Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

monika.olejnik

Utworzony przez alan, 27 lutego 2011 r. o 13:37
panstwa opinie na temat tej kontrowersyjnej dziennikarki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy aż tak kontrowersyjna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaka mundra putina z jelcynem pomyliła niedawno a z innych to kpiła jak sie mylili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykla dziennikarzyna,oczywiscie a-POlityczna i nie zalezna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Zwykla dziennikarzyna,oczywiscie a-POlityczna i nie zalezna.
Córka SB, rozpoczynała pracę w 1982 roku czyli w Stanie Wojennym, TW "Stokrotka". Czy ktoś jeszcze znając takie fakty może spodziewać się obiektywizmu, jeśli tak to gratuluję wiary w ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czyim Ty jesteś synem ? Może pokażesz wszystkim swój życiorys ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawa jestem czyim Ty jesteś synem ? Może pokażesz wszystkim swój życiorys ?
Nie jestem synem SB-eka, nie pracowałem w Stanie Wojennym w Radiu, nie byłem TW "Stokrotką". Czy coś jeszcze chciałbyś wiedzieć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO, ŻE WYPIERDZIELIŁA, A RACZEJ SAM STCHÓRZYŁ PISOWIEC PODCZAS WYWIADU, TO NIE ZNACZY, ŻE JEST KONTROWERSYJNA. ZBŁAŹNIŁ SIĘ BŁASZCZAK I TYLE. JAK POSZEDŁ, TO W KOŃCU MERYTORCZYNIE BYŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/05/Polish_State_Police_%28Policja_Pa%C5%84stwowa%29_before_1939.JPG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawa jestem czyim Ty jesteś synem ? Może pokażesz wszystkim swój życiorys ?
Jest szelma SB-cka i tyle w temacie,a ty tez zakrawasz na CZERWONEGO KONFIDENTA.Kiedy my tan kraj oczyscimy z czerwonego robactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Córka SB, rozpoczynała pracę w 1982 roku czyli w Stanie Wojennym, TW "Stokrotka". Czy ktoś jeszcze znając takie fakty może spodziewać się obiektywizmu, jeśli tak to gratuluję wiary w ludzi.
Stokrotka to stokrotka.Najlepsza w piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Stokrotka to stokrotka.Najlepsza w piachu.
TW.stokrotka robila kariere z porucznikiem Borewiczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TW.stokrotka robila kariere z porucznikiem Borewiczem.
pod porucznikiem robiła, nie może być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo trzeba byc zydem albo SB-ekiem,lub miec w rodzinie ktoregos, normalny ma bardzo male szanse zaistniec w tym kraju nawet z najbardziej uzdolniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztucznie wypromowana na pierwszą damę dziennikarstwa. Brak dystansu i obiektywizmu bardzo razi ale takie jest radio zet oraz TVN .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie powiedzenie, że autorytety to stare ku***, a celebryci to młode ku***. Kim jest MO? Jeszcze celebrytką czy już autorytetem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...