Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Między Bolszewią a Niemcami.

Utworzony przez Pawlak, 21 października 2009 r. o 20:05
Maciej Rybiński zmarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Maciej Rybiński zmarł
Panowie to już żadnych Alternatyw 4 nie będzie, a A. M. żyje - to jest po prostu niesprawiedliwe. Requiescat in pacem - "Znany Plagiatorze" tyś wolny już.
Ostatnio edytowany 22 października 2009 r. o 14:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemców kochamy za - http://cache.daylife.com/imageserve/0eIC4Kafh72BN/610x.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolszewików jak zawsze za wyraz twarzy - http://www.wmatlan.else.com.pl/lenin3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamon ! ale sie wczoraj wku...em na tym spotkaniu z "bialskim historykiem" !!! Nudził i nudził przez godzinę ! Ja wreszcie miałem tego dość, wstałem i chciałem o coś (już nie pamiętam o co) zapytać ale mnie zakrzyczeli chamy jedne ! Myślałem że będzie coś o Żydach mówił, albo jak bili bolszewików, albo jak Żydów gazo... przepraszam... ratowali, a on tylko w kółko NSZ i NSZ ! Ile k...a można tego słuchać ?! No ile ?! I jeszcze ten Bechta chciał żebym podał mu swoje nazwisko ! No k...a ! Trzasnąłem drzwiami i wyszedłem bo się strasznie wku...m ! no strasznie !!! Jeszcze im z ulicy przez okno jobów nawsadzałem i poszedłem do Longpleja na piwo ! Co on k...a wie o wojnie ?! My zdrowie straciliśmy w ziemiankach, tylu Żydów uratowaliśmy, a on mnie chciał pouczać ! i jeszcze o nazwisko pyta ! Bezczelny typek ! A ty gamon zadałeś jakieś pytanie ? bo widziałem że się czaiłeś ? Trzeba było np zapytać czy on może wie kto nam w Łomazach w 1943 powietrze z koła spuścił ? G...no wie ! Taki z niego historyk jak z mojej kozy tromba ! Gamon fajny mundurek miałeś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Gamon ! ale sie wczoraj wku...em na tym spotkaniu z "bialskim historykiem" !!! Nudził i nudził przez godzinę ! Ja wreszcie miałem tego dość, wstałem i chciałem o coś (już nie pamiętam o co) zapytać ale mnie zakrzyczeli chamy jedne ! Myślałem że będzie coś o Żydach mówił, albo jak bili bolszewików, albo jak Żydów gazo... przepraszam... ratowali, a on tylko w kółko NSZ i NSZ ! Ile k...a można tego słuchać ?! No ile ?! I jeszcze ten Bechta chciał żebym podał mu swoje nazwisko ! No k...a ! Trzasnąłem drzwiami i wyszedłem bo się strasznie wku...m ! no strasznie !!! Jeszcze im z ulicy przez okno jobów nawsadzałem i poszedłem do Longpleja na piwo ! Co on k...a wie o wojnie ?! My zdrowie straciliśmy w ziemiankach, tylu Żydów uratowaliśmy, a on mnie chciał pouczać ! i jeszcze o nazwisko pyta ! Bezczelny typek ! A ty gamon zadałeś jakieś pytanie ? bo widziałem że się czaiłeś ? Trzeba było np zapytać czy on może wie kto nam w Łomazach w 1943 powietrze z koła spuścił ? G...no wie ! Taki z niego historyk jak z mojej kozy tromba ! Gamon fajny mundurek miałeś !
Duży przyznaj byłeś napity? Przesadziłeś Kamraten, masz szczęści, że cie ochrona w parku nie rozwaliła! Dalej na spotkaniu było tak sobie, ten Bechta ciągle gadał o tym co było przed wojną, potem ja chciałem mu opowiedzieć o wojnie domowej między SS a gestapo, a on to przekręcił i myślał, że mi chodzi o wojnę pomiędzy sowietem i polską partyzantką, ciągle krzyczał na mnie i nie dał mi dojść do głosu. Jak ja się zapytałem o to ile gestapowców zginęło w łagrach SS, to on mi powiedział, że we łbie mam PRL-owską kalkę, a skąd on wie co ja mam we łbie? Już nie mogłem tego wytrzymać i też wyszedłem! Tyle ten Bechta gadał i gadał a o Batalionie ochrony żydów nic nie powiedział!! Jakby nas nie było! Słaby z niego historyk, bo co prawda BOŻ był bardzo zakonspirowany, no ale nie tak, żeby nie było żadnych dokumentów, chociażby pokwitowania za odbiór fajek i benzyny! No nie mogłem go słuchać, nie mogłem i wyszedłem jak ty duży! Fajnie, że przyuważyłeś mój mundur, to moja pamiątka i w testamencie zapisałem, żeby mnie w nim pochowano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamon ! A zauważyłeś jakie jaja były z tym losowaniem książki ? Szwindel w biały dzień ! Przetarg ustawiony ! Wygrała ta co losowała i ten co trzymał torbę z losami i jego kolesie ! Prawdę mówiąc to ja nawet nie chciałbym wygrać tej książki bo to bzdet jest i tyle ! Nic tam o nas Gamon nie ma ! A tylu Ży... to znaczy tych z pejsami... uratowaliśmy ! Moja noga w tej zasr...j galerii więcej nie stanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Gamon ! A zauważyłeś jakie jaja były z tym losowaniem książki ? Szwindel w biały dzień ! Przetarg ustawiony ! Wygrała ta co losowała i ten co trzymał torbę z losami i jego kolesie ! Prawdę mówiąc to ja nawet nie chciałbym wygrać tej książki bo to bzdet jest i tyle ! Nic tam o nas Gamon nie ma ! A tylu Ży... to znaczy tych z pejsami... uratowaliśmy ! Moja noga w tej zasr...j galerii więcej nie stanie !
No masz racje, nie ma co czytać, tak prawdę mówić to ja też bym jej wygrać nie chciał, bo niestety za bardzo to ja nie potrafię czytać! Też już do te galerii nie pójdę chyba, żeby się odlać tylko! Żeby tak pominąć działanie BOŻ- u na Polesiu! Szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
No masz racje, nie ma co czytać, tak prawdę mówić to ja też bym jej wygrać nie chciał, bo niestety za bardzo to ja nie potrafię czytać! Też już do te galerii nie pójdę chyba, żeby się odlać tylko! Żeby tak pominąć działanie BOŻ- u na Polesiu! Szok!
Duży patrz na to! Znalazłem fote z naszego spotkania w Tel Awiwie w 1976. To dopiero było spotkanie, a nie ta miernota w białej, żeby nas bohaterów tak potraktować! Skandal, zostały nam tylko wspomnienia! http://www.wmatlan.else.com.pl/ss385.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jest ten gość na pierwszym planie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Super jest ten gość na pierwszym planie !
Wim, wiem to Allex! Duży popatrz lepiej na to, to zdjęcie naszego drzewa w JAD JA WESZ! Pamiętasz za co zostaliśmy uhonorowani tym saszczytem? Pamiętasz? Jedna gałąź jest dla Ciebie, druga dla mnie! Pamiętasz jak w czasie sadzenia żartowałeś, że jeszcze przyjdzie czas, że nas gestapo powiesi - każdego na jemu należnej gałęzi!? Oj trzeba się z tym liczyć! http://www.strykowski.net/krajobraz_fotografia/Straszne_drzewo_203.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co kochamy Niemców - za piękno ich kobiet. http://image55.webshots.com/55/2/75/94/434327594ZmnZfp_ph.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt77...asc&start=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...