Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Do okulisty? Trzeba czekać pół roku

Utworzony przez kapitalista, 28 lutego 2015 r. o 22:10
No i co kochani się burzycie, kapitalizm tak ma, silniejszy wyciąga więcej a słabszym zostają ochłapy albo zupełnie nic ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora artykułu . Treści  zawarte wołaja o pomstę , Proszę o podasnie adresu Starostwa Powiatowego oraz nazwiska i imienia osoby będącej Starostą w Międzyrzecu Podlaskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu  chciałem zapisać syna do okulisty  w białej na terebelskiej zapisy na 2016 r i to tylko jeśli dziecko nie było już o okulisty tam bo jeśli był to zapisów brak tak że w Międzyrzecu macie luksus tylko  pól roku czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdźajcie do Łukowa, tutaj czeka się tylko 9 miesięcy!!! Widocznie NFZ w Lublinie nie słyszał/nie słucha obietnic/poleceń ministra zdowia o zlikwidowaniu kolejek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie narzekam na lekarzy. Jak wpadam w pijackie ciągi , piję około miesiąca. To jak już nie chcę pić to wzywam karetkę pogotowia i zabierają mnie na odtrucie. Dostaję kroplówkę , glukozę, witaminy i minerały. Tak po około 5 dniach mnie wypuszczają podleczonego. I to wszystko za darmo !!!!!! Już w swoim życiu na takim szpitalnym odtruciu byłem 7 razy a mam 33 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdźajcie do Łukowa, tutaj czeka się tylko 9 miesięcy!!! Widocznie NFZ w Lublinie nie słyszał/nie słucha obietnic/poleceń ministra zdowia o zlikwidowaniu kolejek.
  W Radzyniu zlikwidowano lat temu naście oddział okulistyczny i bez problemu codziennie rano przy Wisznickiej można skorzystać z opieki okulistycznej, bo lekarze tam mieszkają!!!   W czwartki przyjmowani są tylko jaskrowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam nie narzekam na lekarzy. Jak wpadam w pijackie ciągi , piję około miesiąca. To jak już nie chcę pić to wzywam karetkę pogotowia i zabierają mnie na odtrucie. Dostaję kroplówkę , glukozę, witaminy i minerały. Tak po około 5 dniach mnie wypuszczają podleczonego. I to wszystko za darmo !!!!!! Już w swoim życiu na takim szpitalnym odtruciu byłem 7 razy a mam 33 lata.
 
A ja tam nie narzekam na lekarzy. Jak wpadam w pijackie ciągi , piję około miesiąca. To jak już nie chcę pić to wzywam karetkę pogotowia i zabierają mnie na odtrucie. Dostaję kroplówkę , glukozę, witaminy i minerały. Tak po około 5 dniach mnie wypuszczają podleczonego. I to wszystko za darmo !!!!!! Już w swoim życiu na takim szpitalnym odtruciu byłem 7 razy a mam 33 lata.
No i chwatit!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A ja tam nie narzekam na lekarzy. Jak wpadam w pijackie ciągi , piję około miesiąca. To jak już nie chcę pić to wzywam karetkę pogotowia i zabierają mnie na odtrucie. Dostaję kroplówkę , glukozę, witaminy i minerały. Tak po około 5 dniach mnie wypuszczają podleczonego. I to wszystko za darmo !!!!!! Już w swoim życiu na takim szpitalnym odtruciu byłem 7 razy a mam 33 lata.
  A potem renta, bo wątroba ledwo zipi. I wszystko na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholiku powinniśmy cię dobić,kreaturo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do neurologa trzeba stanąć w kolejce o godz.drugiej w nocy!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...