Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Zaginiona nastolatka wpadła na kradzieży

Utworzony przez em, 23 marca 2013 r. o 12:43
I powinny gówniary w kamieniołomach odpracować koszty poszukiwań.Jak teraz to to się szlaja z dorosłymi facetami,to co z tego wyrośnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co matkom ? ... żeby znowu zaraz ich szukać ? ... będzie trudniej bo teraz się sprostytuują . Ale póki co cieszą się z medialnej popularności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo "mówić" - to są szlaufy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
I powinny gówniary w kamieniołomach odpracować koszty poszukiwań.Jak teraz to to się szlaja z dorosłymi facetami,to co z tego wyrośnie?
A jakie były koszty poszukiwań ? Ile kosztuje przyjęcie zgłoszenia i siedzenie na du*** ? Ile za czekanie aż przez przypadek zguba lub skradzione mienie sie odnajdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze fagasami z czerwonego audi zajmą się prokuratorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowa napisał:
mam nadzieje ze fagasami z czerwonego audi zajmą się prokuratorzy
ta czerwona czortopchajka to nie żadne audi to ponad 15 letni rozpadający się rupieć,cały żółty od rdzy i od szpachli.A te chłystki to nie żadne fagasy tylko frajerska patologia z zalążkami pedofilii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tłumaczenie nie pomaga to trzeba gimbazie łomot sprawić, taki zeby przez tydzień krwią sikały, Durne te dzieciak . najsmutniesze w tym to ze nie chłopcy ale gówniary coraz gorsze są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja muwilem rze to mlode korwy za pare lat kómaty gosciu spszeda je do bórdelu i tak skonczo za niedlogo 10latki zaczno dopy dawac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
A ja muwilem rze to mlode korwy za pare lat kómaty gosciu spszeda je do bórdelu i tak skonczo za niedlogo 10latki zaczno dopy dawac
adamek!!!>>> czy tak samo mówisz jak piszesz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożej muwie trohe seplenie i plóie i jonkam sje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Gożej muwie trohe seplenie i plóie i jonkam sje
Jonkoś sje tak od ciągłego mlaskania bruzdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebede tobie siomik roboty zabieral cfelu!hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwel to cio zrobiuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundry napisał:
cwel to cio zrobiuł
fajny masz nick " mundury " ty ku*** mundur to sobie możesz nałożyć jak idziesz w zasranych dresach na siłownie w domu kultury może jeszcze w remizie strażackiej lub w drelichu gnój wywalać z chlewa.Cipcio przestań trolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundry napisał:
cwel to cio zrobiuł
sorki" mundry" myslałem,że jesteś tym Trolem internetowym co boją się własnego cienia i piszą złe posty na służby mundurowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...