Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Rogoźniczki nie chcą wiatraka

Utworzony przez rafi;), 22 marca 2009 r. o 17:26
Średniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście średniowiecze - ale w umyśle wójta i inwestora, którym bierność obywatela byłaby bardzo w smak. w średniowieczu chłopa feudalnego, który by zaprotestował, po prostu by wybatożono, a teraz trzeba głowić się, jak odpowiedzieć na protest, literki poskładać do kupy, błędów nie porobić :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JEDYNE CO NAM JESZCZE ZOSTAŁO TO W MIARE NATURALNE ŚRODOWISKO, CISZA, ZWIERZYNA W LASACH, CZYSTE POWIETRZE. NIE MARNUJMY TEGO. KOMUŚ ZALEŻY TYLKO NA BIZNESIE, W D..... MA INNE WZGLĘDY. PYTANIE ZASADNICZE KTO NA TYM ZAROBI? NIEMCY REZYGNUJĄ Z ELEKTROWNI WIATROWYCH. FIRMY SZUKAJA RYNKÓW ZBYTU. LICZY SIĘ DLA NICH TYLKO KASA. PORÓWNAJ CO CHCIELI ZROBIC Z DOLINĄ ROZPUDY. PROTEST EKOLOGÓW I JAK SIE CHCE TO MOŻNA WSZYSTKO ZMIENIC NAWET PRZEBIEG TRASY. BO TRUDNO ZMIENIĆ TRASY PRZELOTÓW PTAKÓW LECĄCYCH Z POŁUDNIA NA PÓŁNOC I ODWROTNIE. JEŻELI POSTAWIMY NA ICH TRASIE PRZELOTU TAKIE "DZIWOLAGI" PTAKI ZGINĄ.
Niestety czyste powietrze u nas to już było. W sezonie grzewczym od tego smrodu z kominów nie można wytrzymać. "Ekologicznie" wyedukowane społeczeństwo spala w piecach co tylko się da. I to jest w porządku. Przeciw temu nikt nie protestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JEDYNE CO NAM JESZCZE ZOSTAŁO TO W MIARE NATURALNE ŚRODOWISKO, CISZA, ZWIERZYNA W LASACH, CZYSTE POWIETRZE. NIE MARNUJMY TEGO. KOMUŚ ZALEŻY TYLKO NA BIZNESIE, W D..... MA INNE WZGLĘDY. PYTANIE ZASADNICZE KTO NA TYM ZAROBI? NIEMCY REZYGNUJĄ Z ELEKTROWNI WIATROWYCH. FIRMY SZUKAJA RYNKÓW ZBYTU. LICZY SIĘ DLA NICH TYLKO KASA. PORÓWNAJ CO CHCIELI ZROBIC Z DOLINĄ ROZPUDY. PROTEST EKOLOGÓW I JAK SIE CHCE TO MOŻNA WSZYSTKO ZMIENIC NAWET PRZEBIEG TRASY. BO TRUDNO ZMIENIĆ TRASY PRZELOTÓW PTAKÓW LECĄCYCH Z POŁUDNIA NA PÓŁNOC I ODWROTNIE. JEŻELI POSTAWIMY NA ICH TRASIE PRZELOTU TAKIE "DZIWOLAGI" PTAKI ZGINĄ.
TO NIE MARNUJ TEGO ŚRODOWISKA IMBECYLU, BO PRĄD KTÓRY TERAZ ZUŻYWASZ POCHODZI Z ELEKTROWNI WĘGLOWEJ EMITUJĄCEJ DO ATMOSFERY MILIONY TON DWUTLENKU WĘGLA, ZWIĄZKÓW SIARKI I INNYCH PASKUDZTW. NIKT NIE ODCHODZI OD ELEKTROWNI WIATROWYCH. TO WŁAŚNIE ELEKTROWNIE KONWENCJONALNE ODCHODZĄ W ZAPOMNIENIE, JUŻ MAMY WYŚRUBOWANE NORMY ODNOŚNIE EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ A WSZYSTKO PO TO, ABY ELEKTROWNIE NA WĘGIEL PRZESTAŁY DZIAŁAĆ. MAMY DOBRE NASŁONECZNIENIE, NASZE WOJEWÓDZTWO JEST W CZOŁÓWCE KRAJOWEJ POD TYM WZGLĘDEM, ALE TO TEŻ SIĘ KOMUŚ NIE SPODOBA, BO TO NIE PIS CZY SAMOOBRONA ŚCIĄGA INWESTORÓW. PRZESTAŃCIE WYCIERAĆ SOBIE FAŁSZYWE MORDY MIESZKAŃCAMI ROGOŹNICZKI. MIESZKASZ BAŁWANIE JEDEN Z DRUGIM W WYSOKIEM CZY INNEJ ZAMANIOWSKIEJ PIPIDÓWIE TO NIE WCISKAJ KITU, ŻE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU TAMTYCH MIESZKAŃCÓW. SWÓJ GŁOS PRZEGRAŁEŚ W OSTATNICH WYBORACH BŁAŹNIĄC SIĘ NA CAŁEJ LINII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nie znam, szary człowiek jestem. Ale czytając te forum zauważyłem grupę osób skupionych wokół jedynego słusznego według nich programu (odwołanie wójta) i napierających w tym kierunku. Nie rozważam czy to słuszne działania, czy nie, ale daje się w tym wszystkim zauważyć wszelką negację działań obecnej władzy. A to nie o to chyba chodzi. Co by nie było to źle. Uświadomiło mi to, że wyraźnie pod tym wszystkim kryje się walka polityczna, a nie walka o dobro gminy. Nie takiej opozycji oczekiwałem. Zawiodłem się na Was panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja tam się nie znam, szary człowiek jestem. Ale czytając te forum zauważyłem grupę osób skupionych wokół jedynego słusznego według nich programu (odwołanie wójta) i napierających w tym kierunku. Nie rozważam czy to słuszne działania, czy nie, ale daje się w tym wszystkim zauważyć wszelką negację działań obecnej władzy. A to nie o to chyba chodzi. Co by nie było to źle. Uświadomiło mi to, że wyraźnie pod tym wszystkim kryje się walka polityczna, a nie walka o dobro gminy. Nie takiej opozycji oczekiwałem. Zawiodłem się na Was panowie.
a na wójcie się nie zawiodłeś? ja zawiodłem się na wójcie jak przeczytałem na tym forum, że wójt ma proces sądowy i że ten jego proces obserwuje CBA! chyba nie jest to normą, że wójt ma proces z takimi zarzutami? chyba nie jest normą, że proces obserwuje CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE? więc chyba właściwe jest, że są w gminie ludzie którym taki wójt nie odpowiada i którzy chcą go odwołać? BRAWO LUDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może obyłoby się bez "imbecyli" w tytule, światły obywatelu powyżej??? jeszcze ktoś połączy poziom Twojej wiedzy z poziomem Twojej kultury cha cha cha przecież nie chodzi o to, żeby wiatraków nie było WCALE, chodzi o to, żeby stawiać je w rozsądnych miejscach, to znaczy trochę dalej od domów!!! popatrzcie, jak zrobiła to gmina WISZNICE, która skądinąd ma mądre władze... w innych gminach tylko o takich pomarzyć. miejsce pod fermy wiatrowe wybrano takie, żeby nie niszczyć cennych gleb i nie stawiać maszynerii ludziskom pod oknem. 400 metrów od zabudowy to stanowczo ZA MAŁO. kto twierdzi inaczej - niech pierwszy postawi wiatrak za chałupą, to uwierzę, że nie chodzi tu o kasę dla nienachapanych samorządowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja tam się nie znam, szary człowiek jestem. Ale czytając te forum zauważyłem grupę osób skupionych wokół jedynego słusznego według nich programu (odwołanie wójta) i napierających w tym kierunku. Nie rozważam czy to słuszne działania, czy nie, ale daje się w tym wszystkim zauważyć wszelką negację działań obecnej władzy. A to nie o to chyba chodzi. Co by nie było to źle. Uświadomiło mi to, że wyraźnie pod tym wszystkim kryje się walka polityczna, a nie walka o dobro gminy. Nie takiej opozycji oczekiwałem. Zawiodłem się na Was panowie.
"Ja tam się nie znam, szary człowiek jestem. Ale czytając te forum zauważyłem grupę osób skupionych wokół jedynego słusznego według nich programu (odwołanie wójta) i napierających w tym kierunku. Nie rozważam czy to słuszne działania, czy nie, ale daje się w tym wszystkim zauważyć wszelką negację działań obecnej władzy. A to nie o to chyba chodzi. Co by nie było to źle. Uświadomiło mi to, że wyraźnie pod tym wszystkim kryje się walka polityczna, a nie walka o dobro gminy. Nie takiej opozycji oczekiwałem. Zawiodłem się na Was panowie" no nie do końca orientuję się, kim jest wójt co stawia w Rogoźniczce wiatraki. mieszkam 150 km stamtąd. nie mam pojęcia, z jakiej jest opcji. ale wiem tyle, że każdy szary obywatel ma prawo patrzeć władzy na ręce, z której by nie była opcji. tym bardziej, jeśli ta władza chce obywatelowi zrobić prezent w postaci metalowego śmigła nad polem albo domem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO NIE MARNUJ TEGO ŚRODOWISKA IMBECYLU, BO PRĄD KTÓRY TERAZ ZUŻYWASZ POCHODZI Z ELEKTROWNI WĘGLOWEJ EMITUJĄCEJ DO ATMOSFERY MILIONY TON DWUTLENKU WĘGLA, ZWIĄZKÓW SIARKI I INNYCH PASKUDZTW. NIKT NIE ODCHODZI OD ELEKTROWNI WIATROWYCH. TO WŁAŚNIE ELEKTROWNIE KONWENCJONALNE ODCHODZĄ W ZAPOMNIENIE, JUŻ MAMY WYŚRUBOWANE NORMY ODNOŚNIE EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ A WSZYSTKO PO TO, ABY ELEKTROWNIE NA WĘGIEL PRZESTAŁY DZIAŁAĆ. MAMY DOBRE NASŁONECZNIENIE, NASZE WOJEWÓDZTWO JEST W CZOŁÓWCE KRAJOWEJ POD TYM WZGLĘDEM, ALE TO TEŻ SIĘ KOMUŚ NIE SPODOBA, BO TO NIE PIS CZY SAMOOBRONA ŚCIĄGA INWESTORÓW. PRZESTAŃCIE WYCIERAĆ SOBIE FAŁSZYWE MORDY MIESZKAŃCAMI ROGOŹNICZKI. MIESZKASZ BAŁWANIE JEDEN Z DRUGIM W WYSOKIEM CZY INNEJ ZAMANIOWSKIEJ PIPIDÓWIE TO NIE WCISKAJ KITU, ŻE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU TAMTYCH MIESZKAŃCÓW. SWÓJ GŁOS PRZEGRAŁEŚ W OSTATNICH WYBORACH BŁAŹNIĄC SIĘ NA CAŁEJ LINII.
POSTAW SE ZA STODOŁĄ W HALASACH. CZY UZYWASZ PRĄDU Z ELEKTOWNI WĘGLOWEJ ? JEŻELI TAK TO ZAPROTESTUJ, ŻE ZANIECZYSZCZA SRODOWISKO I WYŁĄCZ PRĄD ROZPAL OGNISKO I ZAPAL POCHODNIĘ!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"imbecyl" "fałszywe mody", "bałwanie jeden" ... no jeśli to jest poziom kulturalny wyborcy popierającego aktualną władzę.... jakie to dalekie od polityki miłości, a fe, obywatelu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO NIE MARNUJ TEGO ŚRODOWISKA IMBECYLU, BO PRĄD KTÓRY TERAZ ZUŻYWASZ POCHODZI Z ELEKTROWNI WĘGLOWEJ EMITUJĄCEJ DO ATMOSFERY MILIONY TON DWUTLENKU WĘGLA, ZWIĄZKÓW SIARKI I INNYCH PASKUDZTW. NIKT NIE ODCHODZI OD ELEKTROWNI WIATROWYCH. TO WŁAŚNIE ELEKTROWNIE KONWENCJONALNE ODCHODZĄ W ZAPOMNIENIE, JUŻ MAMY WYŚRUBOWANE NORMY ODNOŚNIE EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ A WSZYSTKO PO TO, ABY ELEKTROWNIE NA WĘGIEL PRZESTAŁY DZIAŁAĆ. MAMY DOBRE NASŁONECZNIENIE, NASZE WOJEWÓDZTWO JEST W CZOŁÓWCE KRAJOWEJ POD TYM WZGLĘDEM , ALE TO TEŻ SIĘ KOMUŚ NIE SPODOBA, BO TO NIE PIS CZY SAMOOBRONA ŚCIĄGA INWESTORÓW. PRZESTAŃCIE WYCIERAĆ SOBIE FAŁSZYWE MORDY MIESZKAŃCAMI ROGOŹNICZKI. MIESZKASZ BAŁWANIE JEDEN Z DRUGIM W WYSOKIEM CZY INNEJ ZAMANIOWSKIEJ PIPIDÓWIE TO NIE WCISKAJ KITU, ŻE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU TAMTYCH MIESZKAŃCÓW. SWÓJ GŁOS PRZEGRAŁEŚ W OSTATNICH WYBORACH BŁAŹNIĄC SIĘ NA CAŁEJ LINII.
