Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maszt do koszykówki runął na uczennicę

Utworzony przez literowka, 5 maja 2009 r. o 18:34
Krzewica napisał:
Witam. Z tego co wiem to te urządzenia były poza placem zabaw. Na apelu dyrekcja przypominała że nie można wychodzić na plac szkolny w czasie przerwy. Ale dziewczynki w tym i Monika nie usłuchały - no i stało się. Do Ojca Moniki - należy lepiej wychowywać dziecko - a nie teraz drążyć temat i szukać dziury w całym. Po gazetach dzwonić to każdy potrafi - ale wychowaniem się zająć to już nie bardzo.
Tak popieram - moge zeznawac nawet w sądzie jak bedzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
To są zwyczajne jaja!!! Wypadek powinien być zgłoszony do policji!!! Dyrektorka nie zna procedur??? Czy może ta dyrektor jest z PSL??? Za zaniedbanie oraz próbę zatajenia wypadku są odpowiednie paragrafy!!! W jakim kraju my żyjemy to jest kraj w Unii Europejskiej czy jakiś trzeci świat!!! Będąc na miejscu rodziców dzieci z tej miejscowości przeniusł bym dziecko do innej BEZPIECZNEJ szkoły! W wójt jak zwykle niedoinformowany! Wójt też z PSL??? Ludzie nie wybierajcie takich matołków na wójtów i dyrektorów!!!!
LWishimulaha - czytaj lepiej. Pogotowie wezwane - pomoc udzielona - kilka razy dzwoniono pod 112. Zasada jest taka jeżeli jedna ze służb ma info o wypadku zgłasza pozostałym służbom. Co robił polcjant z siedlec - nie zna numeru na komende policji w BP. Co robił dyżurny na pogotowiu - też nie wie jak dzwonić. CZYTAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Krzewica' date='6.05.2009, 08:54:22' post='124568'] Witam. Z tego co wiem to te urządzenia były poza placem zabaw. Na apelu dyrekcja przypominała że nie można wychodzić na plac szkolny w czasie przerwy. Ale dziewczynki w tym i Monika nie usłuchały - no i stało się. Do Ojca Moniki - należy lepiej wychowywać dziecko - a nie teraz drążyć temat i szukać dziury w całym. Po gazetach dzwonić to każdy potrafi - ale wychowaniem się zająć to już nie Co za bzdury !!! Najważniejsze są dyżury nauczycieli. Każdy odpowiedzialny dyrektor szkoły opracowuje odpowiedni grafik dyżurów i tego pilnuje.Za rażące niedopełnienie obowiązków służbowych jest odpowiedzialność karna. Nie wystarczy wygłosić coś na apelu i pójść spokojnie na kawę. Póki co, to dzieci czy też ich rodzice nie pobierają wynagrodzeń za przestrzeganie porządku i dbanie o bezpieczeństwo na przerwach. Przenoszenie odpowiedzialności za wypadek na dziewczyny i rodziców jest naprawdę żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to na miejscu Ojca udupil byl to towarzystwo. Takie rzeczy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halasy napisał:
Ja to na miejscu Ojca udupil byl to towarzystwo. Takie rzeczy .....
Przed sad towarzystwo o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Dostaną po kieszeni, to popamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wszyscy sie wypowiadaja a nie znają szczegółów. Ja też ich nie znam. Coś jednak było nie tak ze sposobem składowania tych masztów skoro wydarzył sie wypadek. Mógł on przecież wydarzyć sie o każdej porze, a także w dzień wolny od nauki. Owszem wtedy odpowiedzialność nie leżałaby po stronie nauczycieli. Czy jednak dyrekcja zrobiła wszystko aby zapobiec takiemu zdarzeniu? W szkole i na terenie szkolnym za wszystko odpowiada dyrektor niezależnie od tego czy coś stało sie z jego czy nie z jego winy. To jest właśnie ta ciemna strona bycia dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pewnie pan wójt gminy Międzyrzec Podlaski będzie skutecznie tuszował sprawę wypadku. A o wyciągnięciu jakichkolwiek konsekwencji wobec pani dyrektor mowy nie ma. Pamiętam jak kilka lat temu konkurs na stanowisko dyrektora tej szkoły został unieważniny przez pana wójta tylko dlatego, że wygrała go inna osoba niż pani dyrektor. Oczywiście w drugim ogłoszonym konkursie wygrała już pani Ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzzzzzzzzzz napisał:
Teraz pewnie pan wójt gminy Międzyrzec Podlaski będzie skutecznie tuszował sprawę wypadku. A o wyciągnięciu jakichkolwiek konsekwencji wobec pani dyrektor mowy nie ma. Pamiętam jak kilka lat temu konkurs na stanowisko dyrektora tej szkoły został unieważniny przez pana wójta tylko dlatego, że wygrała go inna osoba niż pani dyrektor. Oczywiście w drugim ogłoszonym konkursie wygrała już pani Ł.
I mamy wynik polityki kolesiowskiej i PSLowskiej we władzach gminy! Nie trzeba było długo czekać! Skutkiem manewrów wójta jest wybór na dyrektora osoby nie odpowiedzialnej. Wysnułem więc prawidłowo że winę ponosi w równym stopniu dyrektor i wójt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A twierdzenie że urządzenie było poza szkołą czy placem szkoły jest śmiechu warte! W czasie gdy uczeń jest lub powinien być w szkole odpowiada za jego bezpieczeństwo właśnie szkoła - dyrektor i nauczyciele! Rodzic posyła dziecko do szkoły nie po to żeby chodziło tam samopas i robiło co chciało! Naiwne jest zwalanie winy na złe wychowanie! Poza tym redaktor Marek też coś manipuluje informacją chyba też z PSL! W innych mediach jest więcej faktów! I są bardziej logicznie podane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
literowka napisał:
co to za błedy w tekście? czytacie to co piszecie???[/quote] [quote name='Wishomulaha' post='124650' date='6.05.2009, 12:17:06']A twierdzenie że urządzenie było poza szkołą czy placem szkoły jest śmiechu warte! W czasie gdy uczeń jest lub powinien być w szkole odpowiada za jego bezpieczeństwo właśnie szkoła - dyrektor i nauczyciele! Rodzic posyła dziecko do szkoły nie po to żeby chodziło tam samopas i robiło co chciało! Naiwne jest zwalanie winy na złe wychowanie! Poza tym redaktor Marek też coś manipuluje informacją chyba też z PSL! W innych mediach jest więcej faktów! I są bardziej logicznie podane!
