Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz w obronie życia w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Krzysztof, 29 grudnia 2011 o 09:14
Brawo! Ale takie marsze powinny się odbyć jednego dnia w całej Polsce. Wtedy można by lepiej sprawę nagłośnić i byłby większy efekt medialny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote Maszeruj ciemny narodzie , w ciemnej podlasce. name='Krzysztof' timestamp='1325146482' post='575739'] Brawo! Ale takie marsze powinny się odbyć jednego dnia w całej Polsce. Wtedy można by lepiej sprawę nagłośnić i byłby większy efekt medialny. [/quote]
0
Ciemna podlaska,brawo !!!!!!
0
W tym pochodzie i ja maszerowałem naje***y w ostatniej kolumnie,tylko policja mnie zatrzymała bo co 20 metrów się przewracałem i całą ulicę obrzygałem wymiocinami co 10 metrów puszczałem pawia a na koniec załatwiłem w kucki swoją potrzebę fizjologiczną na środku ulicy a najgorsze to że nie miałem papieru toaletowego ani chusteczki higienicznej.
0
wola...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: