Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

McDonalds

Utworzony przez Pawlak, 22 listopada 2010 o 21:42
Czy to prawda że będziemy miec McDonalda w Białej ? W końcu i do nas zawita wielki świat. Cyt. z Dz. W. :"O tym jak w restauracji są przygotowywane posiłki gazeta Moje Miasto Lublin dowiedziała się od byłych pracowników Mc Donaldsa. - To, co tutaj zobaczyłam, przeszło moje najśmielsze oczekiwania - mówi jedna z byłych pracownic Mc Donaldsa. - Podczas kontroli szef krzyknął do nas: "Ratujcie co się da, bo będą duże straty!” - opowiada Ania. - W ten sposób kanapki wyjęte z kosza na śmieci znowu wędrowały do sprzedaży. Kanapka w podgrzewaczu (tzw. binie), z którego ma trafić na tacę klienta, może leżeć najwyżej dziesięć minut. Jeśli leży dłużej, powinna być wyrzucona do kosza - opowiada kobieta. Właśnie po tych informacjach, lubelski sanepid postanowił interweniować. - Stwierdziliśmy, że szafki dla pracowników są brudne, z ciuchy robocze przechowywane są z osobistymi rzeczami pracowników - informuje Barbara Sawa -Wojtanowicz , szef sanepidu."
Zaloguj się, aby oddać głos
0
heh, buduja od 3 miesiecy, praktycznie caly stoi, za m-c otwarcie a ty sie pytasz czy to prawda ze buduja. Prawda, buduja, ja rozumiem, ze mozna wiele nie wiedziec, ale jednak warto sie interesowac co sie dzieje w swoim miescie, a nie patrzec tylko na swoja d***.. no chyba ze siedzisz gdzies za granica i nie bylo Cie w bialej iles tam miesiecy.
0
aaa napisał:
heh, buduja od 3 miesiecy, praktycznie caly stoi, za m-c otwarcie a ty sie pytasz czy to prawda ze buduja. Prawda, buduja, ja rozumiem, ze mozna wiele nie wiedziec, ale jednak warto sie interesowac co sie dzieje w swoim miescie, a nie patrzec tylko na swoja d***.. no chyba ze siedzisz gdzies za granica i nie bylo Cie w bialej iles tam miesiecy.
AAAAAAAA wiesz Ty co to jest sarkazm ? Co się dzieje w Białej to każdy wie i widzi tylko nie każdy wyciąga wnioski.
Ostatnio edytowany 23 listopada 2010 o 00:09
0
czym tu się cieszyć? http://wyborcza.pl/1,75476,8632482,Kurczak_pelen_chemii.html
0
ja w mcdonaldzie kupuje tylko szejki
0
nie lubię tego baru
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: