Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: zawalił się budynek dawnej szwalni

Utworzony przez asdqwe, 3 października 2010 o 12:59
Komin byl od piea kaflowego HAHAH
Zaloguj się, aby oddać głos
0
asdqwe napisał:
Komin byl od piea kaflowego HAHAH
długo nad tym myślałeś deb***u
0
marek napisał:
długo nad tym myślałeś deb***u
Powoli wszystko zaczyna się walić -- a to dopiero cztery lata upływa.
0
wyborca napisał:
Powoli wszystko zaczyna się walić -- a to dopiero cztery lata upływa.
To co się zawaliło - miało się zawalić. tzw. zawalenie "kontrolowane". Myślę, że z tego powodu inwestor jest w 7 niebie. Teraz może robić co chce i jak chce. Będzie piękne wejście.. Konserwator Zabytków nie będzie miał dużo do powiedzenia.
0
Jakub napisał:
To co się zawaliło - miało się zawalić. tzw. zawalenie "kontrolowane". Myślę, że z tego powodu inwestor jest w 7 niebie. Teraz może robić co chce i jak chce. Będzie piękne wejście.. Konserwator Zabytków nie będzie miał dużo do powiedzenia.
jesteś niezbyt zorientowany Jakubie - konserwator zabytów do takich obiektów nic, ale to zupełnie nic nie ma. Jest to budynek powstawły w latach 70. ub. wieku. A jak były budowane takie obiekty wiadomo. Więcej piasku niż cementu. A może i faktycznie że inwestorowi chodziło żeby to to się zawaliło. Pewnie miał inna koncepcję zabudowy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: