Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milionowe wyłudzenia w firmie z Łukowa. Gang rozbity

Utworzony przez Gość, 26 marca 2015 r. o 13:33
no i co im zrobią, dostaną 2-3 lata w zawieszeniu na 5 lat, ok. 20 tys., za dużo nabrali się pieniędzy aby byli normalnie sądzeni, to tylko szarak za 1 tys -  2 tys. poszedł by siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skomplikowana sprawa ! Nie wiem o co tu chodzi :( Czyżby znowu PO coś nabroiło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie zamyka tych co zrobili przekręt ze SKOK-ami???? Zwykłych ludzi zamykają a kumple Kaczyńskiego nietykalni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie zamyka tych co zrobili przekręt ze SKOK-ami???? Zwykłych ludzi zamykają a kumple Kaczyńskiego nietykalni???
Zostalibyśmy  człowieku wtedy bez prezydenta,jak nawet możesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby te prowadzą firmy transportowe i handlujące paliwem     W poniedziałek blokowali drogi żądając uczciwości, a w czwartek mają dozór. Już nie będzie blokad :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo skarbówka z Łukowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółki te figurowały w ewidencji działalności gospodarczej ??? Spółki są rejestrowane w KRS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak łukowska skarbówka jest skuteczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy skarbówka łukowska jest taka skuteczna skoro od 2009 r. była wodzona na przysłowiowy nos. Chociaż lepiej późno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ktora skarbowka zajmie sie zlodziejstwem politykow.. tych jakod nikt nie rusza. Swoja droga nie wierze w tylo milionowe zlodziejstwo i tak pozna reakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ~iksinski~ Są dwa rejestry, KRS i CEIDG. Doucz się.   @ ~Gość~   A jednak bez skarbówki nie rozbito by tego gangu. Policja się nie zna na takich sprawach.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarbówka nie mogła tyle czasu nic znaleźć, a kontrolę jakieś musiały być, to dla mnie jakas ściema. Nie możliwe żeby w małym mieście takie wałki robić i urząd się do tyłka nie dobral. Coś tu śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skarbówka nie mogła tyle czasu nic znaleźć, a kontrolę jakieś musiały być, to dla mnie jakas ściema. Nie możliwe żeby w małym mieście takie wałki robić i urząd się do tyłka nie dobral. Coś tu śmierdzi
Mieli z tego sPOrą BUŁE,jedli im z ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...