Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż ukradł żonie protezę zębową

Utworzony przez SAJMONS, 3 września 2012 r. o 11:53
GRATULUJE TEMATU LUBELSKIEJ GAZECIE, BRAVO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo... Za ten artykuł Pulitzera macie w kieszeni... I za to mam płacić 200 PLN???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I all OK, mąż ma teraz zęby full wypas, zje piach ze zbiornika i pojedzie orać pole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada napisał:
Brawo... Za ten artykuł Pulitzera macie w kieszeni... I za to mam płacić 200 PLN???
dawać go do Piano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na JoeMonster z takimi tematami.... wasza mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest faktycznie temat, o którym warto pisać w dzienniku . A dziś rano czytałem o płatnych artykułach. Jeśli ich poziom i tematyka będzie porównywalna do tego o skradzionej szczęce, to redakcja sama wystawia sobie cenzurkę ... mierną, jeśli nie powiedzieć niedostateczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysoka premia za ten artykuł dla kolegium redakcyjnego, które uważa swoich czytelników za kompletnych deb***i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł powinien być płatny, bo aktualnie jest na topie w dzienniku po raz wtóry odgrzewany temat lubelskich zarobków - może tzw. dziennikarz(yna) by cos dorobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno nie czytałam bardziej deb***nego artykułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to ją teraz będzie miał czym zjeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest dziennikarstwo zasługujące na 19,99 za miesiąc. :D:D:D Na początku szczęki, a potem dramaturgia tylko rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujący artykuł świadczący o poziomie współczesnych pismaków... cenzuro wróć...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewusie jeden, a co ma cenzura do tego artykułu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...