Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja wiem, to wina poprzedniej ekipy jak zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pan minister od dojenia krów pewnie jest bardzo zawiedziony.Potrzebna komisja śledcza z ministrem obrony na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie ma pojęcia o branży i zna szczegółów lepiej się nie odzywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory to zabójcy. Polskę zabijają powoli. 500 PLUS dla patologii, milony dla rydza a reszta niech zapier....na tych nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina Tuska i nieudolnych rządów PO+PSL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zabija konie? Dobra zmiana PiS zabija!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niszczy, burzy, rujnuje, skłóca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurgiel pochlal za duzo. Pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oderwani od koryta naszych podatków zdrajcy- komuchy-ZSLowcy wyją? To świetnie! "PSL - skradziona tożsamość" - polecam na youtubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu ilustrującym artykuł, koń to ten po lewej, czy prawej stronie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, O, seryjny samobójca grasuje nie tylko wśród ludzi , lecz i zwierząt :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak tusk w nocy dosypywał trutke tym koniom. I to wcale nieprawda, że nowy prezes to baran, kret i tchórz w jednym. Konie to wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, nasz Kaczy prezes, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie w Janowie to jedna sprawa.......... druga to handel końmi o koniną !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST DOPIERO PATOLOGIA W KRAJU DEMOKRACJI. 1. SKUP KONI , HANDEL DO WŁOCH ....... KTO KONTROLUJE TEN PROCEDER ???? MYŚLĘ ŻE CZAS PRZEJRZEĆ PROCEDURY.... PSL NIE REAGOWAŁO NA TO PRZEZ CZAS SWOICH RZĄDÓW ..TAK TAK PANIE KAMYSZ , CO PAN NA TO ???? BUJASZ SIĘ CZŁOWIEKU W KOD-E I CO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno jeden z pracowników owej stajni pisał w komentarzach że poprzedni dyrektor traktował pracowników niczym niewolników, zmuszając ich do pracy poprzez wysokie wymagania co im się nie podobało. Ale jak pisał ów pracownik wreszcie się to zmieniło. Jest takie mądre ludowe przysłowie "Pańskie oko konia tuczy", jest jeszcze dalsza część mniej znana " A gdy go nima to bida go włóczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klacze pewnie miały problemy rodzinne i osobiste. Mówicie nic nie znaleźli? U Falzmana, Sekuły, Olewnika, Leppera, Gen. Petelickiego, J. Dębskiego, St. Zielonki, r. Musia, D. Szpinety, Cieslara - też nic nie znaleźli.... Przyczyny naturalne? Problemy rodzinne? Takiegooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wina tuska i rowerzystów. Puknij się w łeb durna pisioro. Won z pisem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby seryjny samobójca znowu w akcji?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki przybijania żółwików pod Smoleńskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za smierć koni, odpowiedzialny jest minister rolnictwa, jego polityka kadrowa, która doprowadziła do braku kompetencji oraz chaosu w Janowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...