Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MIĘDZYRZEC PODLASKI > > Usługi budowlane

Utworzony przez Przemysław, 1 października 2010 r. o 11:33
Witam wszystkich Szukam projektanta domu jednorodzinnego z nadzorem budowlanym Oczywiście taniego pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dobry może być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mojej żony jestem tani. www.homohome.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwalnia w gruzach Dziś po godzinie 15 doszło do zawalenia części budynku Spółdzielni Odzież przy ul Nadbrzeżnej. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu zdarzenia, nikogo prawdopodobnie w tym czasie w środku budynku nie było. W obecnej chwili trwają czynności przeszukiwawcze. W akcji bierze dwie jednostki Straży Pożarnej oraz zastęp z Drelowa z psem poszukiwawczym. Prawdopodobną przyczyną zawalenia, było wyburzenie ścianek działowych. Za kilka miesięcy w miejscu ruin Szwalni, ma powstać market jednej z sieci handlowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skkw napisał:
a dobry może być? [/quote] [quote name='homohome' date='01 październik 2010 - 16:26 ' timestamp='1285943204' post='355426'] Wg mojej żony jestem tani. www.homohome.pl
Może być dobry i tani Interesuje mnie domek jednorodzinny,bez podpiwniczenia i poddasza. Ok.50-60 mkw2 użytkowych(2 sypialnie,pokój dzienny,kuchnia,kotłownia,hol) Mile widziany nadzór budowlany. Jakie kolwiek propozycje proszę kierować na pb01926@gmail.com pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://robertobudowlanka.pl.tl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry on jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach nie radziłbym szukać firmy, która świadczy usługi remontowo-budowlane w internecie, pełno jest przekrętów i ludzi, którzy robią na tzw. "sztukę". Najlepiej poszukać sprawdzonej firmy wśród znajomych i wtedy będziemy pewnie, że nie będzie zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...