SPOKOJNIE gOŚCIU, BO KREW CIĘ ZALEJE. SŁOWNICTWO MASZ POJECHANE. KOMU CHCESZ ZAIMPONOWAĆ. OSKARŻONY ROMAN M. MA CIĘ W NOSIE. NIE PODKŁADAJ SIĘ. SMIESZNY JESTES. Odpowiedz mi na pytanie po co ci do elektrowni wiatrowych dobre nasłonecznienie??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SPOKOJNIE gOŚCIU, BO KREW CIĘ ZALEJE. SŁOWNICTWO MASZ POJECHANE. KOMU CHCESZ ZAIMPONOWAĆ. OSKARŻONY ROMAN M. MA CIĘ W NOSIE. NIE PODKŁADAJ SIĘ. SMIESZNY JESTES. Odpowiedz mi na pytanie po co ci do elektrowni wiatrowych dobre nasłonecznienie??????????????
Jesteś naprawdę tak głupi czy symulujesz jak cała samoobrona? Nasłonecznienie stwarza możliwość budowy na tym terenie elektrowni słonecznych, tylko znając twoje podejście i twoich ziomali to ten pomysł też się wam nie spodoba, tak jak elektrownie wiatrowe. Macie ograniczoną zdolność myślenia i widzicie tylko jeden cel: stołek. Na szczęście pogrążacie się coraz bardziej i ludzie to widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO NIE MARNUJ TEGO ŚRODOWISKA IMBECYLU, BO PRĄD KTÓRY TERAZ ZUŻYWASZ POCHODZI Z ELEKTROWNI WĘGLOWEJ EMITUJĄCEJ DO ATMOSFERY MILIONY TON DWUTLENKU WĘGLA, ZWIĄZKÓW SIARKI I INNYCH PASKUDZTW. NIKT NIE ODCHODZI OD ELEKTROWNI WIATROWYCH. TO WŁAŚNIE ELEKTROWNIE KONWENCJONALNE ODCHODZĄ W ZAPOMNIENIE, JUŻ MAMY WYŚRUBOWANE NORMY ODNOŚNIE EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ A WSZYSTKO PO TO, ABY ELEKTROWNIE NA WĘGIEL PRZESTAŁY DZIAŁAĆ. MAMY DOBRE NASŁONECZNIENIE, NASZE WOJEWÓDZTWO JEST W CZOŁÓWCE KRAJOWEJ POD TYM WZGLĘDEM, ALE TO TEŻ SIĘ KOMUŚ NIE SPODOBA, BO TO NIE PIS CZY SAMOOBRONA ŚCIĄGA INWESTORÓW. PRZESTAŃCIE WYCIERAĆ SOBIE FAŁSZYWE MORDY MIESZKAŃCAMI ROGOŹNICZKI. MIESZKASZ BAŁWANIE JEDEN Z DRUGIM W WYSOKIEM CZY INNEJ ZAMANIOWSKIEJ PIPIDÓWIE TO NIE WCISKAJ KITU, ŻE WYPOWIADASZ SIĘ W IMIENIU TAMTYCH MIESZKAŃCÓW. SWÓJ GŁOS PRZEGRAŁEŚ W OSTATNICH WYBORACH BŁAŹNIĄC SIĘ NA CAŁEJ LINII.
ALE JESTES POJ............................... PISZESZ O WSZYSTKIM I O NICZYM. W SWOJEJ ZAPALCZYWAOŚCI NIE PODAŁEŚ SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI ŻE CHCESZ BUDOWAĆ ELEKTOWNIE SLONECZNE. CZYZBY KOLEJNY "GENIALNY" POMYSŁ TWEGO SZEFA. ZDECYDUJ SIE O CO CI CHODZI. BO KREW Z WSCIEKŁOŚCI JUZ CI ZALEWA OCZY. WYLEW PEWNY. UWAŻAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SPOKOJNIE gOŚCIU, BO KREW CIĘ ZALEJE. SŁOWNICTWO MASZ POJECHANE. KOMU CHCESZ ZAIMPONOWAĆ. OSKARŻONY ROMAN M. MA CIĘ W NOSIE. NIE PODKŁADAJ SIĘ. SMIESZNY JESTES. Odpowiedz mi na pytanie po co ci do elektrowni wiatrowych dobre nasłonecznienie??????????????
