Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Targowisko do liftingu

Utworzony przez tak, ja, 18 kwietnia 2012 r. o 20:55
Ja się pytam PO co?! Niby kryzys, a tu wydaje się pieniądze na coś, co tak naprawdę nie jest niezbędne, mamy ważniejsze wydatki jako miasto, gmina... jako Polska! Do nas na wschód też powoli dociera akcja rządu pt. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren przy ulicy Zarówie był własnością PKS a miasto płaciło dzierżawę za wynajm na potrzeby rynku.Jeśli ten stan własnościowy jest dalej aktualny to czy wykładanie taich kwot z dziurawego budrzetu w czyjąś posiadłość/ aby zwiększyć jej wartość przy ewentualnym odkupieniu /jest celowe,tymbardziej,ze obok cmentarza jest kawał miejskiego terenu naającego się na ten cel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Great information! Ive been looking for something like this for a while now. Thanks! I found your entry interesting thus Ive added a Trackback to it on my weblog. cheap handbags Earlier I thought differently, many thanks for the help in this question. cheap bags Hope you will right some more posts. I suggest it to discuss. You could visit my website and tell me your opinion. wholesale designer handbags It seems to me it is excellent idea.I is it OK if I go a bit off topic? Im trying to view the website on my new Blackberry but it wont show properly, any recommendations?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, ja napisał:
Ja się pytam PO co?! Niby kryzys, a tu wydaje się pieniądze na coś, co tak naprawdę nie jest niezbędne, mamy ważniejsze wydatki jako miasto, gmina... jako Polska! Do nas na wschód też powoli dociera akcja rządu pt. .
Tak, "tak, ja" czyli partyjny głupek z opozycji A, ja mam pytanie ! Uważasz, że ten obecny rynek odpowiada handlowcom i mieszkańcom ? Jakie ważniejsze wydatki ? Czyżby, postawić jakiś pomnik ? - (szczytne i pożyteczne cele... ) mieszkańcy będą zachwyceni, będą "garnąć" się do kościoła, będą dawać większe ofiary na tacę ! P.S. Spostrzeżenie - więcej ludzi korzysta z RYNKU, niż z uroczystości pod pomnikami !!! I pytanie Jakie ważniejsze wydatki widzisz dla miasta ? Czekam, na sensowną odpowiedź (nie taką w typie: KOMUCH, JUDE, ZDRAJCA... )!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...