Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
Witam, wszystkich międzyrzckich fanatyków, nie walczę o autonomię dla tego miasta, ale uważam, że powinno być w naszych sercach zawsze i wszędzie. Byłem ostatnio w Szczecinie i wtam nawet nie słyszeli o MP. Obudziłem się z misją, aby wypromować to miasto, niech będzie sławne niczym Kluczbork lub Żory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Air Jordans Basketball is one of the two Air Jordan Retro Cheap Jordan Shoes teams involved in the Air Jordan 11 Shoes Retro Jordan Womens Shoes ball games, each team played five Cheap Juicy Couture Outlet players. The purpose of the ball into the other North Face Outlet Cheap North Face basket and score, and prevent access to the Louis Vuitton Outlet ball or score. Can the Cheap Air Jordan 10 Jordan Pro Strong Air Jordan Cool Grey ball to pass in any Mens North Face Nuptse Jacket North Face New Nuptse Down Jackets In Yellow direction, cast, shoot, roll, or shipped, subject to the Louis Vuitton Bags Sale restrictions of rules. Retro Jordans 13 Shoes Basketball game in many forms, the most popular Juicy Couture Free Style Juicy Couture Sunglasses street Basketball Tournament, three on three Louis Vuitton Shoes competitions, but also Cheap North Face Bionic Jackets Sale pay attention to personal technology. Today's Nike Air Jordan 7 Shoes Air Jordan 12 Retro Black Varsity Red world the highest level of Jordans 3 Shoes basketball league National Basketball Association (NBA). Air Jordan Retro 1 Shoes Basketball performances included in the 1904 Olympic Games, the 1936 Berlin Olympic Games become an official North Face Down Jacket project. Women's Jordan Shoes Sale Basketball to the 1976 Montreal Olympics, became the Discount Juicy Couture Sandals Juicy Couture 'Rich Girl' Gold & Pink Watch project. http://www.juicycoutureoutlet-2012.com/ http://www.north-face-outlet-store.com/ http://www.retrojordans6.org/ http://www.lv-bags-cheap-outlet.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
Witam, wszystkich międzyrzckich fanatyków, nie walczę o autonomię dla tego miasta, ale uważam, że powinno być w naszych sercach zawsze i wszędzie. Byłem ostatnio w Szczecinie i wtam nawet nie słyszeli o MP. Obudziłem się z misją, aby wypromować to miasto, niech będzie sławne niczym Kluczbork lub Żory.
Ino niech ruszy stok, a w rankingu popularności wyprzedzimy Szczyrk. Już jesteśmy bardziej znani z jeziorek niż Mrągowo. Jak powstanie zamek rycerski to i Malbork pójdzie w zapomnienie. POd względem pomysłów naszych włodarzy, to i Wąchock został gdzieś tam, bo co tam może sołtys. On tylko krowy wozi motocyklem na pastwisko. Za to u nas turyści mogą się spławiać w gondolach niczym w Wenecji. Jak widzisz władze robią wszystko aby wypromować miasto, a to że w reklamówce kobita kręci pedałami a nie nie rajcuje z gondoljerem na gondoli, tzn. że klimaty mamy zdrowe. Podlaski Las Vegas - czeka na grzybiarzy. Czekamy jeszcze tylko na akdemię kulinarną by Sopot pozostawić w tyle. A to wszystko po to, by promować ryby. Jedz ryby bo zdrowe !!! Andrzej sprzedaje dorsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu o co Ci chodzi, wiesz, że w ten sposób naruszasz czyjeś prawa autroskie, uwazaj bo FBI lub straż miejska do ciebie wparują i załążą Ci podwójnego nelsona założą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
Gościu o co Ci chodzi, wiesz, że w ten sposób naruszasz czyjeś prawa autroskie, uwazaj bo FBI lub straż miejska do ciebie wparują i załążą Ci podwójnego nelsona założą.
Saszku to niby co? Podany tekst nie jest ,,wynalazkiem" zaczerpniętym z jakiegoś kabaretu, tematy pochodzą z ulotek wyborczych. Nie jest to nawet kryptoreklama. Nie dajmy się zwariować. Jeżeli ktoś pisze bajki, to z tego wynika jakiś morał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Saszku to niby co? Podany tekst nie jest ,,wynalazkiem" zaczerpniętym z jakiegoś kabaretu, tematy pochodzą z ulotek wyborczych. Nie jest to nawet kryptoreklama. Nie dajmy się zwariować. Jeżeli ktoś pisze bajki, to z tego wynika jakiś morał.
A czym jest wynalazek, na pewno nie utworem. A na marginesie, do m-ca ma przyjechać Pan Tratatata. Już się nie moge doczekać, ponoć bilety do nabycia u Bogdana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
A czym jest wynalazek, na pewno nie utworem. A na marginesie, do m-ca ma przyjechać Pan Tratatata. Już się nie moge doczekać, ponoć bilety do nabycia u Bogdana.
