Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milanów: Wjechał nissanem do stawu i utonął

Utworzony przez juzia, 18 września 2011 o 22:51
A dziennik wschodni jak zwykle kłamie!!!!!!!!!! Do wypadku przyjechała ochotnicza straż z Milanowa i dwóch strażaków z zawodowej straży w Parczewie,oczywiście ludzie nie przeszkoleni, nie mający pojęcia o jakiejkolwiek pomocy.Samochód w wodzie odnalezli ludzie nie mający nic wspólnego ze strażą pożarną,to oni wskakiwali do lodowatej wody a WYSZKOLONA STRAŻ tylko się przyglądała z założonymi rękoma.Żadnego specjalistycznego sprzętu nie było,samochód wyciągnięto za pomocą zwykłej liny i ciągnika.Zdjęcie nie jest z miejsca wypadku i ten śmieszny kolor karetki!!!PO PROSTU ŻENADA!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
juzia napisał:
A dziennik wschodni jak zwykle kłamie!!!!!!!!!! Do wypadku przyjechała ochotnicza straż z Milanowa i dwóch strażaków z zawodowej straży w Parczewie,oczywiście ludzie nie przeszkoleni, nie mający pojęcia o jakiejkolwiek pomocy.Samochód w wodzie odnalezli ludzie nie mający nic wspólnego ze strażą pożarną,to oni wskakiwali do lodowatej wody a WYSZKOLONA STRAŻ tylko się przyglądała z założonymi rękoma.Żadnego specjalistycznego sprzętu nie było,samochód wyciągnięto za pomocą zwykłej liny i ciągnika.Zdjęcie nie jest z miejsca wypadku i ten śmieszny kolor karetki!!!PO PROSTU ŻENADA!!!
Ja należę do OSP i jestem wyszkolony.Zawsze pijany jeżdżę na akcję!U nas jak w niedzielę jest jakiś pożar to my pijani jeździmy gasić raz nasz kierowca mało nie przyjebał w budynek który się palił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: