Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podl - I Komunia Św.

Utworzony przez Nowy, 22 marca 2009 r. o 04:17
Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy odbędzie się pierwsza Komunia Św. w parafii Św. Józefa i Św. Mikołaja w Międzyrzecu Podl. Mieszkam zagranicą planuję przyjazd do Polski w maju na tydzień, chciałbym trafić na którąś Komunię Św. u rodziny. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy napisał:
Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy odbędzie się pierwsza Komunia Św. w parafii Św. Józefa i Św. Mikołaja w Międzyrzecu Podl. Mieszkam zagranicą planuję przyjazd do Polski w maju na tydzień, chciałbym trafić na którąś Komunię Św. u rodziny. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Międzyrzeca.
Informacji na ten temat radzę szukać na stronie internetowej parafii św. Mikołaja podaję adres: www.mikolaj.miedzyrzec.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukałem na stronach obu parafii, jednak nie zostały tam zamieszczone tam takie informacje. jeżeli, ktoś wie kiedy odbędą się I Komunie Św. w tych parafiach bardzo proszę o pomoc i informację. Z góry bardzo dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy napisał:
Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy odbędzie się pierwsza Komunia Św. w parafii Św. Józefa i Św. Mikołaja w Międzyrzecu Podl. Mieszkam zagranicą planuję przyjazd do Polski w maju na tydzień, chciałbym trafić na którąś Komunię Św. u rodziny. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Międzyrzeca.
Wystarczy zapytać rodzinę, do której chce się "trafić" na komunię. Czasem oprócz kontaktu z obcymi przez internet warto byłoby zadzwonić i porozmawiać z rodziną, nieprawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że nie będę mógł być na Komunii Św. u obu rodzin, a głupio mi jest dopytywać się kiedy będzie a później zawieść i nie przyjechać. Wiem, że będę zaproszony na obie Komunie Św. chciałbym chociaż na jednej być i dlatego już teraz muszę uzgodnić urlop w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś pomóc na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego,zapytaj u " żródła" kancelaria@mikolaj.miedzyrzec.pl to adres e-mail Parafii Sw. Mikołaja napewno tam znajdziesz odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłałem, dwa e-maile do księży(proboszcza i wikarego) z parafii Św. Mikołaja, jednak nie otrzymałem odpowiedzi, nie mam adresu e-maila do parafii Św. Józefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy napisał:
Wysłałem, dwa e-maile do księży(proboszcza i wikarego) z parafii Św. Mikołaja, jednak nie otrzymałem odpowiedzi, nie mam adresu e-maila do parafii Św. Józefa
witaj, na stronie parafi sw. mikolaja masz numer komorki do koscielnego, to jedyny czlowiek ktory ci moze pomoc... na odpowiedz "funkcjonariuszy" nie licz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj W parafii sw Mikołaja w sobotę 30 maja 09r pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo za informację . Pozdrawiam serdecznie. Ps. A może ktoś mi jeszcze powie kiedy jest I Komunia Św. w parafii św. Józefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u św Józefa 10 maja pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...