Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Białej Podlaskiej tworzy teledyski dla niesłyszących (wideo)

Utworzony przez Marshall, 27 października 2013 o 22:03
Jak dla mnie świetny pomysł. Dla niesłyszących to jest krok do przodu przy odbiorze naszej WSPÓLNEJ kultury - zwykle dla nich niedostępnej. Powodzenia w dalszych działaniach :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
0
Bardzo ciekawe.
0
Pomysl swietny,bardzo potrzebny,ale osoba baaardzo niesympatyczna.Nie mam pojecia skad sie to bierze,skoro robi tyle dobrego dla innych.
0
dziewczyna robi duzo dobrego i chwali jej sie za to:) tak trzymaj Agnieszko
0
Obiektywnie, sympatyczność to rzecz subiektywna. Trzeba kogoś długo znać, żeby go oceniać. Dziękuje za uwagę :)
0
Obiektywnie, sympatyczność to rzecz subiektywna. Trzeba kogoś długo znać, żeby go oceniać. Dziękuje za uwagę :)
Projekt super i jak najbardzej popieram :) Jednak pamiętam Panią Agnieszkę z czasów jej studiów, kiedy pytała się "do jakiej rzeki wpada Wisła"! A co do "sympatyczności" Pani Agnieszki, jest to osoba, która naprawdę potrafi zajść za skórę...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: