Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mechanicy uszkodzili mi szybę w samochodzie

Utworzony przez Locko, 20 października 2009 r. o 09:42
Przecież to kredens, złom z zachodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem możliwe że stało się to w warsztacie.Przyczyna może być nie w podnoszeniu,a w np. ćwiartce opla-rodzyna jak to z bezwypadkowymi z komisów i od handlarzy bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rzecznik konsumenta ma rozum czy jak leci z racji swojego urzedu jest za kazdym konsumentem? Tez moge oddac samochod do naprawy i po tygodniu przyjechac i powiedziec ze jest porysowany i ze w zakladzie go porysowali. 285 zl to nie majatek jak stac na samochod to i stac na szybe. PS. Zdjecie z artykulu nadaje sie co najwyzej do Faktu i artykulu o ukazaniu sie na szybie Matki Boskiej z dzieciatkiem Jezus, tragiczne i nic nie pokazujace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jezdzic do profesjonalnych warsztatow,a nie tam gdzie taniej!!! Trzeba wstawiac czesci dobre ,a nie tanie!!! Ja zawsze naprawiam auto u jednego mechanika ktorego juz znam pare lat! i jestem zadowolony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmień samochód to ci szyby nie będą pękać, srak ci naptał i ci pękła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na szybie brak śladu uderzenia zadnym narzedziem itp, to niech wini tylko to ze jeździ rebrem, ktore moze byc albo spawane z dwoch, ale nadwozie jest tak nie sztywne ze podniesienie go na podnosniku moglo powodowac jego wygiecie. Tak samo mogl wpasc na dolek albo najechac mocniej na kraweznik i nawet tego nie zauwazyc. Jeśli szyba juz wczesniej byla wymieniana to juz wogole zaczyna sie wiele innych mozliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy kto jezdzi autem do warsztatu wie jakie sa warunki pracy i jacy to fachowcy naprawiaja auta...nie wspomne o podmiankach czesci...a czy ktos wie czemu nie puszczaja do serwisow przy naprawie auta???kazdy inteligentny bedzie znal odpowiedz...zawsze cos moze sie zdarzyc a wlasciciel warsztatu zawsze sie bedzie wypieral...oby wiecej takich ludzi ktorzy potrafia pogonic tych partaczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kumplowi w golfie III przy wymianie opon taki podnośnik rozwalił cały tylny próg bo rdza podżarła i mu w warsztacie nie naprawili a właściciel powiedzial że jak zobaczy kolejny taki złom to nie wymienia opon !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy to ma byc temat do gazety? redaktor to moze jeszcze napisz o tym ze liscie spadaja z drzew. niedobrze sie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaproponowałam mu, tak jak bywa w podobnych przypadkach, o wyjaśnienie pisemne" Poziom - szkoda słów. A i sam temat równie zajmujący. Może warto napisać jak Pan Dziennikarz potknął się wczoraj na równej drodze i jaki stosunek mają do tej sprawy marsjanie, których planeta znajdowała się wówczas w nietypowym położeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trzymam strone zakladu. Nie da sie nie zauwazyc pekniecia na szybie. Chyba ze jedzie sie z zamknietymi oczami. Wlasciciel opla chce po prostu wyludzic kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bubu napisał:
kazdy kto jezdzi autem do warsztatu wie jakie sa warunki pracy i jacy to fachowcy naprawiaja auta...nie wspomne o podmiankach czesci...a czy ktos wie czemu nie puszczaja do serwisow przy naprawie auta???kazdy inteligentny bedzie znal odpowiedz...zawsze cos moze sie zdarzyc a wlasciciel warsztatu zawsze sie bedzie wypieral...oby wiecej takich ludzi ktorzy potrafia pogonic tych partaczy...
Wiekszej bzdury dawno nie czytalem. Jakos bylem juz w roznych warsztatach i zawsze patrzylem sie co robia i jak zadnych prosb o wyjscie wrecz przeciwnie normalna rozmowa z mechanikiem podczas jego pracy i wglad na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygan przez wieś idzie 1 raz. niech mechanik zdycha z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie jestem zadowolony z usług tego zakładu. Wogóle sam kontakt z tym cwaniutkim właścicielem jest odpychający. Szczerze odradzam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MI ODPOWIADA SERWIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie, gdzie dobrze robią w Białej Podlaskiej wymianę rozrządu w japan. Byłem u takiego jednego, to jak powiedziałem że chę być obecny podczas wymiany pasków i kół, to kazał mi się wynosić i powiedział, że żaden zakład w B.P. już mi tego rozrządu nie wymieni. Mam zostawić samochód i zgłosić się za 3 dni. A chciałem widzieć co, jak i jakimi narzędziami robi PAN mechanik w moim samochodzie, ponieważ, inny jego kolega, tak mi zrobił rozrząd w VW że, po pierwsze musiałem cholować na swój koszt samochód przez pół Polski, a po drugie, musiałem wymieniać, po jego robocie, cały silnik. Takie są u nas majsterklepki! I nie ma przeproś! Strach się bać i jeździć po takiej naprawie! Cholowanie z Siedlec 800zł, wymiana silnika 6500zł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj sobie spokój z mechanikami z Białej, jedź w okolice Lubartowa lub Lublina, tyle że zapłacisz za dojazd, ale będziesz miał pewność, że ci zrobią solidnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...