Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: 29-latek w kajdankach uciekł policjantom przez okno

Utworzony przez niemundurowy, 7 grudnia 2011 r. o 18:02
mam świetny pomysł jak ograniczyć takie sytuacje w przyszłości: wszystkich tych gamoni zwolnić dyscyplinarnie za niedopełnienie obowiązków służbowych oraz obciążyć ich kosztami akcji poszukiwawczej uciekinierów. co za ludzie pracują w tej policji i straży granicznej!!! widać nawet upilnowanie skutego człowieka znacznie przerasta ich możliwości. zamiast zająć się pracą to pewnie tylko rozmyślają o emeryturze po 15 latach pracy. czas najwyższy z tym skończyć. nie chce aby moje pieniądze z podatków były przeznaczane na nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być za policja?Za starych dobrych czasów taki delikwent dostał by porządny wpier*** na komendzie że ledwo by nogami powłóczył a o ucieczce mógłby tylko pomarzyć.Wstyd mi za taką policję!Panowie policjanci a po co wam na stanie pałki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaostrzyć prawo. W trakcie ucieczki strzelać do takiego! A policjanta, który strzelał odznaczyć medalem:) i dać nagrodę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę... same sukcesy:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bym postrzelał z chęcią do takiego uciekającego sku***syna!12 lat za rozbój plus 5 za ucieczkę! I sku***syn mający obecnie 29 lat wychodzi jako 46 letni starzejący się sku***syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie dostanie później dozór i tak to będzie jego kara... polskie prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemundurowy napisał:
mam świetny pomysł jak ograniczyć takie sytuacje w przyszłości: wszystkich tych gamoni zwolnić dyscyplinarnie za niedopełnienie obowiązków służbowych oraz obciążyć ich kosztami akcji poszukiwawczej uciekinierów. co za ludzie pracują w tej policji i straży granicznej!!! widać nawet upilnowanie skutego człowieka znacznie przerasta ich możliwości. zamiast zająć się pracą to pewnie tylko rozmyślają o emeryturze po 15 latach pracy. czas najwyższy z tym skończyć. nie chce aby moje pieniądze z podatków były przeznaczane na nierobów.
A spróbuj dostać się tam do pracy to zobaczysz dlaczego tak jest. Bez pleców nie lizia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i była sobie trzynastka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebieski napisał:
No i była sobie trzynastka
pewnie nie tylko 13-ka... szkoda chłopaków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Policjanci byli mądrzy to by poprzetrancali kulasy mendzie społecznej i by nie uciekł Jakie to proste po czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azor napisał:
Gdyby Policjanci byli mądrzy to by poprzetrancali kulasy mendzie społecznej i by nie uciekł Jakie to proste po czasie
A może chłopaki w wielkim uniesieniu duchowym słuchali swojej ulubionej stacji tatusie Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...