Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MAREK UŚCIŃKI NA WÓJTA GMINY ŁOMAZY !

Utworzony przez ~KAROLINA~, 16 lutego 2010 o 15:01
Panie Marku Pan się nie boi !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~KAROLINA~ napisał:
Panie Marku Pan się nie boi !
... ulica szkolna za panem stoi !!! ???.
0
Faktycznie dobry kandydat Karierowicz Pieniacz Stawiający swoje sprawy ponad wszystko Człowiek dla którego słowo współpraca jest obce... Przesadzam, istnieje wyjątek... Współpraca jest możliwa jeżeli zaspokaja jego własne próżności i interesy.. Współczuję...
0
Gość napisał:
Faktycznie dobry kandydat Karierowicz Pieniacz Stawiający swoje sprawy ponad wszystko Człowiek dla którego słowo współpraca jest obce... Przesadzam, istnieje wyjątek... Współpraca jest możliwa jeżeli zaspokaja jego własne próżności i interesy.. Współczuję...
Co tak krótko zielona małpo?
0
Nie jestem związany z polityką. Powierzyłem Panu U. pewne informację z prośbą o zachowanie tajemnicy. Jak bydlak wykorzystał je na swoją korzyść, nie bacząc iż szkodzi innym. Gdy mu zwróciłam uwagę, stwierdził iż nie miał takich intencji. Dwa dni później wykorzystał je jeszcze raz. Jeżeli uważasz, iż wszystko co dotyczy Twojego guru to wymysł zielonych, to wiedz iż Pan U.. niczym nie różni się od całej bandy której tak nienawidzisz. Twoja próba odwrócenia uwagi od prawdziwego oblicza Pana U.. nie zmieni mojej opinii - zresztą nie tylko mojej że to: Pieniacz który widzi tylko swój czubek nosa... Sprzeda i wykorzysta najbliższego przyjaciela aby osiągnąć swój cel... Kreuje się na pokrzywdzonego, i obrońcę innych.. Dla mnie pozostanie już na zawsze małym, zakompleksionym, człowieczkiem. Mam prawo do takiej opinnii, Pana U.. znam od lat, kiedyś uważałam za człowieka godnego zaufania. Kiedyś.... Nic Pan nie jest wart.... Nie podam Panu ręki......
0
Gość napisał:
Nie jestem związany z polityką. Powierzyłem Panu U. pewne informację z prośbą o zachowanie tajemnicy. Jak bydlak wykorzystał je na swoją korzyść, nie bacząc iż szkodzi innym. Gdy mu zwróciłam uwagę, stwierdził iż nie miał takich intencji. Dwa dni później wykorzystał je jeszcze raz. Jeżeli uważasz, iż wszystko co dotyczy Twojego guru to wymysł zielonych, to wiedz iż Pan U.. niczym nie różni się od całej bandy której tak nienawidzisz. Twoja próba odwrócenia uwagi od prawdziwego oblicza Pana U.. nie zmieni mojej opinii - zresztą nie tylko mojej że to: Pieniacz który widzi tylko swój czubek nosa... Sprzeda i wykorzysta najbliższego przyjaciela aby osiągnąć swój cel... Kreuje się na pokrzywdzonego, i obrońcę innych.. Dla mnie pozostanie już na zawsze małym, zakompleksionym, człowieczkiem. Mam prawo do takiej opinnii, Pana U.. znam od lat, kiedyś uważałam za człowieka godnego zaufania. Kiedyś.... Nic Pan nie jest wart.... Nie podam Panu ręki......
Dwa razy Panią wykorzystał..., hmm to prawie jak w samoobronie.
0
Gość napisał:
Dwa razy Panią wykorzystał..., hmm to prawie jak w samoobronie.
Tak na Wójta to bedzie wójt wykorzystywacz hahahaha bedzie wykorzystywał wszystko i wszystkich ciebie tez potrzebyny jest ktos taki ;p
0
A ja wam powiem tak dla mnie jest to człowiek uczciwy i Godny zaufania . Na pewno jest lepszy niż zielona alternatywa i Świat ja go znam od dobrej strony . A w waszych wypowiedziach widać agresję na to ze na forum pojawił się taki temat . Moim zdaniem jest to dobry fachowiec i miły serdeczny człowiek . Każdy może mieć inne zdanie ale nie opowiadajmy bajek ;D
0
Z całym szacunkiem ale w aktywności obudził się przed wyborami. Pieniacz to niezły z niego jest. Tylko gada, obiecuje jak cała reszta. Niech zaangazuje się w sprawy gminy porządnie, z własnym poświęceniem i wkładem.Zmienił się z PSL na PiS czego tego nikt nie napisze. W PSL siedział cicho a teraz taki aktywny. Łomazy jeszcze bardziej się pogrążą jak ten Pan zostanie wójtem. Z drugiej strony to nie ma nikogo godnego, kto by zrobił naprawdę porządek i wyciągnął gminę trochę z dołka. Hm... wskażcie kogos godnego.
0
Marek jednak jest skuteczny. Przypilnował wywózki urobku z Orlika
0
Obserwator napisał:
Z całym szacunkiem ale w aktywności obudził się przed wyborami. Pieniacz to niezły z niego jest. Tylko gada, obiecuje jak cała reszta. Niech zaangazuje się w sprawy gminy porządnie, z własnym poświęceniem i wkładem.Zmienił się z PSL na PiS czego tego nikt nie napisze. W PSL siedział cicho a teraz taki aktywny. Łomazy jeszcze bardziej się pogrążą jak ten Pan zostanie wójtem. Z drugiej strony to nie ma nikogo godnego, kto by zrobił naprawdę porządek i wyciągnął gminę trochę z dołka. Hm... wskażcie kogos godnego.
Możesz napisać co takiego Ci obiecał? Będę miała pełniejszą wiedzę podczas głosowania, jeśli obiecał a nie dotrzymał slowa.
0
Wybierzcie mieszkańcy Łomaz tego Pana. Przekonacie się co to za osobowośc. Będziecie mieli wysoki standard obsługi prawnej, Lepper do was przyjedzie, Abramowicz otworzy biuro lub ktoś inny. Wójt będzie miejscowy, będzie siedział na miejscu bo z nim nikt nie zechce rozmawiać. Ale będziecie mieli dobrze w swoim grajdole.
0
drozdziuk gwiazdor ale mi kandydat złodziej pier.....tylko rodzine i znajomych wsadzil na stanowisko cham jąkaty klaudiusz idz żonia tak rzadz a nie łomazami http://forum.dziennikwschodni.pl/wladze-lomaz-t40296/ swiete slowa ktos napisal
0
anna napisał:
drozdziuk gwiazdor ale mi kandydat złodziej pier.....tylko rodzine i znajomych wsadzil na stanowisko cham jąkaty klaudiusz idz żonia tak rzadz a nie łomazami http://forum.dziennikwschodni.pl/wladze-lomaz-t40296/ swiete slowa ktos napisal
0
naćpała się pani anna
0
Bardzo dobrze pani ~anna~ napisała na wójta którego mamy teraz! Robi coś , bo robi- tylko przed wyborami.A jak coś to tylko dla Dubowa.Koło swojego domuu nawet chodnik położył,żeby chodziaż przed jego domem błota nie było..Obiecuje to,tamto.Tylko to potrafi..Cóż..
0
CzekoLad. napisał:
Bardzo dobrze pani ~anna~ napisała na wójta którego mamy teraz! Robi coś , bo robi- tylko przed wyborami.A jak coś to tylko dla Dubowa.Koło swojego domuu nawet chodnik położył,żeby chodziaż przed jego domem błota nie było..Obiecuje to,tamto.Tylko to potrafi..Cóż..
0
Chodnik przed domem to ma drugi kandydat na Wójta - Pan M.U. ale na pewno nie obecny Wójt. Kłamstwo za kłamstwem ....
0
Czy wy tam w tym PiS-ie znacie tylko ten jeden sposób uprawiania polityki? Zrównać ziemią, zmieszać z błotem, wyszydzić, znieważyć i po trupach - byle do celu. Czy tak pojmujecie słowa Prawy i Sprawiedliwy? Tak jak wasz nawiedzony wódz pan K. ? Jeśli tak - to panie M.U. jest pan właściwym człowiekiem we właściwej partii. Ale nadchodzą ciężkie czasu muszę panu powiedzieć, bo niedługo znów będzie trzeba opuścić tonący okręt, bo wiatr się zmienia i chorągiewka zmienia kierunek łopotu na tym wietrze ...
0
Gdzie Pan pójdzież Panie U?? Na wójta porażka na radnego jeszcze gorszy wynik będzie lipa. W Koszołach zbłaźnił się Pan. Wycieczki sobie urządza a gdzie był radny powiatowy jak w Koszołach był potrzebny???? Był radnym powiatu i dobrze już mu Wielki PISUAR nie pomoże. Za co taką chałpe postawił?? napewno nie za udzielanie porad czy dietę radnego. Popieram obecnego Wójta Łomaz, mniejsze zło.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: