Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Autobus śmiertelnie potrącił kobietę na dworcu PKS

Utworzony przez pasażer, 29 listopada 2010 r. o 00:24
jechałem tym autobusem i nie przypominam sobie żeby kierowca cofał. on wjeżdżał na ten wjazd do PKS przepuszcza pieszych a tej Pani nawet nie widział, pasażerowie ją zobaczyli z yłu gdy wjeżdżał na dworzec. Napewno nie cofał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem takze ten wypadek i rzeczywiscie nie cofal... Przodem przejechal a tylem poprawil... jak on mogl tago nie poczuc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem całą akcj i rzeczywiscie nie cofal... przejechal przodem a tylem poprawil... z daleka wygladalo to jakby przez jakis kraweznik skakal... jak on mogl nie poczuc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jakiego babcia pchała się pod autobus??? czyżby jego nie zauważyła???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzecho napisał:
widziałem całą akcj i rzeczywiscie nie cofal... przejechal przodem a tylem poprawil... z daleka wygladalo to jakby przez jakis kraweznik skakal... jak on mogl nie poczuc..
może sądził, że wjechał na krawężnik lub jakiś kamień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jechałam tym autobusem,nie było mowy o żadnym cofaniu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem całe zajście, babcia chciała wsiąść do autobusu kierowca jej wcale nie widział no i postanowił ruszyć, gdy babcia sie potkneła niestety wpadła pod autobus. I napewno nie cofał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorjan napisał:
Widziałem całe zajście, babcia chciała wsiąść do autobusu kierowca jej wcale nie widział no i postanowił ruszyć, gdy babcia sie potkneła niestety wpadła pod autobus. I napewno nie cofał
Nagle wszyscy są świadkami i jechali tym autobusem? Dlaczego wczoraj tego nie zeznaliście na miejscu kiedy pytali policjanci? Podaj telefon, to przekażę śledczym, takiego ważnego świadka nie sposób ominąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/PODLASKA/525467254 To jest wersja aktualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE TO SIĘ DZIAŁO NA PLACU MANEWROWYM!! CO ONA TAM ROBIŁA?? A po drugie nikt nie wspomniał, że biegała za autobusami około dwóch godz... I się dobiegała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...