Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MARCIN DUSZEK NA BURMISTRZA M-CA

Utworzony przez komitet, 27 maja 2010 r. o 09:08
Gość napisał:
marcin dlaczego ten międzyrzecki PSL cię tak nienawidzi? za co? za twoją dobrą duszę? mam nadzieję że zostaniesz w przyszłym roku posłem z międzyrzeca, prawdziwym naszym posłem, a nie posłem tylko PSLu! pozdro chłopaku....
Jak cię widzą, tak o tobie piszą! Coś w tym pozostało z ,,mądrości ludowej". Chłopaku do polityki trzeba dorosnąć, fascynacja to za mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak cię widzą, tak o tobie piszą! Coś w tym pozostało z ,,mądrości ludowej". Chłopaku do polityki trzeba dorosnąć, fascynacja to za mało!
dokładnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek to bardzo mądry młody człowiek, może jeszcze za wcześnie aby został burmistrzem, ale można przypuszczać, że bez problemu poradzi sobie z funkcją zastępcy burmistrza, bo obecny przykład p. Ługowskiego pokazuje, że nie są tu potrzebne jakieś szczególne wymagania menadżerskie, czy inne zdolności. Więc może warto rozważyć koalicję PiS-u z Lesiukiem i obecnie poprzeć Lesiuka, a w perspektywie następnej kadencji: Marcin Duszek burmistrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Duszek to bardzo mądry młody człowiek, może jeszcze za wcześnie aby został burmistrzem, ale można przypuszczać, że bez problemu poradzi sobie z funkcją zastępcy burmistrza, bo obecny przykład p. Ługowskiego pokazuje, że nie są tu potrzebne jakieś szczególne wymagania menadżerskie, czy inne zdolności. Więc może warto rozważyć koalicję PiS-u z Lesiukiem i obecnie poprzeć Lesiuka, a w perspektywie następnej kadencji: Marcin Duszek burmistrzem?
DUSZEK ORAĆ. NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA O SAMORZĄDZIE. NICZEGO PRZEZ TE LATA W POWIECIE SIE NIE NAUCZYŁES.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA O SAMORZĄDZIE. NICZEGO PRZEZ TE LATA W POWIECIE SIE NIE NAUCZYŁES.
Nie po drodze z PSL-em Duszek nie ukrywa, że współpraca z członkami powiatowych struktur PSL od dawna nie układa mu się najlepiej. Podkreślał to w swoim wystąpieniu: "W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się szereg rozbieżności między moimi poglądami a poglądami niektórych liderów mojego dotychczasowego klubu. Pewne ich wypowiedzi utwierdziły mnie w przekonaniu, że w tym środowisku nie ma już dla mnie miejsca. Coraz częściej wydaje mi się, że niektorzy liderzy dbają o swoje partykularne interesy bardziej niż o sprawy samorządu i dobro powiatu"... "Trudno mi tłumaczyć, dlaczego przewodniczący Litwiniuk broni zachowań korupcjogennych, podważa zasady pracy policji i działanie prokuratury, dla którego kilkusetzłotowa łapówka nie powinna odgrywać większej roli"... BRAWO DUSZEK JESTEŚ ODWAŻNYM I PRAWYM CZŁOWIEKIEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie po drodze z PSL-em Duszek nie ukrywa, że współpraca z członkami powiatowych struktur PSL od dawna nie układa mu się najlepiej. Podkreślał to w swoim wystąpieniu: "W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się szereg rozbieżności między moimi poglądami a poglądami niektórych liderów mojego dotychczasowego klubu. Pewne ich wypowiedzi utwierdziły mnie w przekonaniu, że w tym środowisku nie ma już dla mnie miejsca. Coraz częściej wydaje mi się, że niektorzy liderzy dbają o swoje partykularne interesy bardziej niż o sprawy samorządu i dobro powiatu"... "Trudno mi tłumaczyć, dlaczego przewodniczący Litwiniuk broni zachowań korupcjogennych, podważa zasady pracy policji i działanie prokuratury, dla którego kilkusetzłotowa łapówka nie powinna odgrywać większej roli"... BRAWO DUSZEK JESTEŚ ODWAŻNYM I PRAWYM CZŁOWIEKIEM !
Duszek sie do tego nie nadaje... Zastanowmy sie co on tak naprawde zrobil dla naszego miasta? NIC Potrafi tylk gadac i gadac niestety bez sensu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto obecna RP - Duszek ! To już większego pustaka w M-cu nie ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Trudno mi tłumaczyć, dlaczego przewodniczący Litwiniuk broni zachowań korupcjogennych, podważa zasady pracy policji i działanie prokuratury, dla którego kilkusetzłotowa łapówka nie powinna odgrywać większej roli"...
