Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Bankowiec ostrzegł dziadka

Utworzony przez Ali Baba, 28 kwietnia 2011 o 22:05
Pierwsza bardzo pozytywna reakcja jak widać człowieka i pracownika banku to rzadkość niemal perełka wśród bankowej znieczulicy i obojętności więc tym bardziej zasługująca na wielka pochwałę i tylko dziwi mnie że nie podano nazwy Banku który ma tak przytomnego pracownika przeciesz to najlepsza i najbardziej wiarygodna reklama !- Ja w każdym razie pracownikowi gratuluję bo wykazał się wyjątkowa trzeźwością umysłu i chęcią o dbałość zasobów klienta gratulacje także dla bankowych decydentów w doborze dobrego pracownika -MOJE GRATULACJE !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Wtedy 80-latek zatelefonował do prawdziwego krewnego i dowiedział się, że ten wcale do niego nie dzwonił. O incydencie powiadomił Policję" ... no i co dalej ? Policja powinna złapać tego oszusta w kwadrans. Dostała go jak na talerzu. Wystarczyło zarobić zasadzkę, że niby ten staruszek chce przekazać 1200 zł temu "wnuczkowi". Staruszkowi nie chciało się współpracować z Policją, czy Policja olała sprawę ?
0
Nie było rozkazu! Był rozkaz " dzisiaj łapiemy pijanych kierowców a zwłaszcza traktorzystów i rowerzystów"!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: