Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Molestował córkę, później kazał jej kopać grób

Utworzony przez ppp, 29 grudnia 2012 r. o 16:16
do weterynaza takiego i uspić jak psa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiesznie niski wyrok, tragiczna sprawa. Co potem? Dobrze, że choć "koledzy" spod celi się nim odpowiednio zajmą... Ale czy to tu powinno się szukać sprawiedliwości???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwonić do dyżurnego myśliwego i zlecić mu odstrzał selekcyjny. Bardzo chętnie dołożę się ze swoich podatków 3 grosze do kulki, która przeleci temu choremu osobnikowi przez łeb. Zaś nie chcę żeby żywić i pielęgnować kogoś przez 4 lata z moich podatków, na to nie mam zamiaru dawać nawet złamanego grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za patol! A o sądzie się nie wypowiem aby nie obrazić :/ 4 lata? Ta dziewczyna będzie do końca życia miała skrzywdzoną psychikę !!!!! A ten PROSTAK po 3 wyjdzie zadowolony i gorzej zdemoralizowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyrok nie jest prawomocny"...i mam taka wlasnie nadzieje, bo prokurator MUSI odwolac sie do wyzszej instancji.... Takiego bydlaka nalezaloby wykastrowac, postawic pod pregierz, a pozniej zasypac w dole, ktory sam dla siebie wykopac powinien.... Coz to za ludzka wywloka, ze wlasne dziecko wykorzystywal...w ogole ze dziecko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
do weterynaza takiego i uspić jak psa!!
nie porównuj psa do takiego śmiecia jak on!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to mamusia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24-latek oskarżony o seks z 14-latką stanie przed sądem. Spotkał ją w czasie przepustek z więzienia Dodano: 29 grudnia 2012, 8:00 Autor: Marcin RADZIMOWSKI. Analizując tak jeden jak i drugi artykuł , to prawdopodobnie wina jest po stronie prokuratora , który pobłażliwie zakwalifikował wyczyny ojca . 1.CÓRKA jako osoba niepełnoletnia , zastraszanie wraz z ograniczeniem wolności ( porwanie ) akt oskarżenia mógł zawierać dużą ilość zarzutów , ale prokuratura nie brała pod uwagę czynów zwyrodnialca , a może tak zapytać jak zabezpieczono ze strony socjalnej pobyt w domu tej dziewczynie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale deb*** jakih mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jurka zdecydowanie masz rację, a Wiola nie chce obrażać sądu - to sąd obraża ludzką godność,szczególnie,że ta dziewczynka nie mogła liczyć na żadną pomoc ze strony rodziny,przeżywając dramat jaki ta rodzina jej stworzyła.Dzisiaj jestem co raz bardziej przekonany do reform min.Gowina w sprawie śędziów, tylko chyba to za mało.Powiniwn wymienić sędziów z Lubelskiego w Pomortskie i to całe 100% i tak w całej Polsce, może w końcu " towarzystwo wzajemnej adoracji sądowych" zaczęło pracować! ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy tego nie zrozumiem. OJCIEC MOLESTOWAL CÓRKĘ, KAZAĆ KOPAĆ GRÓB !!!Wyrok jest,ale w takich przypadkach jestem za kastracją chemiczną. Zaczął zwyrodnialec,jak dziecko miało 12 lat. Wyjdzie i właściwie,to tak jak by był w Sanatorium za nasze pieniądze.Wikt i opierunek zapewniony. Tylko w takich przypadkach,jestem zdania,że ten człowiek. po odsiadce-wróci do procederu i nie ma wybacz.D.Wszoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Śmiesznie niski wyrok, tragiczna sprawa. Co potem? Dobrze, że choć "koledzy" spod celi się nim odpowiednio zajmą... Ale czy to tu powinno się szukać sprawiedliwości???
Ciekaw jestem -gdyby dotyczyło takie zdarzenie córki osoby osądzającj -czy wyrok też byłby tak niski? Uważam ,że w naszym kraju są różne kategorie ludzi osądzaych !!! Tak będzie do momentu wlaśiwego doboru osób w sądownictwie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dana.wszola napisał:
[...] Wyrok jest,ale w takich przypadkach jestem za kastracją chemiczną. Zaczął zwyrodnialec,jak dziecko miało 12 lat. Wyjdzie i właściwie,to tak jak by był w Sanatorium za nasze pieniądze.Wikt i opierunek zapewniony. Tylko w takich przypadkach,jestem zdania,że ten człowiek. po odsiadce-wróci do procederu i nie ma wybacz.D.Wszoła.
Dlatego takie przypadki powinno się leczyć... ołowiem! Metoda sprawdzona i skuteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wyrokiem, ale dodam- cztery lata, ale na palu między POśladkami!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...