Staszku jest pięknie! Jak przyjedzie ten pan ... (mam nadzieję, że z kabaretu), to będzie i śmiesznie, choć i bez niego jest wesoło. A mnie się śni żeby było lepiej, tak normalnie na urzędzie i wszędzie, i żeby ludzie byli normalni - nie dupowłazy (plecaki), ani wyklęci co krawaciarzom patrzą na brudne łapy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Staszku jest pięknie! Jak przyjedzie ten pan ... (mam nadzieję, że z kabaretu), to będzie i śmiesznie, choć i bez niego jest wesoło. A mnie się śni żeby było lepiej, tak normalnie na urzędzie i wszędzie, i żeby ludzie byli normalni - nie dupowłazy (plecaki), ani wyklęci co krawaciarzom patrzą na brudne łapy!
Gości (bez imienia?) pięknie napisane, i nie to że wazelinuję, lecz słowa Twe wywołały pewnego rodzaju wzruszenie w moim sercu. Czasami jak już mnie zmoże to tęsknie za brukiem M-ca i obiecuję sobie, że jak wywalczę coś więcej to zrobię dużo więcej. Może kiedyś, jak uda mi się przekroczyc mury miasta odnajde to co w nim ukryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się ciekawego działo w M-cu ? jacyś ludkowie przyjechali do MOK - u ? Moze uda mi się w czwartek dotrzec to wtedy pozdrowię naród. Aha ... byłem w Poznaniu, tam są ludzie, którzy nie słyszeli o Międzyrzecu opowiadałem im o tym miasteczku na wschodnich krańcach. A wiecie, że Marcin Bidoń pochodzi z mc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Staszek MCR napisał:
Coś się ciekawego działo w M-cu ? jacyś ludkowie przyjechali do MOK - u ? Moze uda mi się w czwartek dotrzec to wtedy pozdrowię naród. Aha ... byłem w Poznaniu, tam są ludzie, którzy nie słyszeli o Międzyrzecu opowiadałem im o tym miasteczku na wschodnich krańcach. A wiecie, że Marcin Bidoń pochodzi z mc .
Staszku. W Międzyrzecu jest smętnie i szaro. Po grypie udałem się do Galerii ale nie znalazłem tam kultury. MOK zapewne ruszy po tym jak ustąpią lody na jeziorkach. Na sesji nie byłem i nie wiem co mnie czeka na przednówku. Myślę, że będzie lepiej, bo od stycznia będę płacił większy podatek, a to jest zapowiedź, że imprez będzie więcej. Ja byłem w W-wie i tam też nie słyszeli o M-cu. Jeden z którym rozmawiałem, to powiedział, że wie gdzie to jest, no i zapytał czy jeszcze w bunkrach mieszkają nietoperze. Domyśliłem się, że gościu nie oglądał naszego filmiku promocyjnego i ma pomieszanie regionalne. Wracaj Staszku i miej osobisty wgląd w nasze sprawy, bo naród zatracił ducha i z pokorą ugina karku pod nowymi daninami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też macie kompleksy. Jak nie słyszeli o Międzyrzecu to znaczy że są niedouczeni. A opinią niedouczonych nie nalezy się przejmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też macie kompleksy. Jak nie słyszeli o Międzyrzecu to znaczy że są niedouczeni. A opinią niedouczonych nie nalezy się przejmować.
To jednak Międzyrzec jest pępkiem świata! Stawiam na twój naukowy autorytet. Do tej pory myślałem, że jesteśmy globalną wiochą jak zlikwidowano u nas ośrodek akademicki. Stąd nasze kompleksy. Nie wiem jak wypadamy w rankingach społecznościowych pod względem wykształcenia, zatrudnienia i poziomu dochodów. Ponoć rozwojową grupę w mieście tworzą emeryci, renciśći i to są najbardziej szczęśliwi ludzie. Tym się najbardziej przejmuję w przeciwieństwie do naszych władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jednak Międzyrzec jest pępkiem świata! Stawiam na twój naukowy autorytet. Do tej pory myślałem, że jesteśmy globalną wiochą jak zlikwidowano u nas ośrodek akademicki. Stąd nasze kompleksy. Nie wiem jak wypadamy w rankingach społecznościowych pod względem wykształcenia, zatrudnienia i poziomu dochodów. Ponoć rozwojową grupę w mieście tworzą emeryci, renciśći i to są najbardziej szczęśliwi ludzie. Tym się najbardziej przejmuję w przeciwieństwie do naszych władz.
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania.
O ile dobrze pamiętam to slogan ,,globalna wioska" był modny przed wejściem Polski do UE. Być może, że z przyczyn politycznych był potrzebny taki stan umysłu, żeby naród pozbył się kompleksu cywilizacyjnego. Nie wiem o jakie chodzi ci wieśniactwo, raczej skutkiem tego jest dewiantcntwo - błądzenie, odchylenie od normy i nierozpoznawanie rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O ile dobrze pamiętam to slogan ,,globalna wioska" był modny przed wejściem Polski do UE. Być może, że z przyczyn politycznych był potrzebny taki stan umysłu, żeby naród pozbył się kompleksu cywilizacyjnego. Nie wiem o jakie chodzi ci wieśniactwo, raczej skutkiem tego jest dewiantcntwo - błądzenie, odchylenie od normy i nierozpoznawanie rzeczywistości.
Przekonałeś mnie. Wiem kto to jest wieśniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ino niech ruszy stok, a w rankingu popularności wyprzedzimy Szczyrk. Już jesteśmy bardziej znani z jeziorek niż Mrągowo. Jak powstanie zamek rycerski to i Malbork pójdzie w zapomnienie. POd względem pomysłów naszych włodarzy, to i Wąchock został gdzieś tam, bo co tam może sołtys. On tylko krowy wozi motocyklem na pastwisko. Za to u nas turyści mogą się spławiać w gondolach niczym w Wenecji. Jak widzisz władze robią wszystko aby wypromować miasto, a to że w reklamówce kobita kręci pedałami a nie nie rajcuje z gondoljerem na gondoli, tzn. że klimaty mamy zdrowe. Podlaski Las Vegas - czeka na grzybiarzy. Czekamy jeszcze tylko na akdemię kulinarną by Sopot pozostawić w tyle. A to wszystko po to, by promować ryby. Jedz ryby bo zdrowe !!! Andrzej sprzedaje dorsze...
Będą podziemne przejścia dla pieszych, najpierw na Warszawskiej kole poczty, no i zbudują Hotel siedmiogwiazdkowy i 17 piętrowy..........na prawdę!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Będą podziemne przejścia dla pieszych, najpierw na Warszawskiej kole poczty, no i zbudują Hotel siedmiogwiazdkowy i 17 piętrowy..........na prawdę!!!!!!!!
Galeria handlowa przy Nasutta jeszcze na dobre nie odpaliła (mówią, że nie wypaliła), a tu znów jakieś marzenia senne. Ale jak już będzie ten hotel, to przynajmniej z tarasem widokowym, bo naprawdę jest co podziwiać. I jeszcze pytanko. Kiedy będą transmisje z sesjii w internecie, bo tak w ogóle jestem do tyłu, a chciałbym być do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Galeria handlowa przy Nasutta jeszcze na dobre nie odpaliła (mówią, że nie wypaliła), a tu znów jakieś marzenia senne. Ale jak już będzie ten hotel, to przynajmniej z tarasem widokowym, bo naprawdę jest co podziwiać. I jeszcze pytanko. Kiedy będą transmisje z sesjii w internecie, bo tak w ogóle jestem do tyłu, a chciałbym być do przodu.
A czy ktoś może wie jak ma przebiegać ta linia tramwajowa, podobno tylko z centrum miasta do jeziorek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy ktoś może wie jak ma przebiegać ta linia tramwajowa, podobno tylko z centrum miasta do jeziorek?
Prawdopodobnie Lubelską do Partyzantów, następnie na sklezia tunelem pod torami do Zahajkowskiej i w Liskach będzie pętla. Zgodnie z ustaleniami po zakończeniu modrenizacji sieci Warszwaa-Terespol PKP ma przystąpić do drążenia tunelu i modernizacji dworca w tym do zagospodarowania byłego budynku przychodni kolejowej. Jest to postulat z pierwszych wyborów, który niebawem wejdzie do realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawdopodobnie Lubelską do Partyzantów, następnie na sklezia tunelem pod torami do Zahajkowskiej i w Liskach będzie pętla. Zgodnie z ustaleniami po zakończeniu modrenizacji sieci Warszwaa-Terespol PKP ma przystąpić do drążenia tunelu i modernizacji dworca w tym do zagospodarowania byłego budynku przychodni kolejowej. Jest to postulat z pierwszych wyborów, który niebawem wejdzie do realizacji.
To już pozostaje czekac na metro pomiędzy nowym cmentarzem a żwirownią (słyszałem, ze są już tajne plany złozone u burmistrza). Co do tej lini tramwajowej to chyba mają być same niskopodłogowe i klimatyzowane. Natomiast nieprawdziwa wydaje mi sie plotka o otwarciu McDonalda. Zaś za najbardziej ciekawy pomysł uwazam budowe portu rzecznego w okolicach 3 maja (dawnej siedelckiej - jeszcze sa tacy co to pamiętają). A czy RWOUZ jeszcze istnieje ? Miłego dnia wszystkim życzę (zwłaszcza Paniom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...