Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mieszkania

Utworzony przez mariusz, 19 marca 2009 r. o 18:56
Witam ,mam na imię Mariusz ,jestem z Lublina, mam żonę i troje dzieci w tym 1 rok 8 miesięcznego chlopaka.Mieszkałem w 32 m2, znalazłem mieszkanie 54 m2,p.K...... obiecal wyremontowanie na wysoki standard te mieszkanie, niestety,nie doszło do tego,musialem sam dokańczać i utopilem grubo 10 tysięcy złotych.Mam faktury i świadków oraz dokumenty iż taka kwote posiadalem.Nie płaciłem czynszu gdyz p.K........ miał mi wyrównać za to co wsadziłem nie licząc robocizny,mieszkanie jakie zajmuję jest w Lublinie.Zarządzca to D.........., P.......... i S....Dostałem nakaz zapłaty na kw. 8 tysięcy zł za czynsz i wypowiedzenie umowy najmu.Zakup na wykonczenie byly za moje pieniadze,remont za moje,na własny koszt,a teraz to mieszkanie jak mi wiadomo maja zamiar komuś sprzedać.WYREMONTOWAŁEM MIESZKANIE DLA KOGOŚ KTO MA JE KUPIĆ.Czy tę sprawe nie podać na policję??...gazety jakieś..moim zdaniem jest to próba wymuszenia lokatorów do remontów mieszkań na własny koszt oraz pozbycie się tego poprzez sprzedaz osobom trzecim nie wyrównując to lokatorowi który sam włożył wlasne pieniadze.Oszustwo i tyle i chamstwo.Mam świadków i dowody na to że to były moje pieniadze i mam także na to fatury.Wcześniej składałem do Urzędu Miasta podanie o przyznanie mieszkania,oczywiście kwalifikujemy sie ale nie dostaniemy z powodu nietworzenia listy zapotrzebowania.Czy Państwa ten temat interesuje??..jesli tak to proszę o kontakt GG 11165227 mail. marsus@poczta.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję! Sytuacja nie do pozazdroszczenia, ale nie beznadziejna, skoro są faktury i świadkowie. Przydałaby się jeszcze umowa najmu lokalu. Nie poddawaj się! Zawalcz o soją Rodzinę i o sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Współczuję! Sytuacja nie do pozazdroszczenia, ale nie beznadziejna, skoro są faktury i świadkowie. Przydałaby się jeszcze umowa najmu lokalu. Nie poddawaj się! Zawalcz o soją Rodzinę i o sprawiedliwość.
Mam na to umowe najmu i nawet wplaty zaliczki na poczet wynajmowanego mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa dla prawników. Trochę zapłacisz, ale przynajmniej będzie to odpowiednio załatwiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...