Litwiniuk odgrażał się publicznie w radiu, że poda Duszka za to do sądu. Zrobił to już? To byłaby niezła promocja dla Duszka przed wyborami! Do dzieła panie Litwiniuk, do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jesteście śmieszni, cały temat to farsa i promocja Duszka. Sam zainteresowany pewnie to czyta i się cieszy, że robicie mu reklamę i rozgłos, zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby sam się tu udzielał. On dobrze wie, że nie ma szans w wyborach na burmistrza, więc nie zdziwcie się, gdy wystartuje do sejmiku wojewodzkiego, bo tam się jeszcze na nim nie poznali. Ten człowiek jest jak marionetka, kierowany przez swoich "przyjaciół" z wyższych stanowisk, sam nie umie podjąć ważnych decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Ludzie jesteście śmieszni, cały temat to farsa i promocja Duszka. Sam zainteresowany pewnie to czyta i się cieszy, że robicie mu reklamę i rozgłos, zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby sam się tu udzielał. On dobrze wie, że nie ma szans w wyborach na burmistrza, więc nie zdziwcie się, gdy wystartuje do sejmiku wojewodzkiego, bo tam się jeszcze na nim nie poznali. Ten człowiek jest jak marionetka, kierowany przez swoich "przyjaciół" z wyższych stanowisk, sam nie umie podjąć ważnych decyzji.
No nieźle to sobie wykombinowałeś, wiesz jak się gra w te klocki. Wniosek z tego jest taki, że PAN DUSZEK nie jest głupszy od Przemka, Jarka, Irka, Franka, Stacha, Artura, Tadeusza itp. bo niby to im z urzędu wszystko się należy, a Duszek co, ma im kury szczać prowadzać albo wódę w teczce nosić? Duszek przestał być marionetką PSL i koledzy starają się go ośmieszyć. Nie musi czekać na przydział funkcji i chodzić na postronku, stał się konkurencją, a tego nie da się wybaczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No nieźle to sobie wykombinowałeś, wiesz jak się gra w te klocki. Wniosek z tego jest taki, że PAN DUSZEK nie jest głupszy od Przemka, Jarka, Irka, Franka, Stacha, Artura, Tadeusza itp. bo niby to im z urzędu wszystko się należy, a Duszek co, ma im kury szczać prowadzać albo wódę w teczce nosić? Duszek przestał być marionetką PSL i koledzy starają się go ośmieszyć. Nie musi czekać na przydział funkcji i chodzić na postronku, stał się konkurencją, a tego nie da się wybaczyć!
Brawo Duszek, miasto jest z Ciebie dumne. Gratulacje za wczorajszą uroczystość z tablicami. Nie zawiedź naszych nadziei:) a powyższy tekst ze szczaniem kur jest rewelka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PAN DUSZEK nie jest głupszy od Przemka, Jarka, Irka, Franka, Stacha, Artura, Tadeusza itp. bo niby to im z urzędu wszystko się należy, a Duszek co, ma im kury szczać prowadzać albo wódę w teczce nosić?
W tym roku MARCIN DUSZEK z listy PiS DO SEJMIKU WOJEWÓDZKIEGO, a w przyszłym roku MARCIN DUSZEK z listy PiS DO SEJMU!!! I to tyle w temacie objęcia schedy sejmowej po pośle Franciszku przez Litwiniuka!!! Bufonów należy skutecznie kasować!!! Musimy stawiać na młodych i utalentowanych ludzi, takich jak MARCIN DUSZEK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krętacz kombinator i slizgacz z Duszka. Dzieki komu wyrośl dzięki Franciszkowi . Jego akcje charytatywne to mrówcza praca młodych ludzi. Sam tylko kręci. Będzie startował do Sejmiku Wojewódzkiego. Takiej chorągiewce nie można ufać. Jak w PiSie nic nie wskóra przejdzie do PO a potem do SLD. Nie ma chłopak doświadczenia i plecy mało mu pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon z woli napisał:
Krętacz kombinator i slizgacz z Duszka. Dzieki komu wyrośl dzięki Franciszkowi . Jego akcje charytatywne to mrówcza praca młodych ludzi. Sam tylko kręci. Będzie startował do Sejmiku Wojewódzkiego. Takiej chorągiewce nie można ufać. Jak w PiSie nic nie wskóra przejdzie do PO a potem do SLD. Nie ma chłopak doświadczenia i plecy mało mu pomogą.
