Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 Przecieki Zobacz Odpowiedzi

Utworzony przez Marek, 29 kwietnia 2011 o 14:13
Witam was Na tej stronie znajdziecie Przecieki Maturalne 100% Pewnośći. [***]
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2011 o 15:11
Zaloguj się, aby oddać głos
0
0
http://get4file.com/file/ec77FB50B9aB/matura2011maj.rar Plik zawiera klucz do egzaminu z Polskiego (podstwawowy), matematyka( rozszerzony i podstawowy), oraz arkusze na jutrzejszą maturę z angielskiego (niestety posiadam tylko podstawowy), do rozszerzonego Wosu i geografi i podstawowowego niemieckiego. Istnieje możliwość że wypełnię je za małą sume i wyślę rozwiązane. Pozdrawiam i proszę o dyskrecje! Powodzenia! żeby bezproblemowo pobrać należy najpierw: -wyczyścić historię w przeglądarce,ciasteczka. WAZNE!!! - kliknąc slow download - wybrać czwartą reklamę -wpisać adres email i jakieś fałszywe dane. - potem zarknąć na poprzednią stronę i powinien być już biały napis POBIERZ PLIK!
0
karolaaa napisał:
http://get4file.com/file/ec77FB50B9aB/matura2011maj.rar Plik zawiera klucz do egzaminu z Polskiego (podstwawowy), matematyka( rozszerzony i podstawowy), oraz arkusze na jutrzejszą maturę z angielskiego (niestety posiadam tylko podstawowy), do rozszerzonego Wosu i geografi i podstawowowego niemieckiego. Istnieje możliwość że wypełnię je za małą sume i wyślę rozwiązane. Pozdrawiam i proszę o dyskrecje! Powodzenia! żeby bezproblemowo pobrać należy najpierw: -wyczyścić historię w przeglądarce,ciasteczka. WAZNE!!! - kliknąc slow download - wybrać czwartą reklamę -wpisać adres email i jakieś fałszywe dane. - potem zarknąć na poprzednią stronę i powinien być już biały napis POBIERZ PLIK!
0
Hej, proszę o kontakt w sparwie jutrzejszej matury kawusia19904@interia.eu
0
Magda napisał:
Hej, proszę o kontakt w sparwie jutrzejszej matury kawusia19904@interia.eu
ciekawe jak matura w tym roku wypadnie ZSP czy podobnie jak w ubiegłym promocję otrzyma 20%?
0
były uczeń napisał:
ciekawe jak matura w tym roku wypadnie ZSP czy podobnie jak w ubiegłym promocję otrzyma 20%?
Będzie chyba lepiej bo spora grupa zdających opuściła salę egzaminacyjną już po kilkunastu minutach a większość po egzaminie optymizmem nie pałała.
0
macie tutaj fotki matury na niemiecki podstawowy i rozszerzony niestety tylko zadania zamknięte udało mi się wykminić... http://get4file.com/file/ec77FB50B9aB/matura2011maj.rar jak nie chcecie nie pobierajcie ja nie zmuszam bo chce wam pomóc a komentarze w stylu 'kolejne gówn*o'' są zbędne... powodzenia na maturze i napiszcie na wojtek9222@gazeta.pl jak wam poszło i czy przydałem się na coś...
0
do'wojtek9222' Nie moge wejsc do tej strony co podałes czy byś mógł mi przesłac z niemieckigo te zdjęcia na mój email?? Proszę.... 19serduszko@wp.pl bede tobie bardzo wdzięczna czekam i pozdrawiam,...... lub może ktoś inny by mi wysłam tylko pytania bardzo was prosze....
0
ja też bym prosil na e maila bo nei moge tego odtworzyc blagam chodzi mi o podstawowy niemeicki Mateusz140@vp.pl czekam...
0
poprosze o przesłanie na e maila poniewaz nie moge tego sciagnac. Chodzi o niemiecki podstawowy. Bardzo prosze!!! czekam...
0
moj e mail maruda61.89@o2.pl prosze... niemiecki podstawa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: