Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkanie 39 - 55 metrów to mieszkanie dla młodej, rozwojowej rodziny? Już Gomułka nabździł pełno takich klitek gdzie ludzie mordują się do dziś. Wtedy królowały maleńkie kuchnie bez okna, dzis nawet ścianek między kuchnią a sralonem nie budują. Kuchenka w kącie pokoju, obok zlew i lodówka (jak sie zmieści) to standard, pokój z aneksem kuchennym gotowy :) Ludzie, którzy dziś decydują sie na wynajęcie takiej klity zamykaja sobie drogę do prawdziwego mieszkania bez mała na zawsze. Urodzi sie dziecko albo i troje i raptem okaże się, że depczą sobie po uszach bo mieszkanie jest zwyczajnie za małe. Tego mieszkania nie sprzedadza, nie zamienią na większe bo przy tak wysokich opłatach raczej dużo nie zaoszczędzą. Zresztą będą żyli ze świadomością, że wystarczy tąpnięcie w gospodarce, chwilowa utrata płynności finansowej i... żegnaj klitko ukochana. Umowy najmu sa tak ciekawie skonstruowane, że delikwenci w każdej chwili mogą być eksmitowani na bruk bez dodatkowych formalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojtam ojtam- ważne że ciemny lud łyknął jak pelikan- alleluja i do przodu! chwalmy pana!... prezesa;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie decydował o esksmisji ? Już wiemy , że nie Sąd. Urzednik ? Sąsiad zobaczy Cię na demonstracji, puszczasz glosno muzykę , podrywasz mu žonę - szybki telefon, mały donosik, szybka eksmisja. Sygnalizujmy ile wlezie, rotacja musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś taki tę@y czy nie rozumiesz po polsku co jest napisane w umowie? Nikt nikogo nie wyrzuci za słuchanie głośno muzyki nikt niikogo nie wywali, że nie zapłaciłeś jednego miesiąca czynszu. Od tego jest depozyt i z tej kwoty pokrywane są zaległości później masz 7 dni na dopełnienie brakujących pieniędzy do depozytu. A żeby kogoś wyrzucić musisz nie płacić 3 pełne miesiące. Przestań gadać te pierdoły, że drogo mieszkanie 40m2 opłata za m2 + za sprzątanie to 650 zł. Teraz zobacz sobie stancje 40m2 w wyższym standardzie wynajęcie odstępne + czynsz do spółdzielni to jakieś 1200-1400 zł. Myślisz, że jak chciałem dostać mieszkanie to nie mam pieniędzy na jego wykończenie? Zasadniczo znajdź lepsze zajęcia niż powtarzać te pierdoły jak ten wieśniak spod białej z PeeZeL. PS wiesz do czego służą prezerwatywy? nie każdy planuje mieć stado dzieci i zyć z 500plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś taki tę@y czy nie rozumiesz po polsku co jest napisane w umowie?  Odp. : To może Ciebie pani prezes miała na myśli, że płakałeś u niej w gabinecie, dziękując i skamląc. Ja Panie kolego za dwu pokojowe mieszkanie w bloku płacę za czynsz , odstępne i oplaty za media ok. 900 zł miesięcznie. Przez te dwadzieścia kilka lat Twojego siedzenia na nie swoim, wladza w kraju i mieście zmieni się kilkukrotnie. To samo z sytuacją gospodarczą. Szykuj się więc na aneksy do umowy, a jak będziesz oponowal, to Ci powiedzą idź i się poskarż do tych sprzed dwudziestu kilku lat , z którymi podpisywałeś umowę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkańca plus. Nie denerwuj sie tak mocno, bo ci żyłka pęknie. Podpisałeś umowę z haczykami niekorzystnymi dla siebie to się ciesz. Myślisz, że ta umowa to cyrograf podpisany krwią ? Śmieszne. Dziś nie ma problemu, żeby zmieniać umowy międzynarodowe a co dopiero tą umowę. Setki osób latami budowało swoje domy w pocie czoła, budując marzenia, a pewnego dnia ktoś przyszedł i powiedział ,że tędy będzie biegła autostrada i żegnamy. Myślisz ,że dostali odszkodowania ich satysfakcjonujące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi mieszkańcu plus. Udaj się do pani prezes ZGL-u i poproś o pisemne gwaracje , pod rygorem odpowiedzialności finansowej najlepiej prywatnej, że nikt nie będzie próbował przez cały okres tych kilkudziesięciu lat , zmieniać umów, że nic tego nie zmieni i nic nie będzie z czasem przy tym majstrowane. Zobaczysz jaka pani prezes będzie chętna do dawania Tobie gwarancji i jej minę. A jak będzie uczciwa to Ci powie, że takich gwarancji to ona nie może dać. I wszystko w temacie. To samo zrób w przypadku Stefaniuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel : Rozróżniasz takie terminy jak inwestor (Bank) administrator (ZGL) właścicielem bloków jest Bank sam ZGL będzie administrował blokami. Prezes ZGL-u nie jest osobą którą może dawać jakiekolwiek gwarancje dla mieszkańców ewidentnie widać, że umowy nie widziałeś na oczy (jak jesteś inteligentny to masz tu też moja odpowiedź nt. gwarancji ZGL-u). W samej umowie jest napisane co ile można zmienić wysokość czynszu i co jest wyznacznikiem jego wysokości. Gość / dzisiaj o 12:27 Ja się nie denerwuje raczej śmieszy mnie to, co Pisza ludzie. Dzięki za informacje ile lat w zawodzie prawnika hobbisty? Ja byłem u prawdziwego prawnika, który przeanalizował umowę i nie bój się o mnie ja sobie poradzę. Żyj szczęśliwy swoim życiem, a nie moimi urojonymi przez Ciebie rzeczkami na mój temat. Tadeusz : Super gratuluje mieszkania a Ty na ile masz kredyt? uświadomię Ciebie, że do momentu spłacenia kredytu mieszkanie jest własnością mieszkania. Polecam przeliczyć ile zwracasz do banku po X latach płacenia kredytu. Tutaj też Ci powiem, że nie widziałeś na oczy umowę wyskakując z aneksami. Tutaj też napisze Ci właścicielem mieszkań plus jest Bank nie partia PIS czy Miasta Biała Podlaska. Nie martw się o moja sytuacje mam prace na etacie + mam drugą robotę... I każdy normalny człowiek ma oszczędności, dzięki którym może przez rok przeżyć niepracujac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bank jest właścicielem, ale widać bank o niczym jako właściciel nie decyduje. Nawet nie decydował kto w jego blokach ma mieszkać. W jednym ze skoków też dawali gwarancje, do dzisiaj nie oddano im pieniądzy , bo tyle wplacili, że BFG , takich kwot nie obejmuje gwarancją. Nie wyobrażam sobie , żeby jakieś partie polityczne wprawadzały lokatorów, czy kogokolwiek na moje prywatne włości , traktując je jak swoje. Tu widać ile ten właściciel czyli bank ma do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mieszkaniec, a znasz jakiegoś prywaciarza , który wynajął dla leszcza mieszkanie w stanie deweloperskim za tysiąc zlotych za miesiąc, a ten sie cieszy jakby wygrał los na loterii. He, he, he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do miszkanca plus / dzisiaj o 00:12 Pierwsza weryfikacje czynszowe robili wg kryteriów banku, a nie ZGL-u. Później była komisja, która decydowała kto otrzyma mieszkanie i nie był to ZGL a spółka Mieszkanie Plus (w prawdzie był tam pracownik ZGL-u). A to skoki były w BFG ? Dobry z Ciebie bankowiec wspomniane skoki dopiero od jakiegoś czasu są ubezpieczone w BFG (wcześniej mogły tylko banki). Jeśli bank padnie to każdy ma gwarancje 100 tys. euro zwrotu temu też dużo osób trzyma kasę w kilu bankach, żeby trzymać zagwarantowany zwrot 100tys euro coś ciekawego jeszcze mi powiesz? Nygus / dzisiaj o 00:23 A znajdziesz mi kogoś, kto za mieszkanie 40m2 da mi takie warunki 95 zł do administracji (sprzątanie utrzymanie) + 550 zł za najem z opcją wykupu?. Kto jest większym idiota lokator, który wynajmuje 40 m2 mieszkanie 800zł odstępne + 200 do administracji dodatkowo media?. Taki lokator sponsoruje mieszkanie dla cwaniaków, którzy wezmą kredyt na siebie a spłacają go obce osoby. Czy ja jestem jeleniem płacąc 650 zł + media z opcja że to będzie moje. Jest tam stan deweloperski, ale wbrew tym farmazonom dużo nie trzeba, żeby się tam wprowadzić ściany pomalowane na biało (możesz tylko sobie przemalować na kolor) na podłogę panele i płytki (wedle uznania) wstawić drzwi (wc / mniejszy pokój) +umeblowanie. Rozumiem, że trole muszą być, ale zapraszam do rozmowy na poziomie poparte faktami. HE He HE jak dożyje i wykupie to mieszkanie wynajmę za dobry hajs dla lekarzy, którzy pracują w Wojewódzkim szpitalu ewentualnie sprzedam je. Pozdro trolu będziesz sobie pykał an forum dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redens Rozumiem, że z braku argumentów przechodzimy teraz od mieszkań do stanu dróg w Białej? Płyta Ci się zacięła? Trudno żeby w programie rządowym lokatorzy sami sobie wybierali piętro i metraż. Dodam, że przydział robiła spółka, która została powołana MP Biała Podlaska, a nie ZGL. Mówisz, że nie dostałem i nie będzie moje? Zapraszam na stronę internetową ZGL Biała Podlaska Zakładka Mieszkanie Plus później Oświadczenie dotyczące dojścia do własności (pismo z banku). Miłego dnia trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...