Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy: Korki są między blokami. Urzędnicy: Jest bezpieczniej

Utworzony przez Gość, 12 marca 2010 r. o 07:28
Przy Zygmunta Starego jest przedszkole, gdzie rodzice dowożą dzieci, jest ciasno i bardzo niebezpiecznie.Przedszkole ma duży plac, gdzie mogłoby zrobić parkingi dla opiekunów podopiecznych,ale po co, nie? Obok parking spory, ale miejsca wolne jak szóstki na loterii, kilka bloków do jednego parkingu, to trochę mało, chodnik zastawiony, bo i trudno wziąć samochod pod pachę i pójśc do domu:( ale i piesi mają niewesoło. Każdy chce godnie żyć i przejśc chodnikiem i zaprkować jak człowiek, bez kombinowania na ciągach pieszych czy zastawiania innych, ale rozwiązań władz - brak:(, miejmy nadzieję że to tymczasowe tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu, zarząd tej pseudo spóldzielni zgoda, namieszał wbrew woli, mieszkającym na osiedlu, ludziom. Brak podstawowej chęci pomoc, empati, tylko nakazy i zakazy. Tym na codzień kieruje się zarząd SM Zgoda. Jle jeszcze tego szrogęsienia się na cudzym majatku? Może już wystrczy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy podziękować Marianowi burdzie przy następnych wyborach. Ludzie nie mogą przejechać bo temu Panu coś się nie podobało. Po raz kolejny widać, że przed wyborami to każdy obiecuje złote góry, ale już jak go wybierzemy załatwia wszystko pod siebie. Ciekawe co zrobiłby Pan Marian gdyby mieszkał na tej ulicy? Takich radnych mamy. Nasze miasto - Nasze Dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przy Zygmunta Starego jest przedszkole, gdzie rodzice dowożą dzieci, jest ciasno i bardzo niebezpiecznie.Przedszkole ma duży plac, gdzie mogłoby zrobić parkingi dla opiekunów podopiecznych,ale po co, nie?
Jasne, najlepiej każdy kawałek zieleni na tym osiedlu zamieńmy na parking. Po co się dzieci mają bawić na zewnątrz jak mogą całe dnie spędzać w zamkniętych pomieszczeniach. W Białej potrzebne są podziemne parkingi lub piętrowe bo już nie ma miejsca na zieleń. Wszędzie stoją wraki aut bo przecież każdy ze swojego okna chciałby widzieć swoje wypasione auto. Od lat toczy się batalia o park obok kościoła na Terebelskiej i cisza, przecież to nikomu splendoru nie doda a jeszcze dbać o to trzeba będzie. Parking to dopiero jest coś!!!!!! Początkowo bardzo mnie obruszył pomysł p. Romaniuk z płatnym parkingiem pod blokami na Janowskiej - nie ukrywam, że cena za to parkowanie jest słona i o wiele za wysoka na jak na Białą ale przejdzie się teraz chodnikiem pod tymi bolkami, nie ma problemu żeby osoba dorosła z wózkiem mogła przejść, spróbujcie to samo robić pod blokiem na Terebelskiej 49 - medal temu, komu się uda, wszędzie stoją samochody - bo przecież liczę się tylko ja, a reszta to śmieci. Szkoda gadać, Polacy jak zawsze widzą tylko swój czubek nosa, zapominając o innych, stąd się min. bierze brak miejsc na parkingu bo najważniejsze ,z ę ja stanąłem zajmując nawet 2 miejsca parkingowe - a co tam - reszta mnie nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulicę Zygmunta Starego zamknięto już dawno - 7-10 lat temu. Ludzie się już przyzwyczaili. Nie wiem więc po co odgrzewać ten temat po tylu latach. W Białej i tak jest dobrze, że w ogóle parkingi pod blokami w ogóle się buduje. W Warszawie na nowych (i często starych) osiedlach parkingów próżno szukać, a jeżeli już są to wykupione przez właścicieli lokali. A parking przy kościele, przy ulicy Terebelskiej, wątpię, żeby kiedy kiedykolwiek powstał. To jest plac będący własnością osoby prywatnej, zapewne kosztujący kilka milionów złotych - przecież to jest ogromny teren w super miejscu. Nikt tam parkingu nie zrobi, a miasta nie stać na wykupienie tego terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...