Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młode małżeństwo obwinia ginekologa za śmierć dziecka

Utworzony przez bolo, 14 lipca 2009 r. o 13:40
a jak nazywał sie ten lekarz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SP jest napisane, że to Andrzej K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to faktycznie andrzej k... to jest to ordynator oddziału gin.-poł. bialskiego szpitala... mój były wykładowca na pwsz w białej pdl... bardzo porządny facet i nie ma się do niego co przyczepić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
jeśli to faktycznie andrzej k... to jest to ordynator oddziału gin.-poł. bialskiego szpitala... mój były wykładowca na pwsz w białej pdl... bardzo porządny facet i nie ma się do niego co przyczepić...
Ja mam córkę co ma 11 lat i poród odbierał właśnie ten lekarz a wcześniej w ciąży robił mi zabieg bo miałam polip i podszycie to powiem tyle ja nigdy nie chodziłam prywatnie do tego lekarza bo mnie nie było stać ale mną się zajął bardzo dobrze i dziecko ,moja córka jest śliczna i zdrowa.dopóki sprawa nie będzie wyjaśniona to nie mówcie ze to na pewno przez tego lekarza .Współczuje dla rodziny ale myślę że łożysko mogło oderwać się póżniej a kiedy lekarz wcześniej panią badał to musiało być wszystko porządku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie się źle kobita prowadziła w czasie ciąży, a teraz kasę chce wyciągnąć. Ej ludziska, szkoda gadać...Piją palą, dragi biorą, a potem płaczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinie o bialskich ginekologach: http://www.znanylekarz.pl/lekarze-polska-g...a%B3a+podlaska+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dodać nic ująć bialski szpital z certyfikatem ISO............ porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż za marny dziennikarzyna to pisał -nie pisze sie wełud tylko według... Paranoja, żeby ktoś brał kasę, a nie potrafił nawet poprawnie jednego zdania napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...