Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: 75-latek miał nielegalną broń

Utworzony przez Karoooool, 14 listopada 2012 r. o 12:43
To co on w końcu miał, czyżby działko? A czym oni zmierzyli ten "kal. 20 mm"? Suwmiarką? Przecież tu chodzi o wagomiarowy kaliber 20, a nie artyleryjski 20 mm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że miał? Użył kiedykolwiek? Może lepiej byłoby zająć się bandziorem, który pobił przy pomocy pałki, zastraszył nożem? Lub nawet napadł i pobił gołymi rękami? Kilka dni temu byłem świadkiem, sytuacji, gdy grupa w autobusie grupa podpitej młodzieży ostro zaczepiała parę młodych ludzi. Bardzo ostro. Oprócz nich w autobusie był (za zamkniętą szybą kierowca i jeszcze ktoś z MPK) oraz kilku pasażerów. Nikt nie odważył się odezwać, nawet wyjąć komórki. Oczywiście obsługa autobusu też "nic nie zauważyła". Może byłoby inaczej gdyby ktoś miał, w istocie niegroźną, broń gazową? Wiem, znam prawo. Co z tego, że durne. Ale PRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może trzymał do samoobrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim ustalili, że 75-letni mieszkaniec międzyrzeckiej gminy może posiadać w domu broń palną... Ciekawe kto "uprzejmie doniósł", ze ten Pan posiada broń? Wg obecnych standardów donoszenie (czytaj- bycie TW) nie jest powodem do chluby. Ale jak widzę.., czytam..., słyszę, coraz częściej w ten sposób załatwia się sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> napisał:
"Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim ustalili, że 75-letni mieszkaniec międzyrzeckiej gminy może posiadać w domu broń palną... Ciekawe kto "uprzejmie doniósł", ze ten Pan posiada broń? Wg obecnych standardów donoszenie (czytaj- bycie TW) nie jest powodem do chluby. Ale jak widzę.., czytam..., słyszę, coraz częściej w ten sposób załatwia się sprawy.
TERAZ JEST TAK ŻE CZERWONI PŁACĄ KONFIDENTOM ZA KAPOWANIE I DONOSZENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
TERAZ JEST TAK ŻE CZERWONI PŁACĄ KONFIDENTOM ZA KAPOWANIE I DONOSZENIE.
A ile płacą??? Bo ja też coś wiem,co prawda nie o broni ale też ważne? Za odpowiednią cenę mogę pohandlować wiadomościami nawet z psami. Wiem gdzie i z kim moja ciotka zdradza wuja.Kolego sprzedawanie informacji to nie kapowanie-to interesy!!! Handel jak każdy inny.Kapowanie jest z zazdrości,zawiści,z zemsty czy za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...