także "czepia się" straży miejskiej oraz policji. Wiadomo robi to pod publike, myśląc że takie działanie przyswoi mu więcej zwolenników. Na plus chwali mu się działalność charytatywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Według mnie Marcin Duszek nadaje się na burmistrza... krytyki poczynionych inwestycji na terenie miasta (przeszkadza mu nowo otworzony Skate-Park), a także "czepia się" straży miejskiej oraz policji...
popieram kandydaturę Marcina Duszka na burmistrza... jutro uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej... ZAPRASZAMY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
popieram kandydaturę Marcina Duszka na burmistrza... jutro uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej... ZAPRASZAMY!!!!!
tak, tak gdyby nie Ks. Kazimierz Korszniewicz nie byłoby tej uroczystości, z tego co mi wiadomo pokrył on większość wydatków związanych z inwestycją, ciekawy jestem jaką sumę zadeklarował Pan Marcin Duszek??? cała ta farsa to promocja polityków PiS-u z posłem Abramowiczem oraz Duszkiem na czele. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Według mnie Marcin Duszek nie nadaje się na burmistrza. Jest to człowiek działający w swoim interesie, więc nie liczcie na poprawę sytuacji w mieście. Przykładem może być przejście z PSL do PiS, jak wiadomo PSL traci poparcie w bardzo szybkim tempie, więc Sz P Duszek wiedział gdzie i do kogo przytulić tyłek. Jeżeli chodzi o jego działanie na tle Międzyrzeca, też jest znikome. Jako radny powiatu nie robi nic w celu poprawy sytuacji w mieście, udziela tylko głupiej, bezsensownej krytyki poczynionych inwestycji na terenie miasta (przeszkadza mu nowo otworzony Skate-Park), a także "czepia się" straży miejskiej oraz policji. Wiadomo robi to pod publike, myśląc że takie działanie przyswoi mu więcej zwolenników. Na plus chwali mu się działalność charytatywna.
Tak pisac moze jedynie osoba nie znajaca problemu odszedl bo nie mial w PSl u zadnego wsparcia!! nie pomagali mu w niczym a wrecz przeciwnie utrudnialai- oprzeczytajk jego wystapienie to bedziesz wiedzial. Co on moze zrobic dla miast anie majac wsparcia w politykach swojej partii!! nic i jeszcze raz nic, a co zrobil wiceprzewodniczacy zbigniew K bedacy w koalicji z PSL- nic i jeszcze raz nic. trzeba sie interesowac polityka dokladnie a nie pisac bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec miasta napisał:
tak, tak gdyby nie Ks. Kazimierz Korszniewicz nie byłoby tej uroczystości, z tego co mi wiadomo pokrył on większość wydatków związanych z inwestycją, ciekawy jestem jaką sumę zadeklarował Pan Marcin Duszek??? cała ta farsa to promocja polityków PiS-u z posłem Abramowiczem oraz Duszkiem na czele. pozdrawiam
to jest właśnie polityka! a gdzie mają się promować? u księdza dziekana Józefa B., który wspiera PSL i calą międzyrzecką grzybnię? ludzie PiS promują się w środowisku uczciwym i sobie przyjaznym, a nie wrogim... a dlaczego chcesz wszystkich skłócić ze sobą, wystarczy że dziekan z burmistrzem ciągle dzielą miasto... wystarczy że PSL dzieli ludzi... ale ze rok peselowcy pójdą złożyć kwiaty pod tablicą? popieram Duszka na burmistrza, młody człowiek, perspektywiczny, znający już działanie samorządu, zaangażowany w sprawy ludzkie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy się z Marcinem dość długi okres czasu i tak naprawde Ci co go krytykują wcale go nie znają. Zazdroszczą tego, że jako młody człowiek tak wiele już osiągnął. Wspierałem radnego w wielu akcjach i powiem szczerze, nie macie się co skarżyć, bo gdyby nie jego inicjatywa to na terenie powiatu nic by się nie działo. Dzięki akcjom zapromował nasz region, sprowadził wiele gwiazd które pomogły w szczytnych celach, uratował bialski hufiec, pomaga domowi dziecka w Komarnie oraz prowadzi wiele akcji, w których młodzi ludzie mogą się wykazać. Piszecie, że działa w swoim interesie...a czy Wy nie zarabiacie na siebie??? Duszek działa aktywnie nie tylko w polityce, ale prowadzi też swoje działalności gospodarcze. Jak widać to młody i pracowity człowiek, więc powinien nadawać się na stanowisko burmistrza. Chętnie oddam na Niego swój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ napisał:
Znamy się z Marcinem dość długi okres czasu i tak naprawde Ci co go krytykują wcale go nie znają. Zazdroszczą tego, że jako młody człowiek tak wiele już osiągnął. Wspierałem radnego w wielu akcjach i powiem szczerze, nie macie się co skarżyć, bo gdyby nie jego inicjatywa to na terenie powiatu nic by się nie działo. Dzięki akcjom zapromował nasz region, sprowadził wiele gwiazd które pomogły w szczytnych celach, uratował bialski hufiec, pomaga domowi dziecka w Komarnie oraz prowadzi wiele akcji, w których młodzi ludzie mogą się wykazać. Piszecie, że działa w swoim interesie...a czy Wy nie zarabiacie na siebie??? Duszek działa aktywnie nie tylko w polityce, ale prowadzi też swoje działalności gospodarcze. Jak widać to młody i pracowity człowiek, więc powinien nadawać się na stanowisko burmistrza. Chętnie oddam na Niego swój głos.
CHŁOPCZE DAJE SE SIANA. DUSZEK NAJWYŻEJ MOŻE SPRZĄTAĆ WOKÓŁ URZĘDU. DO STANOWISKA BURMISTRZA JESZCZE NIE DORÓSŁ NAJLEPIEJ NIECH ROBI TO CO UMIE, BO NA SAMORZĄDZIE TO W OGÓLE SIĘ NIE ZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CHŁOPCZE DAJE SE SIANA. DUSZEK NAJWYŻEJ MOŻE SPRZĄTAĆ WOKÓŁ URZĘDU. DO STANOWISKA BURMISTRZA JESZCZE NIE DORÓSŁ NAJLEPIEJ NIECH ROBI TO CO UMIE, BO NA SAMORZĄDZIE TO W OGÓLE SIĘ NIE ZNA.
Dokładnie...ale najpierw niech posprząta u siebie w tej klitce,a żeby chociaż ten człowiek był słowny on nawet tel po 2 tyg naprawia a mówi:"będziesz jutro na mieście to wpadnij na jutro będzie na pewno" Skoro nawet nie potrafi swojego "biznesu" prowadzić to ciekawe jakby miał się sprawdzić na stanowisku burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin dlaczego ten międzyrzecki PSL cię tak nienawidzi? za co? za twoją dobrą duszę? mam nadzieję że zostaniesz w przyszłym roku posłem z międzyrzeca, prawdziwym naszym posłem, a nie posłem tylko PSLu! pozdro chłopaku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...