Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maturzysta (już) z własną marką. Robi muszki

Utworzony przez o_0, 18 marca 2015 o 20:38
Znowu dziecko jakiegoś działacza z harmonią pieniędzy. Teraz już nic tylko kariera i wszyscy będą pytali "Wear" R U from...   pod wpływem widać tusk vision network czyli TVN i inteligentnych programów. Jednak inteligentni ludzie w tym kraju nie żyją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chcę bardzo krytykować działań młodego człowieka i burzyć jego marzeń, ale to co produkuje to nie są muchy. Mucha jest WYŁĄCZNIE wiązana, to coś ma tyle wspólnego z muchą co dziecięcy krawat na gumce z normalnym krawatem... Ja wiem, że są tacy (aspirujący do tzw. inteligencji), którzy nie widzą nic złego w noszeniu pod szyją krawata czy muchy zapinanej na pasku czy mocowanej na gumce. Ale, na Boga- nie wciskajmy nikomu, że to coś jest muchą czy krawatem bo nie jest i nigdy nie będzie. Już lepszy jest krawat zawiązany na stałe i wiszący w tym stanie w szafie. Choć nie świadczy to dobrze o właścicielu... Dobra mucha, podobnie jak dobry krawat to twór dość skomplikowany w produkcji i trzeba sporej wiedzy aby wykonać je tak, żeby się dobrze układały po zawiązaniu i nosiły. Niestety w Polsce nie ma już rzemieślników zajmujących się produkcją tych akcesoriów z zapewnieniem odpowiednio wysokiej jakości. Jesteśmy skazani na bylejakość z dalekowschodnich fabryk lub horrendalne ceny za dobry markowy produkt.   Drogi Panie Marku. Niech Pan nie idzie drogą bylejakości. Jeżeli będzie pan w stanie rozpocząć produkcję prawdziwych much to ma Pan we mnie stałego klienta. Bez względu na cenę.
0
Widziałąm jego muszki! Są świetne :)
0
Piękne muszki i wspaniały wykonawca z ambicjami ! Niewiele jest takich wyjątkowych projektów MUSZEK bo tak te małe dzieła sztuki potocznie nazywamy mimo, że NIE SĄ WIĄZANE (niewiele jest wiązanych muszek na rynku pragnę zaznaczyć ;) ). Projekty są oryginalne i każda muszka jest inna, wykonana z dużą starannością, życzę spełnienia marzeń i dalszych sukcesów, tych na terenie kraju jak i za granicą!! Będę Ci dopingowała  :D  :wub:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: