Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monika nie musiała zginąć

Utworzony przez henryk szczepanski, 3 stycznia 2008 r. o 01:08
co za hipokryzja.zamknąc dyskotekę to problem się rozwiąże?a gdzie wtedy przeniosą się amatorzy trunków,narkotyków i sexu?bo chyba oni nie znikną ,tylko pojawią się gdzie indziej.Może u ciebie pod blokiem -ty bezrefkeksyjny mądralo jeden z drugim.Chcesz tego?Nie?No to niech amatorzy takiej rozrywki mają swoje miejsce.Przynajmniej będą w jednym miejscu i łatwiej to kontrolować.Jak ktoś powiedział-"chcącemu krzywda się nie dzieje".Jak do tej pory te "przygody"dotykają uczestników,a nie postronnych obywateli.I niech tak zostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDA NIE BUDA widać z daleka że pralnia pieniędzy i wylęgarnia ćpunów ile osób tam jest czystych sama sie gapnęłam z czasem jak sie tam bawiłam o co chodzi te młode pi**y po 13 ,14 lat głupie to i tyle gdyby wcześniej wprowadzili zakaz wstępu gnojom było by inaczej ,bo disco naprawade spoko nie żałuje żadnej soboty tam spędzonej ale ćpunów trzeba leczyć i zadbać o to zeby sie ludzie nie je*****li po krzakach i w samochodach na parkingu a i żeby Zenek nie macał dziewczyn:) no cóż przykro mi z powodu Moniki to szok nic już nie poradzimy na to ale dobrze że go złapali w końcu czego ją zabił?co,bo była za spokojna normalna?ku**a mało tam dziwek w naszej Suchej co dają za piwo i na pierwszym spotkaniu? chyba nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GLEBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego winicie dyskoteke za takie rzeczy jakie sie dzieja to nie jest winna dyskoteki!Zamkniecie dyskoteki nie rozwiaze problemu.Rozumiem jesli na dyskoteki chodza osoby pelnoletnie ale nie rozumiem gdzie rodzice sa kiedy 16 latki chodza na dyskoteki.To niestety wtedy trzeba obwiniac rodzicow w takich sytuacjach>przychodza małolaty i kazdy im kupi piwo a za to wyjda z kazdym.Szukały wrazen i znalazly.ale nie obwinniajcie za to dyskoteki niech rodzice zrozumia ze 16 lat to nie jest wiek zeby chodzic na dyskoteki i niech sie oni zastanowia co ich dzieci robia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zdania ze zamkniecie dyskoteki nic nie da.W Polsce jest pelno takich miejsc,a teraz mieszamy dwa tematy:śmierć dziewczyny i sprzedaż alkoholu młodocianym.Monika byla osoba pełnoletnią i osoba pełnoletnia ją zabiła... Sama bywalam na takich imprezach,widzialam te pijane małolatki które się wdzięczyły do nowo poznanych facetów.Nie winie jej za to ale pzreciez nie znala kolesia,zachowanie nie bylo rozsądne z jej strony.Bo przeciez wiadomo po co się wychodzi z chlopakiem do samochodu...A dla kolesia krzesło i tyle.Zona z dzieckiem w szpitalu a temu sie imprezy zachcialo,wieśniak jeden.Nawiasem mowiąc jej też mi żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyskoteka Corrado nie powinna zostać zamknięta...ja jeżdżę tam prawie od początku jak ją otworzyli i zawsze dobrze się bawię ....jest tam wiele osób i trzeba po prostu myśleć i uważać na siebie.....jak miałam 13 czy 14 lat to rodzice nie pozwalali mi chodzić w takie miejsca!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie szukac winnych bo to jest juz smieszne winny jest czlowiek ktory to zrobil i byc moze dziewczyna o czym ona myslala wsiadajac do nieznajomego co miala piec lat ze nie rozumiala ze moze ja spodkac cos niedobrego zreszta takie malolaty to mysla wszystkim tylko nie glowa a pozniej calawioska obwinia wszystkich na okolo poprostu dziecieca paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam z kumpelą w sylwestra w corrado i świetnie się bawiłam, ale na drugi dzień kiedy się dowiedziałam co się stało to uświadomiłam sobie że równie dobrze to samo mogło spotkać mnie lub moją koleżankę bo też poznalyśmy kilku fajnych kolesi ale na szczęście byli normalni... a tego kretyna bym posadziła na mrowisku z gołym tyłkiem, wtedy dopiero miał by nauczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...