Zenonie z woli bądź dobrej myśli. Temperament Duszka sprawia, że jest na obrotach. To, że kombinuje tzn. ma chłopak jakiś cel. Mimo braku doświadczenia życiowego, dostrzegam w nim wiele cech pozytywnych. Dobrze, że nie uległ całkowicie indoktrynacji i poszukuje systemu wartości w takim duchu w jakim został wychowany. Nie czyń go grzesznikiem, bo naprawdę nie stał się synem marnotrawnym. Jak wróci do Franka, a ten da mu cielca, taka opinia będzie uprawniona. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zenonie z woli bądź dobrej myśli. Temperament Duszka sprawia, że jest na obrotach. To, że kombinuje tzn. ma chłopak jakiś cel. Mimo braku doświadczenia życiowego, dostrzegam w nim wiele cech pozytywnych. Dobrze, że nie uległ całkowicie indoktrynacji i poszukuje systemu wartości w takim duchu w jakim został wychowany. Nie czyń go grzesznikiem, bo naprawdę nie stał się synem marnotrawnym. Jak wróci do Franka, a ten da mu cielca, taka opinia będzie uprawniona. Pozdrawiam.
Dla mojej przyjemności może zostać nawet Premierem albo Ministrem Rolnictwa, na pewno byłby lepszy od obecnego. Chociaż w sumie Sawicki zna Litwiniuka,a raczej kiedyś znał , to w sumie tak samo jak Duszek, czyli referencje mają podobne ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zenonie z woli bądź dobrej myśli. Temperament Duszka sprawia, że jest na obrotach. To, że kombinuje tzn. ma chłopak jakiś cel. Mimo braku doświadczenia życiowego, dostrzegam w nim wiele cech pozytywnych. Dobrze, że nie uległ całkowicie indoktrynacji i poszukuje systemu wartości w takim duchu w jakim został wychowany. Nie czyń go grzesznikiem, bo naprawdę nie stał się synem marnotrawnym. Jak wróci do Franka, a ten da mu cielca, taka opinia będzie uprawniona. Pozdrawiam.
Duszek i jego samouwielbienie. Nie pisz tekstów pogrubioną czcionką, bo to nie wypada tak zwracać na siebie uwagę. To co piszą ludzie to ich sprawa. Jak Cię widzą tak Cię piszą, jesteś przecież "osobą publiczną". Prawdą jest to, że gdyby nie inni to sam byś niewiele zdziałał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los Międzyrzeca jest w Waszych rękach! Miejcie ODWAGĘ popierać MARCINA DUSZKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzyj Duszka napisał:
Los Międzyrzeca jest w Waszych rękach! Miejcie ODWAGĘ popierać MARCINA DUSZKA!
Działaj duchu działaj, już nie wytrzymują powoli ciśnienia chłopcy. Wystarczy posłuchać co twoi dawni pseudo przyjaciele o tobie gadają i jak bardzo się ciebie boją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Trudno mi tłumaczyć, dlaczego przewodniczący Litwiniuk broni zachowań korupcjogennych, podważa zasady pracy policji i działanie prokuratury, dla którego kilkusetzłotowa łapówka nie powinna odgrywać większej roli"... BRAWO DUSZEK JESTEŚ ODWAŻNYM I PRAWYM CZŁOWIEKIEM !
Dlaczego Katolickie Radio Podlasia nie umożliwi radnemu Marcinowi Duszkowi na swoich falach odpowiedzi na kuriozalne stwierdzenia które tam prezentował jakiś czas temu w obszernym wielominutowym wywiadzie Litwiniuk? Litwiniuk odnosił się do przyczyn opuszczenia przez Duszka PSL i twierdził, że Duszek manipulował. Dla równowagi Duszek powinien również się wypowiedzieć. Czy to radio jest tylko radiem dla PSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego Katolickie Radio Podlasia nie umożliwi radnemu Marcinowi Duszkowi na swoich falach odpowiedzi na kuriozalne stwierdzenia które tam prezentował jakiś czas temu w obszernym wielominutowym wywiadzie Litwiniuk? Litwiniuk odnosił się do przyczyn opuszczenia przez Duszka PSL i twierdził, że Duszek manipulował. Dla równowagi Duszek powinien również się wypowiedzieć. Czy to radio jest tylko radiem dla PSL-u?
No właśnie?? Dajcie Duszkowi się wypowiedzieć. Co to za radio ? Zielone radio KRP Podlasie!! Występować mogą wybrani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...