GOŚCIU UMIESZ CZYTAĆ? PYTANIE WYTŁUSZCZONE, POWIEKSZONY TEKST A TY JAK MANTRA. DALEJ GŁUPOTY PISZESZ. PO CO CI DO ELEKTROWNI WIATROWYCH DOBRE NASŁONECZNIENIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś naprawdę tak głupi czy symulujesz jak cała samoobrona? Nasłonecznienie stwarza możliwość budowy na tym terenie elektrowni słonecznych, tylko znając twoje podejście i twoich ziomali to ten pomysł też się wam nie spodoba, tak jak elektrownie wiatrowe. Macie ograniczoną zdolność myślenia i widzicie tylko jeden cel: stołek. Na szczęście pogrążacie się coraz bardziej i ludzie to widzą.
WALKA O "DOBRE IMIE " TWEGO SZEFA GODNA POCHWAŁY. NIE UDŁAW SIE OD WAZELINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wynikła tutaj dyskusja na temat budowy turbiny wiatrowej. Argumenty mieszkańców na temat wyjaławiana się gleb w okolicy masztu można włożyć między bajki, jest to irracjonalne ponieważ budowa takiego obiektu ma się nijak do stanu gleb na danym terenie. Co do wyginięcia pożytecznych dla środowiska i rolnictwa zwierząt, tutaj można się po części zgodzić z postulatami okolicznych mieszkańców lecz z doświadczeń np. Duńczyków można wywnioskować, że przyroda ożywiona dostosowuje się sama do nowego obiektu na jej terenie. Argumentem który wydaje się najbardziej słuszny jest hałas i dźwięki o niskiej i wysokiej częstotliwości generowane przez taką turbinę. Zauważmy jednak, że znacznie bardziej hałaśliwe są np. zatłoczone miasta lub drogi krajowe przez które przejeżdża codziennie duża ilość pojazdów mechanicznych. Myślę, że mieszkańcy powinni ustąpić w tej sprawie i dać zielone światło dla inwestycji. Co prawda el. wiatrowa nie jest najbardziej ekologiczną formą produkcji elektryczności lecz spoglądając na 98-procentowy udział el. cieplnych w tworzeniu energii w Polsce sensownym wydaje się inwestowanie w nowoczesne i odnawialne źródła energii ... Zauważmy także, że ciągle słychać narzekania na brak inwestycji zagranicznych w naszym regionie. Owszem, jest to problem ale przyczyniają się do niego sami mieszkańcy odstraszając potencjalnych przedsiębiorców swoimi działaniami. Wiadomą rzeczą jest to, że chcielibyśmy mieć nowoczesne i ekologiczne zakłady na naszym terenie ale jeśli będziemy dbać wyłącznie o własne interesy pozostaniemy nadal na szarym końcu polski. A z obserwacji na naszym terenie wnioskuję, że wg. mieszkańców nie można połączyć nowoczesnych inwestycji z ekologią co jest błędnym rozumowaniem. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi przedmówco! bardzo to uczenie brzmi, jednakowoż nie do końca można się z tym zgodzić. zaczynając od gleb - postawienie wiatraka BARDZO wpłynie na strukturę gleby. proszę sobie wyobrazić, jak bez fundamentu utrzyma się taka konstrukcja w ziemi. nie utrzyma się, co więcej - fundament ten jest bryłą o głębokości 6 metrów. wg prawa po wygaśnięciu dzierżawy inwestor usunie fundamenty, ale tylko w warstwie próchnicznej, czyli do 1 metra. co do przyzwyczajenia zwierząt i ludzi - hmmmm pewnie coś w tym jest, w końcu przyzwyczajenie to druga natura człowieka. ale w planowaniu przestrzennym raczej ta zasada nie obowiązuje, proszę Pana. podobnie w ochronie przyrody. inaczej musielibyśmy zaakceptować wszelkie zanieczyszczenia powietrza, wszelkie syfy w wodzie pitnej, dlaczego nie? najwyżej wyrosną nam skrzela, co tam. można się przyzwyczaić do wszystkiego. racja. a co do korzysci z takich inwestycji - chaaaa cchhaa cha i jeszcze raz