Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Rozpoczęła się budowa przejścia podziemnego

Utworzony przez Gość, 15 maja 2014 r. o 14:23
Dobrze że coś się zmienia ale powinny to być zmiany które znacznie zwiększały by miejsca pracy. Tego nam potrzeba w Międzyrzecu a nie tylko obietnic o pracy. Trzeba pocczynić inwestycje dzięki którym setki osób znalazły by pracę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że coś się zmienia ale powinny to być zmiany które znacznie zwiększały by miejsca pracy. Tego nam potrzeba w Międzyrzecu a nie tylko obietnic o pracy. Trzeba pocczynić inwestycje dzięki którym setki osób znalazły by pracę!
Nie masz prawa takich rzeczy tu pisać! Na całym świecie rządy i samorządy walczą z bezrobociem (to rząd włoski wymusił na fiacie produkcje Pandy we Włoszech a nie w Tychach) ale tutaj się dowiesz, że komunizm się skończył i jak chcesz pracy to sam sobie załóż firmę i zatrudnij rodzinę. W Międzyrzecu burmistrz ma ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że coś się zmienia ale powinny to być zmiany które znacznie zwiększały by miejsca pracy. Tego nam potrzeba w Międzyrzecu a nie tylko obietnic o pracy. Trzeba pocczynić inwestycje dzięki którym setki osób znalazły by pracę!
Bardzo by chciał aby ktoś podał przykład takiej inwestycji. Trudno się spodziewac aby budowa jakiegoś dużego zakładu produkcyjnego rozwiązała nagle problem braku pracy. Myślisz że dla przykładu osoby z wykształceniem pedagogicznym marzą o pracy w fabryce coca coli? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo by chciał aby ktoś podał przykład takiej inwestycji. Trudno się spodziewac aby budowa jakiegoś dużego zakładu produkcyjnego rozwiązała nagle problem braku pracy. Myślisz że dla przykładu osoby z wykształceniem pedagogicznym marzą o pracy w fabryce coca coli? 
Administracja w takiej fabryce tez istnieje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administracja w takiej fabryce tez istnieje. 
Cos ci się kolego popieprzyło. Według mnie pedagika różni się od administracji i zarządzania. Chyba że przyjmujesz inne kryteria. Za komuny modne było na przykład hasło "zamienię wykształcenie na radzyńskie pochodzenie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos ci się kolego popieprzyło. Według mnie pedagika różni się od administracji i zarządzania. Chyba że przyjmujesz inne kryteria. Za komuny modne było na przykład hasło "zamienię wykształcenie na radzyńskie pochodzenie".
Kolego dzisiaj trzeba być elastycznym a nie czekać aż się w zawodzie pracę znajdzie. W dzisiejszych czasach mało kto pracuje zgodnie ze swoim wykształceniem. Akurat ja jestem po studiach pedagogicznych i nic mi to w pracy w biurze nie przeszkadzało. A chyba nie liczysz, że naotwierają szkół przy niżu demograficznym, żeby tylko pedagodzy pracę mieli?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ tam będzie smród będą mieli gdzie szczać obszczymury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...