Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MOPS: A po co panu protezy?

Utworzony przez gggg, 14 kwietnia 2009 r. o 22:36
nic nowego jeśli chodzi o MOPS. Ja się nie dziwię o kompetencję pracowników, jeśli pracują tam ludzie bez odpowiedniego wykształcenia tylko mają odpowiednie układy i dlatego tam pracują, a ludzie z odpowiednim wykształceniem są olewani i pracy tam nie mają co szukać )) . Wiadomo ze kiedyś coś tam się wydarzy i może w końcu ktoś się tym zainteresuję. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o wykształcenie chodzi bo baranów z dyplomem też można spotkać ale o durne przepisy przez które osoba niepełnosprawna nie moze otrzymać czegoś co jej przysługuje od ręki i jest zmuszona do podejmowania działań które wymagają od niej sporego wysiłku. Pełnosprawnemu człowiekowi czasami jest ciężko załatwić pewne urzędowe sprawy a co dopiero komuś kto ma problemy z poruszaniem się. Jakoś nikomu nie przyszło do głowy aby zmienić, usprawnić ten system tak aby ludzie załatwiani byli szybko i bez ton dodatkowych dokumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC DZIWNEGO MOPS CO SIE DZIWIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Redakcji.Jak się ten Pan naprawdę nazywa Pilipiuk cz Filipiuk???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ten mops.To naprwdę czyjeś prywatne rancho?Tak mówią i jakoś na to wychodzi.A z drugiej strony,facet oszalał...chce 2 protezy!Też jestem oburzona,już jedna noga ułatwiłaby mu życie,alenie zachłanność ludzka nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorcia napisał:
Znowu ten mops.To naprwdę czyjeś prywatne rancho?Tak mówią i jakoś na to wychodzi.A z drugiej strony,facet oszalał...chce 2 protezy!Też jestem oburzona,już jedna noga ułatwiłaby mu życie,alenie zachłanność ludzka nie zna granic.
czapland. pamiętaj mój drogi , kupuj kartofle ...,kartofle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorcia napisał:
Znowu ten mops.To naprwdę czyjeś prywatne rancho?Tak mówią i jakoś na to wychodzi.A z drugiej strony,facet oszalał...chce 2 protezy!Też jestem oburzona,już jedna noga ułatwiłaby mu życie,alenie zachłanność ludzka nie zna granic.
Ale która? Prawa czy lewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale która? Prawa czy lewa?
Środkowa- proteza członka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Środkowa- proteza członka.
W czym problem? Coś takiego mozna kupic bez pomocy z mops-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie tak sie wspołpracuje z naszymi doradcami co chcą powiedzą i co zrobią A moez tak na emeryturke i nie meczyc potrzebujących Mało to młodych którzy według prawa stosują wszystkie polecenia dla dobra klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ od kilku lat - i współczuje panu Filipiakowi odnośnie postępowaniu urzędników Mops czy Mopr to już dawno powinno się pisowską kLIKĘ rozgonić ciekawe ,co na to poseł michałkiewicz i jego wrażliwość - PANI DYREKTOR POLEROWANIE JEST NIE POTRZEBNE JAK I MAGIA KTÓRĄ STOSUJECIE OD KILKU LAT . MOZE SIE ZMIENI, JEST INNY wWiceprezydent TRZECIEGO DEPERTAMENTU m . LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...