'Wishomulaha' Tobie chyba naprawdę wisiCiLacha. Dziecko powinno też myśleć a nie tylko kombinować jak z łamać zakaz. ZAKAZbył - nie wychodzić na plac z tyłu szkoły - to po jaką cholerę tam polazły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishilulaha napisał:
I mamy wynik polityki kolesiowskiej i PSLowskiej we władzach gminy! Nie trzeba było długo czekać! Skutkiem manewrów wójta jest wybór na dyrektora osoby nie odpowiedzialnej. Wysnułem więc prawidłowo że winę ponosi w równym stopniu dyrektor i wójt!
Tak wszystkiemu jest winien PSL. To że ty gosciu masz doste do komputera i takie bzdury piszesz to też winien psl -puknij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Przed sad towarzystwo o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Dostaną po kieszeni, to popamiętają.
W dupę lać córunie co lezą tam gdzie nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
'Wishomulaha' Tobie chyba naprawdę wisiCiLacha. Dziecko powinno też myśleć a nie tylko kombinować jak z łamać zakaz. ZAKAZbył - nie wychodzić na plac z tyłu szkoły - to po jaką cholerę tam polazły.
POPIERAM A dobrzy rodzice zawsze przeciw nauczycielom a za swoją latoroślą. Nauczyciele się uwzinają - a nasze dzieci takie grzeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
Dyrektorka twierdzi, że dziewczęta samowolnie opuściły szkołę? Co za głupie stwierdzenie "Ciała Pedagogicznego", a ten wypadek to gdzie był na ulicy, a może na sąsiedniej posesji? Boisko szkolne to nie teren szkoły? Łatwo składać winę na uczniów, jak samemu nie zabezpieczyło się takich konstrukcji!
To jest rodzic. Nasze dzieci sa najdzeczniejsze - wszystkiemu winne sa nauczycielki. pracują tylko 18 godz i nic nierobią. GŁUPI RODZIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LWishimulaha - czytaj lepiej. Pogotowie wezwane - pomoc udzielona - kilka razy dzwoniono pod 112. Zasada jest taka jeżeli jedna ze służb ma info o wypadku zgłasza pozostałym służbom. Co robił polcjant z siedlec - nie zna numeru na komende policji w BP. Co robił dyżurny na pogotowiu - też nie wie jak dzwonić. CZYTAC
inne sluzby tylko strajkowac i chcieć podwyzek. ot co potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak wszystkiemu jest winien PSL. To że ty gosciu masz doste do komputera i takie bzdury piszesz to też winien psl -puknij się
To że mam dostęp do komputera tu nie ma żadnej zasługi PSL! Bo gdyby nie Solidarność to pewnie bym nie miał! Ale za to winą PSL jest że nie mam dostępu szerokopasmowego! W końcu to PSL ma w ręku gospodarkę - prawda? A PSL nie ma honoru i nie potrafi przyznać się do błędu tylko mataczy i kręci i winę zwala na dzieci - Wina jest po stronie dyrektora i wójta! Jakoś po wypadku szybciutko sprzątnięto leżące maszty - a wcześniej jakoś zabrakło chęci i rozumu?? Za to szybciutki sprzątnięcie też powinni ukarać bo to jest ewidętne zacierania śladów na miejscu wypadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishomulaha napisał:
A twierdzenie że urządzenie było poza szkołą czy placem szkoły jest śmiechu warte! W czasie gdy uczeń jest lub powinien być w szkole odpowiada za jego bezpieczeństwo właśnie szkoła - dyrektor i nauczyciele! Rodzic posyła dziecko do szkoły nie po to żeby chodziło tam samopas i robiło co chciało! Naiwne jest zwalanie winy na złe wychowanie! Poza tym redaktor Marek też coś manipuluje informacją chyba też z PSL! W innych mediach jest więcej faktów! I są bardziej logicznie podane!
Wishomulaha No tak widac ze wisici i pewnie z PIS-u jest to co ci wisi. Boś cięty na psl. oj zawiedziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silny napisał:
inne sluzby tylko strajkowac i chcieć podwyzek. ot co potrafią
Fakty są takie - Za bezpieczeństwo uczniów w szkole odpowiada dyrektor! Gdybym był na jej miejscu - od razu podałbym się do dymisji! Za szkoły odpowiada wójt! Będąc na jego miejscu od razu poddał bym się do dymisji! Dlaczego?? Bo nie jestem z PSL! I nikt by mnie nie ratował i nie pomagał zacierać śladów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak wszystkiemu jest winien PSL. To że ty gosciu masz doste do komputera i takie bzdury piszesz to też winien psl -puknij się
A co ci do tego skąd mam intrernet na pewno nie z psl. stamtąd tylko krowy i pługi. Do rooboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENUJĄCE WYPOWIEDZI !!! (pomijając dwie- trzy sensowne) ale czego oczekiwać od mieszkańców Polski "C" - ciemnogród, zacofanie, zawiść... to jedyne określenia jakie nasuwają mi się na myśl !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...