Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto szuka oszczędności. Każda opcja jest możliwa

Utworzony przez czytelnik, 15 października 2011 o 12:56
Miasto tanio sprzedam, bardzo tanio !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czytelnik napisał:
Miasto tanio sprzedam, bardzo tanio !!!
Bez szkoły, bez kultury, bez nadziei tak się wychowuje elektorat i jeszcze mu wyłączmy latarnie niech żyje w ciemnocie. Następny etap to oszczędności na pomocy społecznej, jak ich to nie zabije to na pewno wzmocni. Ja wiedziałem że tak będzie.
0
Rozłożyli miasto Prezio i vice.To co wczoraj dowiedzieli się,że zaostrzają się przepisy dotyczące poziomu zadłużenia? Dyletanci i karierowicze rządzą Białą.Przykre,żałosne ale niestety prawdziwe.Na staż bym ich wysłał.Np. do pobliskich Siedlec.Tam gołym okiem widać jak miasto się rozwija.
0
obserwator napisał:
Rozłożyli miasto Prezio i vice.To co wczoraj dowiedzieli się,że zaostrzają się przepisy dotyczące poziomu zadłużenia? Dyletanci i karierowicze rządzą Białą.Przykre,żałosne ale niestety prawdziwe.Na staż bym ich wysłał.Np. do pobliskich Siedlec.Tam gołym okiem widać jak miasto się rozwija.
Rządy każdej (również czerwonej) sitwy kończą się tak samo, najpierw upadek moralny później ekonomiczny. Tylko po co PZPR dwa razy to samo ufundowała społeczeństwu Białej?.
0
antymakiawelli napisał:
Rządy każdej (również czerwonej) sitwy kończą się tak samo, najpierw upadek moralny później ekonomiczny. Tylko po co PZPR dwa razy to samo ufundowała społeczeństwu Białej?.
Nie tylko w Białej i nie tylko czerwoni -- zieloni też potrafią dbać o siebie -- popatrz na Międzyrzec a powiat bialski może być dobrym przykładem gdzie rządzą zieloni z pomocą czerwonych "ministrantów".
0
antymakiawelli napisał:
PO TO JESTEŚMY U WŁADZY ,żeby POgodnie żyć,,posiadamy zabezpieczenie ,majatki na kilkadziesiąt lat, nam i naszym spadkobiercom tylko żyć ,dlatego razem z czerwonymi trzymamy ster aby nam się żyło lepiej od naszych płatników podatków.
0
Najlepiej pozwalniać pracowników administracji i obsługi w szkołach. A dla siebie stworzyć dodatkowe etaty i zatrudniać nowych urzędasów. Jak się szuka oszczędności to trzeba zacząć od siebie a nie szukać w biednych szkołach.
0
miasto szuka oszczędności od wczoraj u mnie na ul.Hallera jest ciemno jak u murzyna w du*** , mam nadzieję że u naszych kochanych włodarzy miasta jest tak samo , no nie panie prezydencie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: