Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy gminy w szoku: 20-latka zginęła w płonącym samochodzie

Utworzony przez Gość, 23 lipca 2012 r. o 17:57
Strażacy "ugasali", "z wstępnych"... Marku Wieczerzaku, pisać to "trza umić" a nie ino "chcić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam dlaczego ludzie którzy od niedawna są kierowcami uważają, ze mają tak duże umiejętności za kierownicą jeżdżą szybko i bezmyślnie. Stracic panowanie nad autem jest łatwo zwłaszcza wtedy jak się nie ma wprawy i jedzie za szybko a tu coś nagle wyskoczy, wpadnie się w koleinę albo pobocze się złapie i wtedy taki młody kierowca nie wie co zrobić bo na kursach prawa jazdy tego nie uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna jak jeżdżę już 30 lat jak ognia boję się wyprzedzających mnie.......... w zdezelowanych najczęściej BM W i Audi> Miją mnie z minami WYŻSZOŚCI A SĄ TO NAJCZĘŚCIEJ BARDZO MŁODZI LUDZIE. TO JEST GŁOWNA PRZYCZYNA:POZIOM INTELEKTUALNY I NIEDOSTAECZNE WYSZJKOLENIE...... no i informacja z tablicy rejestracyjnej, czym mniejsza miejscowośc tym większy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW, siksa za kierownicą...Trzeba czegoś więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głęboki wykop zablokował drzwi.Teraz jest moda na przepastne fosy przy drogach.Drzewa przy drogach wycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie macie co robić tylko bezmyślnie komentować rzeczy których nie możecie być w 100 % przekonani czy któraś z osób była z kierowcą podczas jazdy? Czy ktoś kiedyś miał przyjemnośc jechać z tą osobą? Czy wogóle ją znaliście? NIE. Zbędne są wasze durne mądrości i dochodzenie prawdy obrażanie innych itp pomślcie iż kiedyś z waszych bliskich osób może mieć taki wypadek czy chcieli byście czytać o os. bliskiej zle komentarze? Albo żeby ktośdochodził za was prawdy? dajcie Moni sokój pomódlcie sie za nią a nie komentujcie i tak nie znacie prawdy i na całe szczęście jej znawcy nie poznacie. Spoczywaj Mała w pokoju wiecznym. {*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,tutaj wypowiadają się sami "SPECJALIŚCI" od jazdy a 90% piszących sami jeżdżą brawurowo,ale tak to jest SIEBIE I SWOICH BLISKICH POD NOSEM NIE WIDZĄ ALE INNYCH POD LASEM DOJRZĄ Śmiechu warte co ci ludzie wypisują.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,tutaj wypowiadają się sami "SPECJALIŚCI" od jazdy a 90% piszących sami jeżdżą brawurowo,ale tak to jest SIEBIE I SWOICH BLISKICH POD NOSEM NIE WIDZĄ ALE INNYCH POD LASEM DOJRZĄ Śmiechu warte co ci ludzie wypisują.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem ją bardzo dobrze. I tak wyszczekanej i głupiej blondynki jeszcze nie widziałem, To musiało się tak w końcu skończyć. Leciała Pewnie z jakiejś dyskoteki i w końcu wylądowała w rowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia wyszczekana blondynka??? Ha ha raczej ty byłeś durny i ci pojechała bo zawsze była bezpośrednią osobą! Nie miałeś jaj żeby jej cokolwiek odpowiedzieć to się tu na forum wypowiedziałeś tchórzu! może ona miała nie wyparzony język, ale zawsze można było na nią liczyć, nic o niej nie wiecie ale sądy wydawać jest łatwo, na miejscu wypadku byli ludzie, którzy widzieli, że próbuje się wydostać z samochodu i nie zrobili nic żeby jej pomóc a wystarczyło wybić szybę Trudno to wszystko pojąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lugubugu napisał:
Znałem ją bardzo dobrze. I tak wyszczekanej i głupiej blondynki jeszcze nie widziałem, To musiało się tak w końcu skończyć. Leciała Pewnie z jakiejś dyskoteki i w końcu wylądowała w rowie.
Ja ją znałam bardzo dobrze. I wiem że była szczera i jeśli komuś powiedziała coś niemiłego to znaczyło, że na to zasłużył. nazwałeś ją głupią.... hmm... nie wiem kto tu jest głupi... ona nigdy po czyjejś śmierci nie wypowiedziałaby takich słów. A to świadczy o Twoim braku inteligencji i szacunku dla Niej i tej tragedii jaka ją spotkała. Żal mi Cię bo masz się za lepszego od niej, a nie dorastasz jej do pięt. na zawsze w moim sercu Mała [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Głupia wyszczekana blondynka??? Ha ha raczej ty byłeś durny i ci pojechała bo zawsze była bezpośrednią osobą! Nie miałeś jaj żeby jej cokolwiek odpowiedzieć to się tu na forum wypowiedziałeś tchórzu! może ona miała nie wyparzony język, ale zawsze można było na nią liczyć, nic o niej nie wiecie ale sądy wydawać jest łatwo, na miejscu wypadku byli ludzie, którzy widzieli, że próbuje się wydostać z samochodu i nie zrobili nic żeby jej pomóc a wystarczyło wybić szybę Trudno to wszystko pojąć
DOKŁADNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
BMW, siksa za kierownicą...Trzeba czegoś więcej ?
Szacunku. Mogłbyś/mogłabyś zachować swoje zdanie dla siebie bo nikogo ono nie obchodzi. Nie wnosi ono nic interesującego a rani tylko ludzi, którzy ją znali i kochali. Tak więc miej trochę szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie szacunku ludzie Monia jest tego warta i uwierzcie anonimowi jesteście tu ale wysyłając wiadomości okazujecie się adresem IPN więc dla nas nie jest problem przy dobrym systemie was znaleźć ciekawa jestem czy osoba wypowiadająca sie w ten sposób tu powie to samo w oczy przyjaciołom Moniki? Raczej nie. Więc skończcie te dyskusje bezproduktywne bo my jako przyjaciele nie mamy zamiaru tego czytać my ja kochaliśmy a wy nawet jej nie znaliście... Ciekawe jak wam by było miło czytać to o bliskiej wam osobie? Bądź jeśli udało by wam sie przeżyć takie cos czytać o sobie samym. Małej się to nie udało była silna walczyła do końca, najwidoczniej jest potrzebna też teraz w niebie więc dajcie jej spokój to że ona wam nie dopiecze nie znaczy że ujdzie wam to na sucho Bóg nas wszystkich osądzi sam najlepiej. {*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...