Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Trela w sądzie pracy: Spodziewałem się innego potraktowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2016 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Niech Pan walczy Panie Marku. Pisdzielce, pisiory i inne twory zwane pisem powinny Panu stopy całowac. Walczyc o jak największe odszkodowanie. Won z pisem z Polski!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Właściwie do tej nie jest jasne, dlaczego te zmiany nastąpiły..... Co miała na myśli autorka pisząc powyższe zdanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw idż zmień pampersa a potem się pogódź z faktem że dopóki my wszyscy stoimy za PiSem murem to oni będą w tym kraju rządzić - czyli zapowiada się to na dłuuugie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku , a ja spodziewałem się wygranej w Lotto . Nie wygrałem . I co mam iść do sądu by ratować honor . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to ja płace podatki na urzędasów agencji i mam w dpie klacze perkusisty czy innego zagranicznego islamskiego lalusia. ps Oderwani od żłoba często wnoszą wnioski do sądu. I niech sobie wnoszą. Pismaki powinni się zajmować wżniejszymi tematami niż polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze zdechniecie albo odpowiecie prze trybuneałem stanu. Pół roku rządzenia i kraj rozwalony, dobra zmana dla debili, patologii, pijaków i ksiży. Won z kosciołem i pisdzielcami.Won od moich pieniędzy na nierobów, sektę rydza i sroleńsk !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie mogą zwolnić...ciebie mogą zwolnic...ale dlaczego jego nie mogli zwolnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 23 lata i głosowałem na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno wszystkie konie z Janowa przyjechały ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku niech Pan odpoczywa na emeryturze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowie jest już nowy prezes, to podobno nie są dożywotnie stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Trela musi poczekać do końca postępowań i niech wtedy się żali.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wszystkich zwalniają to kim ten pan jest, że nie do ruszenia się uważa? Chyba stopa spadła bo już 12 tysięcy miesięcznie nie wpływa i to jest bòl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa o pracę została zawarta na czas pełnienia funkcji prezesa. O czym Pan Trela chce dyskutować w sądzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje szczere kondolencje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy? Choruje Pan na schizofrenię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego won wynawcy pisu z kraju. Won na zmywaki niewykształcone chamy z niedzielnych mszy . Pis to zakała większa niż stonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i jego zwolennicy to robactwo, które dopadło się do władzy i zeżre wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robactwem jest wszelkie platformiarskie i kodowskie kurewstwo: potomkowie stalinowstów i ruskiech hołoty ulokowanej w tym kraju jako szlachta zastępcza. Skończyło się gnidom koryto więc i jest frustracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygraj dyrektorze masz za sobą wielu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...