Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Autobus śmiertelnie potrącił kobietę na dworcu PKS

Utworzony przez pasażer, 29 listopada 2010 o 00:24
jechałem tym autobusem i nie przypominam sobie żeby kierowca cofał. on wjeżdżał na ten wjazd do PKS przepuszcza pieszych a tej Pani nawet nie widział, pasażerowie ją zobaczyli z yłu gdy wjeżdżał na dworzec. Napewno nie cofał
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja widziałem takze ten wypadek i rzeczywiscie nie cofal... Przodem przejechal a tylem poprawil... jak on mogl tago nie poczuc...
0
widziałem całą akcj i rzeczywiscie nie cofal... przejechal przodem a tylem poprawil... z daleka wygladalo to jakby przez jakis kraweznik skakal... jak on mogl nie poczuc..
0
To po jakiego babcia pchała się pod autobus??? czyżby jego nie zauważyła???????
0
Grzecho napisał:
widziałem całą akcj i rzeczywiscie nie cofal... przejechal przodem a tylem poprawil... z daleka wygladalo to jakby przez jakis kraweznik skakal... jak on mogl nie poczuc..
może sądził, że wjechał na krawężnik lub jakiś kamień
0
też jechałam tym autobusem,nie było mowy o żadnym cofaniu!!!!
0
Widziałem całe zajście, babcia chciała wsiąść do autobusu kierowca jej wcale nie widział no i postanowił ruszyć, gdy babcia sie potkneła niestety wpadła pod autobus. I napewno nie cofał
0
Dorjan napisał:
Widziałem całe zajście, babcia chciała wsiąść do autobusu kierowca jej wcale nie widział no i postanowił ruszyć, gdy babcia sie potkneła niestety wpadła pod autobus. I napewno nie cofał
Nagle wszyscy są świadkami i jechali tym autobusem? Dlaczego wczoraj tego nie zeznaliście na miejscu kiedy pytali policjanci? Podaj telefon, to przekażę śledczym, takiego ważnego świadka nie sposób ominąć.
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/PODLASKA/525467254 To jest wersja aktualna
0
LUDZIE TO SIĘ DZIAŁO NA PLACU MANEWROWYM!! CO ONA TAM ROBIŁA?? A po drugie nikt nie wspomniał, że biegała za autobusami około dwóch godz... I się dobiegała...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: