Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto przeciwko Dianie. Jest pozew za wpis na Facebooku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 o 23:30 Powrót do artykułu
....chciałabym tylko wiedzieć, czy faktycznie ów prezydent jest powiązany rodzinnie z właścicielami nowego najemcy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba Ci co piszą, to wiedzą dobrze o tych koneksjach. Skoro ludzie zrobili kosztowny remont, to granda banda takie postępowanie, żeby ludzi wykorzystać i wpuścić w maliny. No, ale sitwy, układziki, kręcenie lodów nadal kwitnie. Pan Ziobro jest sam, szumnie ogłasza walkę z korupcją, a w sądach stare betonowe ekipy dalej siedzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dojna zmiana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mnie nikt i niczym nie za***y ,bo miastem praktycznie rządzi hrabia bierecki!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kali zrobił swoje , kali może odejść. No cóż" lepsza zmiana". PiS-uary rządzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że sąd stwierdxi, że pani od Diany kłamała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ją powinni podać do sądu za zdemolowanie stołówki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się biorą za łby, tylko niech nie niszczą, i nie dewastują ludzkiej pracy. Niech by coś sami wyremontowali, własnymi rękoma, zobaczyli ile to trzeba się napracować, to by tak zaraz nie rozwalali czyjejś pracy. Można żądać odszkodowania, tak jak zrobili Niewiadomscy z Zajazdem u Radziwiłła, ale nie trzeba nic psuć, nie łamać jak jest ładne i nowe, nie dewastować, nawet jakby miał korzystać ktoś inny. Sądy tez rozumieją, że jeżeli nawet ktoś coś realnie zrobił dobrego, wydał na to własne pieniądze, to mu się nalezą nakłady i odszkodowanie. Najgorsza postaw,a jest, ja nie skorzystam, zepsuję do gołej ściany, wykręcę co się da, byle ktoś inny z tego nie skorzystał. A przecież to jest ludzka praca, niech korzysta, skoro prawo jest po jego stronie, tylko należy się zwrot nakładów. Przecież jak Diana robiła remont, to wiedziała, ze nie ma umowy na dalsze użytkowanie. Niewiadomscy też w Zajeździe zrobili remont bez pewności, że będą tam dalej urzędować. Miasto ich wygnało, Czapski też argumentował w sądzie, ze Niewiadomscy poczynili nakłady bez zgody miasta, ale po perwsze budynek wymagał remontu, bo by się zwalił, groził zdrowiu i życiu ludziom tam przebywającym, po drugie miasto wypłaciło 2.5 miljona odszkodowania. Inna sprawa, że dopiero teraz, po objęciu przez miasto Zajazdu, to się tam zrobiła ruina, jakiej wcześniej , tam nie było. Ale to już inna bajka. Ogólnie, nie niszcz tego co ludzie ciężką pracą wykonali, nawet jakbyś z tego miał nie korzystać. Nigdy nic nie wiadomo. A Temida jest ślepa - różne są jej wyroki. Szczególnie w RP. Może jutro, będziesz żałował, żeś sam zdemolował, a dzisiaj musisz to odbudować. I to za nie małe pieniądze. Kto to wie, co będzie jutro. Szkoda ludzkiej pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: