Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski najpiękniejsze miasto świata

Utworzony przez W Staszek MCR, 1 marca 2012 r. o 08:17
Zgadzam się na naszym podwórku jest dużo gówna które śmierdzi okrutnie
to gówno można   zagospodarować ,potrzebna  jest  tylko wiedza , a  gówno może  pomnożyć plon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO co z tą działką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest potrzeba aby zadać to pytanie publicznie na sesji Rady Miasta bo radni jakoś nie kojarzą o jaką działkę chodzi i czy została przekazana nieodpłatnie wójtowi Drelowa .ku*** działka wraz z budynkami warta grubo ponad milion złotych a oni rżną głupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym najpiękniejszym mieście świata dzieciaki idące do szkoły (8,9 letnie)są nagabywane na ulicy Warszawskiej przez panów,miłośników% o drobne kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym najpiękniejszym mieście świata dzieciaki idące do szkoły (8,9 letnie)są nagabywane na ulicy Warszawskiej przez panów,miłośników% o drobne kwoty.
Zapewne POtrzebny jest jeszcze batalion nowych miejskich P0drozujacych samochodami,bo piechotą psy P0szarpia im P0dkolanami ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym najpiękniejszym mieście świata dzieciaki idące do szkoły (8,9 letnie)są nagabywane na ulicy Warszawskiej przez panów,miłośników% o drobne kwoty. Zapewne POtrzebny jest jeszcze batalion nowych miejskich P0drozujacych samochodami,bo piechotą psy P0szarpia im P0dkolanami  ☺ A zgłaszane to było odpowiednim władzom, czy jak zwykle tu piszący maja nadzieję, że te tu siedzą i z zapałem i wypiekami na twarzy czytają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widziałeś jeszcze gdzie indziej wypieki niż na twarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepie przy piekarni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszku odziales swetr ?  Bo wiater bedzie . podobalo mi sie twoje pisanie gwarowo zartobliwie .MP to piekne miasto bo choc daleko to fajnego tam mam siostrzenca pozdrowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie fanatycy i wy spragnieni innych wrażeń, oto niczym ten feniks klekoczący na wietrze zwracam się do znających realia o informację co tam w Mcu słychać ? Jakie wieści ? Czy wszystko jest na swoim miejscu ? Czy włodarze godnie reprezentują tych co ich wybrali ? Dawno mnie nie było w tych różnych miejscach co dziś jeno są pocztówkami mojej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL-owskie psubraty,szpital chcieli zlikwidowac,ale dalismy im opor.Ale i tak zielona mafia,wszedzie swoje macki ma. W wyborach wytniemmy zatruta zielona koniczyne.Bo to chwasty sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 35 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...