Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Pijany nauczyciel spowodował wypadek

Utworzony przez obserwator, 9 maja 2011 r. o 11:21
radziej napisał:
nie to marek p. z LO on nie jest katechetą to mistrz międzyrzeckiego sportu
Tat, tak, to tylko następny specjalista po AWF od fikołków i przekrętów! I tak trzymać! Sorki tak mydlić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZAWÓD TO MAŁO ,POWINNI PODAĆ PEŁNE PERSONALIA.NAUCZYCIEL POWINIEN BYĆ WZOREM,DAWAĆ PRZYKŁAD,I DLATEGO NALEŻY PIĘTNOWAC TAKIE ZACHOWANIA.WIELKĄ KRZYWDĘ ZROBILI MU KOLEDZY I PRACODAWCY,KTÓRZY DOTYCHCZAS TOLEROWALI PIJAŃSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy w mieście wiedzieli że pił i jezdził ,policja też,ale koledzy z boiska udawali że nic się nie dzieje.koledzy policjanci czas odstawić znajomości i zacząć łapać pijaków za kierownicą.społeczeństwo to widzi i kiedyś was z tego rozliczy.mam nadzieję że będzie przykładnie ukarany i już nie będzie uczył naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iksiński napisał:
Zapomnieli dopisac ze nauczyciel zbiegl z miejsca wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
wszyscy w mieście wiedzieli że pił i jezdził ,policja też,ale koledzy z boiska udawali że nic się nie dzieje.koledzy policjanci czas odstawić znajomości i zacząć łapać pijaków za kierownicą.społeczeństwo to widzi i kiedyś was z tego rozliczy.mam nadzieję że będzie przykładnie ukarany i już nie będzie uczył naszych dzieci.
Kierowco, a może jest tak że on odreagowuje stres jakiego mu przysparzają młodzi niewykształceni z małych miast, a następnie wsiadał za kierownicę. Może powinien się zrealizować jako polityk w końcu AWF kuźnią kadr jest, nic bardziej nie predestynuje do kariery politycznej niż WF, no i wypić trzeba żeby wspólny język znaleźć z elektoratem któren jest raczej pijący, najchętniej za cudze ale skont wziąć sponsora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
... najchętniej za cudze ale skont wziąć sponsora?[/i][/b]
Ty Pawlak spąsora szukasz? najpierw oddaj ludziom to co napożyczałeś,draniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spąsor napisał:
Ty Pawlak spąsora szukasz? najpierw oddaj ludziom to co napożyczałeś,draniu!
Od ciebie nic nie pożyczyłem kutwo, ani nic się nie napiłem. Mówiła mi twoja stara że banana jesz dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak marek p. z lo ma na nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak marek p. z lo ma na nazwisko?
Putin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owej niedzieli byłam na mszy na 17 w małym kościółku i słyszałam jak jeździły motory z piskiem opon. Tak gazowali że czułam zbliżające się nieszczęście. po mszy okazało się że jeden (nie wiadomo czy jeden z nich) się rozwalił. Dlatego synowi nie kupuję motoru, bo nie chcę go stracić. Kilka dni temu chowali w Radzyniu piętnastolatka też zginął na motorze. Marka bronię bo jest wartościowym człowiekiem. Nie wiadomo czy kierował, a jeśli tak to wiem, że cierpi bo dzieci i młodzież są całym jego życiem. Takiego wspaniałego nauczyciela i wychowawcy drugiego nie ma i nie będzie. Chłopcu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giemka napisał:
owej niedzieli byłam na mszy na 17 w małym kościółku i słyszałam jak jeździły motory z piskiem opon. Tak gazowali że czułam zbliżające się nieszczęście. po mszy okazało się że jeden (nie wiadomo czy jeden z nich) się rozwalił. Dlatego synowi nie kupuję motoru, bo nie chcę go stracić. Kilka dni temu chowali w Radzyniu piętnastolatka też zginął na motorze. Marka bronię bo jest wartościowym człowiekiem. Nie wiadomo czy kierował, a jeśli tak to wiem, że cierpi bo dzieci i młodzież są całym jego życiem. Takiego wspaniałego nauczyciela i wychowawcy drugiego nie ma i nie będzie. Chłopcu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
czegoś ty się naćpał chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
giemka napisał:
owej niedzieli byłam na mszy na 17 w małym kościółku i słyszałam jak jeździły motory z piskiem opon. Tak gazowali że czułam zbliżające się nieszczęście. po mszy okazało się że jeden (nie wiadomo czy jeden z nich) się rozwalił. Dlatego synowi nie kupuję motoru, bo nie chcę go stracić. Kilka dni temu chowali w Radzyniu piętnastolatka też zginął na motorze. Marka bronię bo jest wartościowym człowiekiem. Nie wiadomo czy kierował, a jeśli tak to wiem, że cierpi bo dzieci i młodzież są całym jego życiem. Takiego wspaniałego nauczyciela i wychowawcy drugiego nie ma i nie będzie. Chłopcu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
"dzieci i młodzież są całym jego życiem" - to chyba nie ten marek co uderzył w motor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ty wiesz co pleciesz? I dlaczego kogoś szkalujesz? Jaki to paragraf ? Jesteś taki etyczny , a łamiesz prawo oskarżając kogoś, ze jechał wtedy to pracy? W niedzielę o 18????? Najpierw pomyśl, a potem pisz, nie odwrotnie.To co ktoś robi w dni wolne od pracy, to jego sprawa. Oczywiście postąpił źle, ale czy nikt z nas nie robi błędów? Ten grajdołek jakim jest nasze miasto żyje takimi rzeczami, bo trzeba odwrócić uwagę od bezrobocia, braku inwestorów, brudu na osiedlach i braku perspektyw dla młodych ludzi.Wszyscy jesteśmy bez winy? To skąd kolejki do spowiedzi? Ale oczywiście warto w kogoś rzucić kamieniem... Nikt nie napisał, że może ten człowiek bardzo żałuje i nie może z tym żyć? Wiem, to może niewiele dla was i poszkodowanego chłopaka,ale ? I co ma burmistrz do tego? I co ma do przewodniczący rady? Powrotu do zdrowia życzę poszkodowanemu i więcej myślenia u innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co ma burmistrz do tego? I co ma do przewodniczący rady? Powrotu do zdrowia życzę poszkodowanemu i więcej myślenia u innych.
Może dają zły przykład, a ludzie słabi łykają blichtr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ty wiesz co pleciesz? I dlaczego kogoś szkalujesz? Jaki to paragraf ? Jesteś taki etyczny , a łamiesz prawo oskarżając kogoś, ze jechał wtedy to pracy? W niedzielę o 18????? Najpierw pomyśl, a potem pisz, nie odwrotnie.To co ktoś robi w dni wolne od pracy, to jego sprawa. Oczywiście postąpił źle, ale czy nikt z nas nie robi błędów? Ten grajdołek jakim jest nasze miasto żyje takimi rzeczami, bo trzeba odwrócić uwagę od bezrobocia, braku inwestorów, brudu na osiedlach i braku perspektyw dla młodych ludzi.Wszyscy jesteśmy bez winy? To skąd kolejki do spowiedzi? Ale oczywiście warto w kogoś rzucić kamieniem... Nikt nie napisał, że może ten człowiek bardzo żałuje i nie może z tym żyć? Wiem, to może niewiele dla was i poszkodowanego chłopaka,ale ? I co ma burmistrz do tego? I co ma do przewodniczący rady? Powrotu do zdrowia życzę poszkodowanemu i więcej myślenia u innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co piszesz w jego obronie to straszne,nie wiesz że jezdził pijany od wielu lat i był zagrożeniem i dla ciebie i twoich dzieci,ciekawe co byś napisał jak by przejechał twoje dziecko.Ukarać dziada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"dzieci i młodzież są całym jego życiem" - to chyba nie ten marek co uderzył w motor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pie...y pijak a nie wychowawca i na pewno `on spowodował wypadek,a koledzy od kufla chcieli zwalić na Łukasza i najgorsze że zostawił rannego bez pomocy.Nigdy więcej takich nauczycieli.Zacznijmy wreszcie karać pijaków za kierownicą,jeszcze nie ucichło po wypadku na naszej obwodnicy,rok temu taki sam pijak zamordował czworo niewinnych ludzi,a sam wyszedł bez szwanku.W sądzie byli wyrozumiali i dostał tylko 8 lat,mam nadzieję że sąd nie będzie taki łaskawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisał:
to pie...y pijak a nie wychowawca i na pewno `on spowodował wypadek,a koledzy od kufla chcieli zwalić na Łukasza i najgorsze że zostawił rannego bez pomocy.Nigdy więcej takich nauczycieli.Zacznijmy wreszcie karać pijaków za kierownicą,jeszcze nie ucichło po wypadku na naszej obwodnicy,rok temu taki sam pijak zamordował czworo niewinnych ludzi,a sam wyszedł bez szwanku.W sądzie byli wyrozumiali i dostał tylko 8 lat,mam nadzieję że sąd nie będzie taki łaskawy.
idiota jestes, i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego społecznego przyzwolenia na pijaków za kierownicą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...