cha. gdyby to było przedsiębiorstwo, firma zatrudniająca połowę wsi - racja. ale to są urządzenia BEZOBSŁUGOWE. a jesli przyjedzie ktoś do remontu, to raczej jakiś spec (i nie będzie to pewnie nawet siostrzeniec wójta) dobrej nocy, Panowie, niech przyśni Wam się megaturbina nad Waszym supernowoczesnym domem ze szkła i stali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy myślą że polski chłop jest ciemny, a polska wioska to ciemnogród mam do zakomunikowania kilka informacji. Po pierwsze kto z was posiadający ziemię, chciał by żeby jego sąsiad postawił taki wiatrak który ledwo mieści sie na jego polu, chyba nie znacie konsekwencji budowy takiej elektrowni, toż w promieniu 500 metrów przez najbliższe 25-30 lat nikt nic nie wybuduje ( to około 90 ha, czemu budowa jednego wiatraka,zastrzega prawo do dysponowania takim terenem??), co ciehttp://forum.dziennikwschodni.pl/index.php? Forum dziennikwschodni.pl -> Odpowiadanie w Mieszkańcy Rogoźniczki nie chcą wiatraka - Lubelskie, Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamośćkawsze na tych terenach nie będzie można uprawiać kukurydzy, której wys.przekracza 2m. Dlaczego w niemczech demontuje sie takie elektrownie?? Źródło odnawialne energii, które do pracy potrzebuje prądu stałego, a 6 metrów w ziemię wlewa się betonu podczas jego budowy. I to niby jest ekologia?? Panowie i Panie zastanówcie sie. O_o Jeśli tak będziemy postępować to w szybkim czasie polskie ziemie przejma niemieckie, duńskie itp. firmy. Nie przeżyjecie miastowe paniusie bez chleba( zboże),różnego rodzaju warzyw, które niestety ten ciemnogród jest głównym dostawcą. Dla firm budujących wiatraki najlepiej by było aby w tych terenach rosła trawa. Dlatego już radzę sie przestawić na spożywanie "ekologicznej" dobrze przewietrzonej trawy. Smacznego ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka: Do wszystkich którzy myślą że polski chłop jest ciemny, a polska wioska to ciemnogród mam do zakomunikowania kilka informacji. Po pierwsze kto z was posiadający ziemię, chciał by żeby jego sąsiad postawił taki wiatrak który ledwo mieści sie na jego polu, chyba nie znacie konsekwencji budowy takiej elektrowni, toż w promieniu 500 metrów przez najbliższe 25-30 lat nikt nic nie wybuduje ( to około 90 ha, czemu budowa jednego wiatraka,zastrzega prawo do dysponowania takim terenem??), co ciekawsze na tych terenach nie będzie można uprawiać kukurydzy, której wys.przekracza 2m. Dlaczego w niemczech demontuje sie takie elektrownie?? Źródło odnawialne energii, które do pracy potrzebuje prądu stałego, a 6 metrów w ziemię wlewa się betonu podczas jego budowy. I to niby jest ekologia?? Panowie i Panie zastanówcie sie. O_o Jeśli tak będziemy postępować to w szybkim czasie polskie ziemie przejma niemieckie, duńskie itp. firmy. Nie przeżyjecie miastowe paniusie bez chleba( zboże),różnego rodzaju warzyw, które niestety ten ciemnogród jest głównym dostawcą. Dla firm budujących wiatraki najlepiej by było aby w tych terenach rosła trawa. Dlatego już radzę sie przestawić na spożywanie "ekologicznej" dobrze przewietrzonej trawy. Smacznego ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WALKA O "DOBRE IMIE " TWEGO SZEFA GODNA POCHWAŁY. NIE UDŁAW SIE OD WAZELINY.
CZYŻBY WAZELINIARZA SZLAG TRAFIŁ. COŚ SIE NIE ODZYWA. ZAPEWNE ON TYLKO W PRACY JEST AKTYWNY. PO POŁUDNIU I WIECZOREM MA TO W D.......... I NIE DBA O DOBRE IMIĘ SZEFA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...