Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi z Międzyrzeca walczą z narkomanią

Utworzony przez były uczeń, 23 kwietnia 2008 r. o 10:22
Pozdrowienia dla Pani D.Kierepy i E.Kaługi ,które od lat zajmują się tym problemem w naszj szkole a większość rysunków powstaje pod kierunkiem P.J.Ostapskiego /wiem co mówię bo sam przez kilka lat uczestniczylem w konkursie a nawet wygrywałem/.Dobrze by było jakby przy okazji wywiadu Pan Dyr.wspomniał onich,nie umniejszłoby to jego autorytetu. Pozdrawiam byly uczeń.Przy okazji Serdeczne pozdrowienia dla Bylych Dyrektorów oni by nie zapomnieli pochwalić tych co zasługują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam wyniki tego konkursu.Wszystkie pierwsze miejsca zajeli uczniowie WTZ i LO w Miedzyrzecu, na próżno szukac w kategorii poezji czy prozy uczniów ZSP...ale chwalić sie i kłamać moze każdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kot kłamie?????????????? Wyniki tego lokalnego konkursu są na różnych stronach.Wszystkie nagrody zgarnął ogólniak.Przykro????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były uczeń napisał:
Pozdrowienia dla Pani D.Kierepy i E.Kaługi ,które od lat zajmują się tym problemem w naszj szkole a większość rysunków powstaje pod kierunkiem P.J.Ostapskiego /wiem co mówię bo sam przez kilka lat uczestniczylem w konkursie a nawet wygrywałem/.Dobrze by było jakby przy okazji wywiadu Pan Dyr.wspomniał onich,nie umniejszłoby to jego autorytetu. Pozdrawiam byly uczeń.Przy okazji Serdeczne pozdrowienia dla Bylych Dyrektorów oni by nie zapomnieli pochwalić tych co zasługują.
Popieram głos jak najbardzxiej sie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wywalczą?////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...