Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Prosto ze szpitala ordynator trafił do aresztu

Utworzony przez Gość, 4 maja 2010 r. o 17:20
W radzyńskim szpitalu pora zrobić porządek z wielkim ptakiem. W/w ptaszysko traktuje pacjentów jak stado baranów które można przetrzymywać na izbie przyjęć / czytaj czyśćcu/ do skutku aż się domyślą że chodzi o smarowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY TAK WSZYSTKICH ŁAPÓWKARZY Z TEGO SZPITALA ZAMKNĘLI,TO JUZ I SZPITAL TRZEBA BY ZAMKNĄĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gara napisał:
JAKBY TAK WSZYSTKICH ŁAPÓWKARZY Z TEGO SZPITALA ZAMKNĘLI,TO JUZ I SZPITAL TRZEBA BY ZAMKNĄĆ.
Wiemy ,wiemy znamy znamy,Międzyrzec wiedzie w tej kwestii prym.Szkoda.Ale dziwne,ze pan dyrektor taki zaskoczxony i nieswiadomy łapówkarskich przyzwyczjeń swojego personelu.Płakac się chce nad pana wypowiedzią.Czy pan myśli,że międzyrzecczanie są głupi.Uważac trzeba bo można się bardzo pomylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie medycy mają lepsze sposoby , wystarczy kilka wizyt w prywatnym gabinecie pana dr lub prof. wg odpowiednich stawek i skierowanie do szpitala czy na zabieg mamy załatwiony bez łapówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co ja wiem przez jeden dzień wręczono mu trzy łapówki a przez te wszystkie lata? bez łapówki był niemiły i nic nie robił oraz patrzył na nazwiska (to znaczy jak ktoś zwrócił mu uwagę).jak ktoś nie dał to go zapamiętał i od razu do domu, nie patrzył czy jesteś zdrowy czy chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda lekarza, winny czy niewinny, takie wyprowadzenie w kajdankach opinii mu nie poprawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W radzyńskim szpitalu pora zrobić porządek z wielkim ptakiem. W/w ptaszysko traktuje pacjentów jak stado baranów które można przetrzymywać na izbie przyjęć / czytaj czyśćcu/ do skutku aż się domyślą że chodzi o smarowanie.
Jesteś chamem i prostakiem , ale nie będę z Tobą gadał gdyyyżż ==> nie gadaj z dupą bo cię osra, dziękuje Róbcie nadal polowanie na czarownice , a zabraknie Wam kadry , będziecie leczyli się u szamanów. Wiecie ile czasu zajmuję wykształcenie takiego ordynatora ? 6 lat studiów + 1 rok stażu + 5-6 lat specjalizacji + minimalnie 10 lat pracy w zawodzie , czyli zdobywanie doświadczenia, sumując jest to ok 22-23 lat , no dajmy na to 25 lat <!!!!> , myślicie że jak ich wszystkich pozamykacie to na nastepny tydzień przyjdzie ktoś na to miejsce ? e-e , tak nie ma Kochani , tylko się proszę potem nie dziwić że na doktora czekać trzeba tyle i tyle a zabieg jakiś za parę miesięcy... pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanczopansa napisał:
Jesteś chamem i prostakiem , ale nie będę z Tobą gadał gdyyyżż ==> nie gadaj z dupą bo cię osra, dziękuje Róbcie nadal polowanie na czarownice , a zabraknie Wam kadry , będziecie leczyli się u szamanów. Wiecie ile czasu zajmuję wykształcenie takiego ordynatora ? 6 lat studiów + 1 rok stażu + 5-6 lat specjalizacji + minimalnie 10 lat pracy w zawodzie , czyli zdobywanie doświadczenia, sumując jest to ok 22-23 lat , no dajmy na to 25 lat <!!!!> , myślicie że jak ich wszystkich pozamykacie to na nastepny tydzień przyjdzie ktoś na to miejsce ? e-e , tak nie ma Kochani , tylko się proszę potem nie dziwić że na doktora czekać trzeba tyle i tyle a zabieg jakiś za parę miesięcy... pozdrawiam !
Należy więc szanować własne wykształcenie. Fachowiec bardzo dobry i co? W małych miastach jest inaczej, czytaj gorzej, niż w dużych. Tam jest konkurencja a nie folwarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Należy więc szanować własne wykształcenie. Fachowiec bardzo dobry i co? W małych miastach jest inaczej, czytaj gorzej, niż w dużych. Tam jest konkurencja a nie folwarki
Coś w tym jest , ale pomyśl też o tym, że raczej nie należy wierzyć bezkrytycznie we wszystko co Ci media podają , pamiętasz sprawę Dr. Garlickiego ? Pamiętasz jak Ziorro krzyczał jaka to szuja i łapówkarz ? Cała sprawa się tak skończyła, że absolutnie nic mu nie udowodnili, ale o tym jakoś już się tak nie rozpisywali. Konkluzja taka z tego , jeżeli brał , to niech go tam sądzą , tylko mi tutaj bardziej chodzi o mentalność społeczeństwa pod tym względem. No i jeszcze co do Twojej wypowiedzi .... Z całym szacunkiem, ale raczej nie wiesz co się dzieje na klinikach tam dopiero są folwarki przez duże "eF" pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je^&%y łapówkarz, od ilu biednych klientów wyłudził pieniądze? POwinien zdechnąć w pierdlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanczopansa napisał:
Coś w tym jest , ale pomyśl też o tym, że raczej nie należy wierzyć bezkrytycznie we wszystko co Ci media podają , pamiętasz sprawę Dr. Garlickiego ? Pamiętasz jak Ziorro krzyczał jaka to szuja i łapówkarz ? Cała sprawa się tak skończyła, że absolutnie nic mu nie udowodnili, ale o tym jakoś już się tak nie rozpisywali. Konkluzja taka z tego , jeżeli brał , to niech go tam sądzą , tylko mi tutaj bardziej chodzi o mentalność społeczeństwa pod tym względem. No i jeszcze co do Twojej wypowiedzi .... Z całym szacunkiem, ale raczej nie wiesz co się dzieje na klinikach tam dopiero są folwarki przez duże "eF" pozdrawiam !
co Ty pleciesz, Garlicki to lapowkarz i chory czlowiek.Ma postawionych kilkadziesiat zarzutow i sprawa jest daleka od zakonczenia. Lapowki,mobbing w pracy,znecanie sie nad zona to tylko kilka z tych zarzutow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fl napisał:
co Ty pleciesz, Garlicki to lapowkarz i chory czlowiek.Ma postawionych kilkadziesiat zarzutow i sprawa jest daleka od zakonczenia. Lapowki,mobbing w pracy,znecanie sie nad zona to tylko kilka z tych zarzutow.
yhhh, a miałeś/aś z nim kiedyś do czynienia ? Strasznie mnie to drażni, że ludzie wypowiadają sie temat innych tylko na podstawie doniesień prasowych ... Dlaczego twierdzisz, że jest chory , no ale nie będe z Tobą dyskotował na ten temat bo widze , że wszystko dobrze wiesz i zdanie masz urobione, to po pierwsze a po drugie , przeczytaj sobie , o tej sprawie, bo widocznie mówisz to co "ślina na język przyniesie" :] owszem jeszcze o pare zarzutów toczy się sprawa ale to są rzeczy typu , butelka koniaku , długopis :] aaa tego raczej mu nie udowodnią , gdyż nikt faktury na zakupioną butlelkę alkoholu nie bierze :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy lekarze to tylko patrzą co im dasz. Łapówkarze. Każdy prezent to dla nich norma. Który następny będzie w Międzyrzecu? Dyrektor?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
Wszyscy lekarze to tylko patrzą co im dasz. Łapówkarze. Każdy prezent to dla nich norma. Który następny będzie w Międzyrzecu? Dyrektor?
boże broń, trzeba dać na i dobrze opłacić za mszę u księdza dziekana brzozowskiego, mszę za nasz szpital, za ratunek szpitala, za ratunek naszych lekarzy, niech już nam nikogo nie zabierają, bo szpital padnie... i kto będzie nas leczył za darmo? ludzie trzeba zbierać kasę na mszę, po wszystkich kosciołach trzeba zbierać, dobrze przeczuwał dziekan wczoraj, że na tablicę pamiatkową nie potrzeba zbierać, on miał dobre przeczucie wczoraj, czuł co się święci... zbierać pieniądze i do dziekana z ofiarą, będziem się modlić za naszych, żeby nikomu z naszych włos z głowy nie spadł... ludzie, niech też nas ratuje poseł franciszek stefaniuk, niech ratuje nasz szpital...gdzie on jest... gdzie on, potrzebujemy jego pomocy... nasz pośle ratuj nas i naszych lekarzy, w tobie nadzieja... a miał nas ratować też senator józef bergier, gdzie on... obiecywał w kinie ratować szpital... gdzie oni są, ci wszyscy nasi przyjaciele...? dyrektorze panie, ty choć ostań z nami do końca, do ostatniej kropli naszej krwi... ostań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sanczopansa napisał:
Wiecie ile czasu zajmuję wykształcenie takiego ordynatora ? 6 lat studiów + 1 rok stażu + 5-6 lat specjalizacji + minimalnie 10 lat pracy w zawodzie , czyli zdobywanie doświadczenia, sumując jest to ok 22-23 lat , no dajmy na to 25 lat <!!!!>
Powiedz to ordynatorowi a nie nam. Jak można ryzykować mozolne pięcie się do góry na drabinie kariery i praco - i czasochłonne podnoszenie kwalifikacji? Dla tych paru stów? a nawet jak się za "wziątki" uzbiera na samochód i wakacje to co? opłaci się w ostatecznym rozrachunku? Chyba trzeba już na starcie mieć coś nierówno pod sufitem a przynajmniej być na bakier z racjonalnym myśleniem (o moralności w TYM środowisku to bym nawet nie zaczynał truć (( ) żeby tak lekceważyć własny dorobek i narażać się na jego utratę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gościu~ napisał:
Powiedz to ordynatorowi a nie nam. Jak można ryzykować mozolne pięcie się do góry na drabinie kariery i praco - i czasochłonne podnoszenie kwalifikacji? Dla tych paru stów? a nawet jak się za "wziątki" uzbiera na samochód i wakacje to co? opłaci się w ostatecznym rozrachunku? Chyba trzeba już na starcie mieć coś nierówno pod sufitem a przynajmniej być na bakier z racjonalnym myśleniem (o moralności w TYM środowisku to bym nawet nie zaczynał truć (( ) żeby tak lekceważyć własny dorobek i narażać się na jego utratę.
ależ mi nie chodziło o konkretny przypadek , ogólnie mówię o stosunku ludzi nie będę pisal bo to widzę że się mija z celem , tutaj każdy się wyżali a w szpitalu i tak będzie przed doktorem czołem podłogę zamiatal, tyle temacie , po prostu już mam dosyć takich wypowiedzi jak ta zacytowana pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja to wina? Pacjenci sami biegają za lekarzem, żeby odwdzięczyć się za leczenie i na siłę wciskają prezenty. Ja 3 razy byłem pacjentem dr. D. i nigdy nie dawałem prezentu, choć nie ukrywam że próbowałem. Zawsze miałem dobrą opiekę i wykonane niezbędne badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
Czyja to wina? Pacjenci sami biegają za lekarzem, żeby odwdzięczyć się za leczenie i na siłę wciskają prezenty. Ja 3 razy byłem pacjentem dr. D. i nigdy nie dawałem prezentu, choć nie ukrywam że próbowałem. Zawsze miałem dobrą opiekę i wykonane niezbędne badania.
Kadzić każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej..... Jest to dylemat wypada, nie wypada... ale każdy ma swoje zdanie, doświadczenia. Różnie są traktowani pacjenci i pracownicy, są równi i równiejsi. Jest szef tej firmy, jest praktykującym lekarzem, menadżerem, politykiem..... i wie, że wpadka z jednym lekarzem, to wypadek, a tu sytuacja się powiela, to znaczy, że jest bagienko i było ciche przyzwolenie, bądź róbta co chceta i nikt nikomu w drogę nie wchodził. Jednym słowem sytuację trzeba uzdrowić, a sposób jest jeden, honorowy. Decyzja należy do starosty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lekarz to wyjątkowy cham! To jest bardzo dobra wiadomość bo lekarze na naszym terenie czują sie bezkarni myśląc że tutaj CBA nie dotrze. To zatrzymanie jest bardzo dobrym i pouczającym przykładem. A takim chamom jak Pan D którego każdy tu zna od razu powinni odebrac prawo wykonywania zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałam okazji spotkać się z tym panem ale Międzyrzec jest mały i jak ludzie gadają to wszyscy słyszą a na ten temat coś gdzieś docierało. Zastanawia mnie fakt że nigdy nic nie słyszałam na temat ordynatora międzyrzeckiej chirurgii. Widocznie ordynator wewnętrznego dał podstawy do tego że ludzie gadali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...