Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto daje medale. Noworodkom i 18-latkom

Utworzony przez krzoy, 4 grudnia 2013 o 11:41
A skąd "miasto" ma pieniądze na te "medale", żeby je marnować w tak głupi sposób...? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypomina to czasy PRL gdzie za wszystko dawano medale...! Ludzie potrzebują pracy z godną płacą a nie medali...!
0
Przypomina to czasy PRL gdzie za wszystko dawano medale...! Ludzie potrzebują pracy z godną płacą a nie medali...!
Pracy i chleba , a medale , niech sobie wsadzą w żyć!
0
Bo to służy promocji urzędników. Nie padła informacja, ile kosztuje i kto bije medale:)
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Spadaj cwelu ssać pałę!!!!!    
Spadaj cwelu ssać pałę!!!!!
0
Medale dla zamydlenia oczu! Komu one potrzebne? Ale mają pomysły, nie z tej ziemi.
0
Może niech pan wuefista zamiast marnować pieniądze podatników na takie bzdury przeznaczy je na oświetlenie miasta? Miedzyrzec w nocy tonie w ciemnościach bo zadłużył miasto na 20 milionów. Wybory tuż tuż a noworodek w zamian za medal na pana nie zagłosuje.
0
Zobaczcie tylko kto te "medale" dostarcza. Agencja reklamowa też musi zarobić.
0
jak zwykle tylko narzekanie. ile tych medali rocznie jest...100 czy 150? koszt niewielki a upominek fajny i pamiątka na całe życie. mnie się podoba 
0
Spoko akcja, też chcę taki :)
0
Nic wam sie nigdy nie podoba, najlepiej wszystko krytykowac. moj syn dostal taki medal i uwazam, ze to bedzie dla niego pamiatka na cale zycie.
0
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: