Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MARCIN KAMIL DUSZEK do Sejmu

Utworzony przez wyborca, 20 września 2011 r. o 00:19
pisowiec napisał:
Znam Duszka od wielu lat i całkowicie zgadzam się z tym co napisał powyżej GAGA!!! Ale czy aby na pewno pisał to GAGA? Przecież on szefuje kampanii Ducha!!!
Jak widać wyścig dobiega końca i dla niektórych konkurentów do stolca Duszek pomieszał szyki, dlatego piszą, że jest be! Niestety ale taką opinię i jeszcze gorszą można napisać każdemu kandydatowi z każdej partii. Przykre to, że napisał ją ktoś z PiS bis, kto bezczelnie potwierdza to ksywką Gaga. Ze znanych mi kandydatów, to akurat pod adresem Marcina nie wiele można powiedzieć, ale pod adresem tych co ubiegają się reelekcję można napisać całe tomy. Poczytajmy co jest w ich ostatnich gazetkach? Mamo chwalą nas! Kto?????? My ich, oni nas!!!!!!!!!!! Żałosne to, że ktoś w ten sposób stara się szkodzić Marcinowi. Teraz widać jak należy iść po trupach do władzy!!! Ja zagłosuję na Marcina! Jest najlepszym kandydatem z naszego powiatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś koło 2 tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak widać wyścig dobiega końca i dla niektórych konkurentów do stolca Duszek pomieszał szyki, dlatego piszą, że jest be! Niestety ale taką opinię i jeszcze gorszą można napisać każdemu kandydatowi z każdej partii. Przykre to, że napisał ją ktoś z PiS bis, kto bezczelnie potwierdza to ksywką Gaga. Ze znanych mi kandydatów, to akurat pod adresem Marcina nie wiele można powiedzieć, ale pod adresem tych co ubiegają się reelekcję można napisać całe tomy. Poczytajmy co jest w ich ostatnich gazetkach? Mamo chwalą nas! Kto?????? My ich, oni nas!!!!!!!!!!! Żałosne to, że ktoś w ten sposób stara się szkodzić Marcinowi. Teraz widać jak należy iść po trupach do władzy!!! Ja zagłosuję na Marcina! Jest najlepszym kandydatem z naszego powiatu!
zaglosuje na ducha jezeli ktos mi da gwarancje ze nie bedzie koalicji z psl wiem jak ci ludzie traktuja demokracje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak widać wyścig dobiega końca i dla niektórych konkurentów do stolca Duszek pomieszał szyki, dlatego piszą, że jest be! Niestety ale taką opinię i jeszcze gorszą można napisać każdemu kandydatowi z każdej partii. Przykre to, że napisał ją ktoś z PiS bis, kto bezczelnie potwierdza to ksywką Gaga. Ze znanych mi kandydatów, to akurat pod adresem Marcina nie wiele można powiedzieć, ale pod adresem tych co ubiegają się reelekcję można napisać całe tomy. Poczytajmy co jest w ich ostatnich gazetkach? Mamo chwalą nas! Kto?????? My ich, oni nas!!!!!!!!!!! Żałosne to, że ktoś w ten sposób stara się szkodzić Marcinowi. Teraz widać jak należy iść po trupach do władzy!!! Ja zagłosuję na Marcina! Jest najlepszym kandydatem z naszego powiatu!
zaglosuje na ducha jezeli ktos mi da gwarancje ze nie bedzie koalicji z psl wiem jak ci ludzie traktuja demokracje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miażdżąca wygrana PiS www.miedzyrzec.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B R A W O !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Duszek został wybrany na posła!!!!! GRATULACJE!!!!! info: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111010/WYBORYPARLAMENTARNE01/44736058
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa nie jest najważniejsza, co dokładnie udowodniły wybory na naszym terenie a głos mojej żony nie został zmarnowany Marcin, wielkie gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.pb.pl/?pwid=66499ebf4a52452e91b2195697cd9445
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marcin Duszek został wybrany na posła!!!!! GRATULACJE!!!!! info: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111010/WYBORYPARLAMENTARNE01/44736058
Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie został posłem- to jest info potwierdzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest to że nikt w międzyrzeckim sztabie PiS nie zna metody d'Hondta by w 30 sekund w Excelu samemu policzyć, kto bierze mandaty. Współczucie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przykre jest to że nikt w międzyrzeckim sztabie PiS nie zna metody d'Hondta by w 30 sekund w Excelu samemu policzyć, kto bierze mandaty. Współczucie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieram, nie tylko w sztabie Pis ale i w mediach typu dziennik wschodni ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niestety nie został posłem- to jest info potwierdzone!
No coz. Mlody jest, ale i tak pokazal ze ma duze poprarcie lokalne. Myszle, ze jesli woda sodowa nie uderzy mu do glowy to bedzie niezlym w tym co robi. Mimo wszystko, gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niestety nie został posłem- to jest info potwierdzone!
ufff całe szczęście, że ci się nie udało ślizgaczom, miglancom i leserom mówimy NIE ale takich jak ty zostało jeszcze duuuuuuuużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było ostatnie kandydowanie Duszka na posła. W następnych wyborach p. Abramowicz nie pozwoli sobie na hodowlę konkurencji. Z naszego regionu- powiatu PIS bierze jedno miejsce i to jest miejsce p. Abramowicza. Miejsce Duszka jest najwyżej do rady powiatu. Chyba, że zapisze się do jakiejś nowej partii, która powstanie. Tak to bywa kiedy wystartuje się w złym czasie lub przesadzi się z własną promocją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To było ostatnie kandydowanie Duszka na posła. W następnych wyborach p. Abramowicz nie pozwoli sobie na hodowlę konkurencji. Z naszego regionu- powiatu PIS bierze jedno miejsce i to jest miejsce p. Abramowicza. Miejsce Duszka jest najwyżej do rady powiatu. Chyba, że zapisze się do jakiejś nowej partii, która powstanie. Tak to bywa kiedy wystartuje się w złym czasie lub przesadzi się z własną promocją.
Marcin odniósł duży sukces i przy dobrym ustawieniu nie szkodząc nikomu mógł zdobyć mandat. Niestety liderzy zachowują się tak jak pies ogrodnika i trzeba mieć dużo szczęścia, bo jak widać, to nie obowiązuje demokracja wewnątrzpartyjna tylko układy i interesy liderów okręgu wyborczego, oni decydują kogo namaścić i wyznaczają miejsca startowe! Nie wiem co by było gdyby Abramowicz startował z 20 pozycji, na pewno wyborcy uznali by, że jest to osoba mało znacząca w strukturach PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak ustawić sobie przed ogłoszeniem oficjalnych wyników pracodawcę na facebooku. "Pracodawcy : Poseł VII Kadencji Sejmu RP być może - · Od październik 2011 do chwili obecnej" ........... rozsadnym pozostawiam do przemyślenia po co człowiek idzie do sejmu skoro nazywa instytucję "pracodawcą"..... Pomijam fakt, że pracodawca w tym wypadku nie jest sejm VII kadencji a raczej ludzie , którzy oddali swój głos. Naiwnie. Wyszlo szydlo z worka. Czasem jednak, jak widac na załączonym obrazku, nie warto wychodzic przed szereg.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaa napisał:
Nie ma to jak ustawić sobie przed ogłoszeniem oficjalnych wyników pracodawcę na facebooku. "Pracodawcy : Poseł VII Kadencji Sejmu RP być może - · Od październik 2011 do chwili obecnej" ........... rozsadnym pozostawiam do przemyślenia po co człowiek idzie do sejmu skoro nazywa instytucję "pracodawcą"..... Pomijam fakt, że pracodawca w tym wypadku nie jest sejm VII kadencji a raczej ludzie , którzy oddali swój głos. Naiwnie. Wyszlo szydlo z worka. Czasem jednak, jak widac na załączonym obrazku, nie warto wychodzic przed szereg.....
Nic nowego nie powiedział, przecież można takich posłów znaleźć na pęczki. Młody i głupi to powiedział co myślał. Duszku jest taka podstawowa zasada że jak chcesz przelecieć jakąś kobitkę to nie biegaj z wywaloną fujarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...